Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ilk tercihiniz neydi??
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ilk tercihiniz neydi??
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
masle
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 06, 2015 7:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ilk yüzde olup tokat ordu adıyaman ortoyu yazan kimse var mı?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dentay
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 06, 2015 7:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mustafa Kemal üni pedo yazan var mı sıralaması ve tercih sırası ile belirtirseniz..
Başa dön
mktprk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 06, 2015 8:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dicle perio yazan var mi.?
Başa dön
Feyzz
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 06, 2015 10:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

masle yazmış:

Yazdım da baya sonlara sizi etkilemez
Başa dön
Dtgnl
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Arl 06, 2015 6:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Feyzz yazmış:
masle yazmış:

Yazdım da baya sonlara sizi etkilemez

Ben de ordu ve tokat ortoyu yazdım sonlara
Başa dön
ayberk55
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 06, 2015 6:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

8.yim Ordu'yu yazdım ama formalite icabı Smile
Başa dön
bendede5asvar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 06, 2015 8:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

malatya endo yazan var mı?
Başa dön
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 06, 2015 8:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba masle ben de 96.cıyım.ıkı uc defa özelden mesaj attım.ya mesaj gitmedi yada siz görmemiş olabilirsiniz.ben malatya yök dicle yök malatya sb hatay yök adıyaman yök şeklinde sıraladım ortoları.devamınada tokat kırıkkale eskısehır gibi ortoları yazdım ama tabi tedbiren yoksa adıyaman gelmezse tabikide tokat gelmez yani.😊😊😊 devamınada hacettepe ankara erciyes adana cerrahilerinin yök ve sblerini yazdım.
Başa dön
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 06, 2015 8:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Abı yeni gelmiş mesajın.yada ben yeni görme gafletınde bulundum.👍
Başa dön
Dtdenizzz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 06, 2015 9:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İlk ellide hatay ortodontiyi yazan var mi tercih sirasinida paylasirsaniz cok sevinirim
Başa dön
Karaday
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 06, 2015 10:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtdenizzz yazmış:
İlk ellide hatay ortodontiyi yazan var mi tercih sirasinida paylasirsaniz cok sevinirim

46. Hataylı bir arkadaşım ilk tercihine yazacaktı sonradan fikri değişmediyse
Başa dön
Feyzz
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2015 5:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

madworld yazmış:
Merhaba masle ben de 96.cıyım.ıkı uc defa özelden mesaj attım.ya mesaj gitmedi yada siz görmemiş olabilirsiniz.ben malatya yök dicle yök malatya sb hatay yök adıyaman yök şeklinde sıraladım ortoları.devamınada tokat kırıkkale eskısehır gibi ortoları yazdım ama tabi tedbiren yoksa adıyaman gelmezse tabikide tokat gelmez yani.😊😊😊 devamınada hacettepe ankara erciyes adana cerrahilerinin yök ve sblerini yazdım.

Sayın madworld biz sizi cerrahi yazacak diye biliyorduk😁😁 yoksa bu bir spekülasyon mu😁😁
Başa dön
Dtonur
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2015 6:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

42.yim ilk tercihim hatay orto
İlk kirkta ilk tercihi hatay orto olan veya yazipta gelmesini bekleyen arkadas varmi😊
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2015 6:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

masle yazmış:

76.yım tokatla orduyu yazdım hocam, kontenjanları paylaşmak dileğiyle Smile
Başa dön
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2015 12:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın feyzz;
Şaka mı yapıyorsun bilmiyorum amma özelden ciddi ciddi diyenler oldu.Ben iyisimi cidden anlatayım ve cevaplayayım.

Aynı şeyi özelden de söyleyen başka arkadaşlar oldu.Onların da aynen sizin gibi gözden kaçırdığı bir nokta var.Bunu genelden söylemek beni tek tek söylemek meşakattinden kurtaracağı için yazıyorum buraya.Ben karakter olarak hak yemekten şiddetli bir şekilde korkan biri oldugum için asla böyle birşey yapmam.Zaten tercihlerimin devamı cerrahi olarak devam ediyor.Hatta sb lerini bile yazdım.

Gözden kaçırdığınız nokta ise şu;
O başlığı açtığım tarihe bakın.Orda başlığı açtığım tarıhın sonuçlar açıklanmadan önceki bir tarih oldugunu görürsünüz.Hatta ve hatta soru iptallerinin kesinleştiği tarihten dahi önceki bir tarihti.Soru iptalleri olmasa 96.olmak aklımın ucundan gecmıyordu.Ben derecemi 140-200 bandında düşünüyordum.Açıklanma dönemide uzayınca verimli olur diye açtım başlığı.Hatta takip ettim.tek tek ellerimle kontenjanları bile yazdım.Sonra soru iptalleri ile netim 2.5 net falan yükseldi ve 96.oldum.Orto düşüncem öyle çıktı ortaya.Yani zaten derecem iyi bari insanları cerrahiye sevkedeyim gibi bir düşüncemin olması için elimde önce derecemin olması gerekırdı.Başlığı açarken aklımdaki derecem tahmini olarak 140 200 arası idi.Böyle bir durumda amacım spekulasyon olsa neden insanları cerrahiye sevkedeyim ki?Amacım spekulasyon olsa cerrahiden hiç bahsetmemem gerekırdi.Gelin görün ki üstüne birde takip ettim başlığı ulaşabildiğim insanlardan bilgi alıp yazdım.Asistan olan arkadaşları davet ettim.

Yani niyetim insanların cerrahi adına faydalanacakları bir başlık açmaktı.Tercihlerimde de önce doğu ortoları sonra iyi cerrahileri yazdım.En sona da tercihen protezleri yazdım.
Ama tabi demek akıllar sadece spekulasyon üzerine yoğunlaştığı için başlığın tarihi bile gözden kaçmış.Demek ki birşey yapmamak gerekiyormuş.En temiz niyetler bile uzaktan bakıldığında spekulatıf gözükebiliyormuş.Ki ben başlıkta eğer yapabiliyorlarsa diger arkadaşlarda başka bölümler adına açsınlar böyle başlıklar diye yazdığımı da hatırlıyorum.Ortada herşey bu kadar açık ve netken insanların böyle bir düşünceye kapılmasını önce çok garipsedim.Sonradan alıştım.Ama şunu hala anlamış değilim.

Eğer iyi niyetle yapılan şeyler bile rahatlıkla bu tarafa çekilebiliyorsa insanların yorum ve görüş bildirmemelerine kızmaya hakkımız var mı?

Bunun dışında hala ikna olmamış insanlar varsa samimi olarak şunu şöyleyeyim ki inanmaları için makul olan herşeyi yaparım.İsteyene tercih listemin fotosunuda yollayayım.Ki Zaten gelme ihtimalide kesin degil.Bakalım yarın açıklanır inşallah.Tercih yapan herkesin hakkında en hayırlısı olur insallah.
Başa dön
disciyim
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2015 4:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

madworld yazmış:
Sayın feyzz;
Şaka mı yapıyorsun bilmiyorum amma özelden ciddi ciddi diyenler oldu.Ben iyisimi cidden anlatayım ve cevaplayayım.

Aynı şeyi özelden de söyleyen başka arkadaşlar oldu.Onların da aynen sizin gibi gözden kaçırdığı bir nokta var.Bunu genelden söylemek beni tek tek söylemek meşakattinden kurtaracağı için yazıyorum buraya.Ben karakter olarak hak yemekten şiddetli bir şekilde korkan biri oldugum için asla böyle birşey yapmam.Zaten tercihlerimin devamı cerrahi olarak devam ediyor.Hatta sb lerini bile yazdım.

O başlığı açtığım tarihe bakın.Orda başlığı açtığım tarıhın sonuçlar açıklanmadan önceki bir tarih oldugunu görürsünüz.Hatta ve hatta soru iptallerinin kesinleştiği tarihten dahi önceki bir tarihti.Soru iptalleri olmasa 96.olmak aklımın ucundan gecmıyordu.Ben derecemi 140-200 bandında düşünüyordum.Açıklanma dönemide uzayınca verimli olur diye açtım başlığı.Hatta takip ettim.tek tek ellerimle kontenjanları bile yazdım.Sonra soru iptalleri ile netim 2.5 net falan yükseldi ve 96.oldum.Orto düşüncem öyle çıktı ortaya.Yani zaten derecem iyi bari insanları cerrahiye sevkedeyim gibi bir düşüncemin olması için elimde önce derecemin olması gerekırdı.Başlığı açarken aklımdaki derecem tahmini olarak 140 200 arası idi.Böyle bir durumda amacım spekulasyon olsa neden insanları cerrahiye sevkedeyim ki?Amacım spekulasyon olsa cerrahiden hiç bahsetmemem gerekırdi.Gelin görün ki üstüne birde takip ettim başlığı ulaşabildiğim insanlardan bilgi alıp yazdım.Asistan olan arkadaşları davet ettim.

Yani niyetim insanların cerrahi adına faydalanacakları bir başlık açmaktı.Tercihlerimde de önce doğu ortoları sonra iyi cerrahileri yazdım.En sona da tercihen protezleri yazdım.
Ama tabi demek akıllar sadece spekulasyon üzerine yoğunlaştığı için başlığın tarihi bile gözden kaçmış.Demek ki birşey yapmamak gerekiyormuş.En temiz niyetler bile uzaktan bakıldığında spekulatıf gözükebiliyormuş.Ki ben başlıkta eğer yapabiliyorlarsa diger arkadaşlarda başka bölümler adına açsınlar böyle başlıklar diye yazdığımı da hatırlıyorum.Ortada herşey bu kadar açık ve netken insanların böyle bir düşünceye kapılmasını önce çok garipsedim.Sonradan alıştım.Ama şunu hala anlamış değilim.

Eğer iyi niyetle yapılan şeyler bile rahatlıkla bu tarafa çekilebiliyorsa insanların yorum ve görüş bildirmemelerine kızmaya hakkımız var mı?

Bunun dışında hala ikna olmamış insanlar varsa samimi olarak şunu şöyleyeyim ki inanmaları için makul olan herşeyi yaparım.İsteyene tercih listemin fotosunuda yollayayım.Ki Zaten gelme ihtimalide kesin degil.Bakalım yarın açıklanır inşallah.Tercih yapan herkesin hakkında en hayırlısı olur insallah.

Ben bastan demistim bu devirde boyle iyi insan. Uzmeyin gencler Very Happy
Başa dön
Feyzz
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2015 5:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

madworld yazmış:
Sayın feyzz;

Sakin arkadaşım sakin, herkes çok gergin😁
Başa dön
Heidii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2015 6:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Puanların açıklanması ve tercih dönemi uzun zaman aldı ve yıpratıcı oldu yeterince..
Hayatımızla ilgili en doğru kararı vermeye çalıştık. Herhangi bir bölüm üzerinde
yoğunlaşmışken farklı bir bölüme yönelmek bana son derece doğal geliyor.
Zaten bunu yapan madworld dışında da bir çok kişi var. Herkes gergin diyerek birini bu kadar kolay
suçlamamak lazım diye düşünüyorum.. Herkes verilen süre içinde tercihlerini istediği gibi yapar ve istediği gibi değiştirir.
ÖSYM bile son ana kadar değişiklik yapma hakkı verdi.
Başa dön
madworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2015 7:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anlatmamın nedeni açıklama yapmak içindi feyz.Sıkıntı yok.Gerilim yok.Tatlı ve huzurlu bir şekilde sonuçlarımızı bekleyelim.Bütün güzel arkadaşlarada tesekkur ederiz😊😊😊
Başa dön
stmtlg
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Arl 07, 2015 7:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dus a çalışırken aklımda 3 bölüm vardı orto cerrahi ve pedo,ben de aldığım puana göre tercih yaptım,ilk tercihlere ortodonti son 3 tercihe ankaradaki cerrahileri yazdım,üçü de güzel bölümler bence Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
4. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız