Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - İtiraz dilekcesi gonderenler buraya
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

İtiraz dilekcesi gonderenler buraya

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 03, 2016 9:53 pm    Mesaj konusu: İtiraz dilekcesi gonderenler buraya Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar ben bugun itiraz dilekcelerimi kargoladim yarin ellerinde olurmus simdide avukata geldim idari mahkeme sureciyle ilgili bilgi alicam herkes aldigi bilgiyi paylasirsa daha etkili olarak hakkimizi savunabiliriz.
Herkesin gonlune gore olsun kolay gelsin.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 03, 2016 10:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de yolladım dilekçeleri. Avukat konusunda hiç bilgim yok. Vekalet vermemiz gerekiyormuş.ücret gerekli olursa elimden bir şey gelmez. Ama ücretsiz ise seve seve vekalet veririm.
Başa dön
binapesi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ekm 03, 2016 10:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de yolladım az önce 4 soruya itirazımı. İstanbulda olduğum için avukatla yüzyüze görüşemeyeceğim ama telefonla ulaşmaya çalışıyorum, her arayışımda bir iki dk ile kaçırıyorum Smile
Başa dön
binapesi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ekm 03, 2016 10:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Düşürebildim bu sefer, avukat bey yarın davanın açılacağını söyledi. 8 sorunun 8'ine de dava açılacakmış. Siz itirazınızı yaptıysanız bu çok iyi, bundan sonra yapacağınız tek şey takip, dedi. Vekaleti sordum, siz sadece takip edin dedi.
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 03, 2016 11:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

binapesi yazmış:
Ben de yolladım az önce 4 soruya itirazımı. İstanbulda olduğum için avukatla yüzyüze görüşemeyeceğim ama telefonla ulaşmaya çalışıyorum, her arayışımda bir iki dk ile kaçırıyorum Smile
hangi 4 soruya itiraz yolladınız?
Başa dön
omfs
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 1:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tahminen sonuclar nezaman aciklanir gecen sene surec nasil olmustu? Aciklandiktan nekadar sure sonra yerlesmeler yapiliyor 13 ekime yetismez davalarin sonuclanmasi
Başa dön
salmonella
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 1:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar ben de itiraz dilekçelerini gönderdim.
emeklerimizin karşılıgını alırız umarım.
Başa dön
binapesi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 4:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bruskk yazmış:
binapesi yazmış:

Tedavi braket sonrası flor, perio diştaşı, endo anestezi ve radyoloji voksel sorularına.
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 5:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

binapesi yazmış:
Bruskk yazmış:
binapesi yazmış:

Tedavi braket sonrası flor, perio diştaşı, endo anestezi ve radyoloji voksel sorularına.

Özel değilse travma sorusuna neden itiraz etmediniz veya diğer sorulara doğru olduklarına mı inanıyorsunuz?
Başa dön
gulhanko
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 9:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3 arkadas bizde dilekçe gönderdik.umarım bi faydası olur.herkes hakettiği yere yerleşir.
Başa dön
sesko
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 10:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Madem 8 hatali soru var niye herkes yanlis yaptiklarina itiraz ediyor dogru da yapsan yanlis da yapsan sekizinede itiraz ediceksin abi yoksa duzelmez bu duzen insanoglu cok garip.
Başa dön
binapesi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 05, 2016 10:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bruskk yazmış:
binapesi yazmış:
Bruskk yazmış:
binapesi yazmış:

Özel değilse travma sorusuna neden itiraz etmediniz veya diğer sorulara doğru olduklarına mı inanıyorsunuz?

C faktör, kombinasyon ve EPT sorularından tam emin olmamakla birlikte travma sorusunun hatalı olduğunu düşünüyorum. C faktör sorusunu hatalı görmediğimi iddia edebilirim hatta, zira şıklar arasında c faktörü en yüksek olan b5 kavite idi. Kombinasyonun da iptaline çok ihtimal veremiyorum malesef, ne cevapladığımı ben de çok net hatırlamıyorum, yanlış yapmış da olabilirim.

OSYM'ye göre doğru cevaplamış olsam bile, itirazlarıyla ilgili bir sıkıntım yok, çünkü kurguları problemli ve boşuna vaktimizi yiyen sorulardı.
Başa dön
binapesi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 05, 2016 10:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neden itiraz etmediğimi soracak olursanız, kendimce mantıklı gördüğüm sorulara itirazımı verdim ve şunu da çok iyi biliyorum ki kimsenin benim yerime itiraz etmesini beklememeliyim. Soruyu OSYM'ye göre doğru cevaplamış bir insan neden itiraz dilekçesi yollasın ki? Hatalı cevaplayan arkadaşın itirazı yeterlidir, zira burada önemli olan kaç kişinin itiraz ettiği değil, itirazın kalitesi ve o sorunun hatalı kurgusunun ispatıdır.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız