Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2016 Dus sıralama anketi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2016 Dus sıralama anketi
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 07, 2016 10:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gohn yazmış:
detutopik yazmış:
Sevgili Gohn,Guzel bir calisma tebrik ederim.90 ve ustu yazan trolleri de kesin bilebilseydin super olurdu.😄
kesin bisey yok hocam ama 650 az değil 2500 kişilik bir sınav icin
ayrıca hocam suan baktım da 95 ustunu cok kotu trollemisler en az 40 troll var gibi diger araliklara gore anormal cunki
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 07, 2016 11:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gohn yazmış:
Gohn yazmış:
detutopik yazmış:
Sevgili Gohn,Guzel bir calisma tebrik ederim.90 ve ustu yazan trolleri de kesin bilebilseydin super olurdu.😄
ayrıca hocam suan baktım da 95 ustunu cok kotu trollemisler en az 40 troll var gibi diger araliklara gore anormal cunki

40 troll mü zaten toplasan 50 kişi işaretlemiş. Bence sadece 105net üzeri trollüyor olabilir.
Başa dön
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 07, 2016 11:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
Gohn yazmış:
Gohn yazmış:
detutopik yazmış:

40 troll mü zaten toplasan 50 kişi işaretlemiş. Bence sadece 105net üzeri trollüyor olabilir.
95 ustu normali 45 olması lazım oranın
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 08, 2016 4:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar illaki trolleyen vardir ama 95 ustununde sdce 50 kisi oldgna pek inanamiyorum, ankete katilmayip yuksek yapanlar da cok. Kendmzi biraz da alistirarak ilerlemelyz sonuca diye yazdm
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 08, 2016 4:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

anketi görüpde katılmamanın mantığını da çözemedim açıkçası ben.kimse katılmasın diye mi anket yapılıyor.gören katılmıyor katılan trollüyor işte bu yüzden ne uzuyoruz ne kısalıyoruz.bu şekilde ne hakkımızı savunabiliriz ne başka bişeyi çözebiliriz
Başa dön
hcttp1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 09, 2016 7:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yahu gecen sene 81 82 netle 580. oluyordu insanlar ( ki bu seneye göre cok cok kolay bir sinavdi). Bu sene 83 netle ayni siralama gelir mi gelmez mi diye tartışılıyor.
Başa dön
hcttp1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 09, 2016 7:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir de utanmasa 100 netle resto gelir mi diyecek arkadaslar var. Bilerek mi yapiyorlar yoksa cidden bunu dert mi ediniyorlar bilemiyorum ama daha dusuk netlerle yerlesme umidi olan insanlara ayıp oluyor sanki. Biraz gercekci olalım
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 09, 2016 7:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hcttp1 yazmış:
Bir de utanmasa 100 netle resto gelir mi diyecek arkadaslar var. Bilerek mi yapiyorlar yoksa cidden bunu dert mi ediniyorlar bilemiyorum ama daha dusuk netlerle yerlesme umidi olan insanlara ayıp oluyor sanki. Biraz gercekci olalım
örnekleme baya güldürdü hocam😂 ama katılıyorum
Başa dön
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 09, 2016 4:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hcttp1 yazmış:
Yahu gecen sene 81 82 netle 580. oluyordu insanlar ( ki bu seneye göre cok cok kolay bir sinavdi). Bu sene 83 netle ayni siralama gelir mi gelmez mi diye tartışılıyor.
Bir de geçen sene 2 soru iptal edildiki bu sorular oyle yanlışlıkla doğru yapılacak cinsten değildi dolayısıyla bu 81 82 netten en az 2 net çıkarıp öyle düşünmek lazım,yani aslında 79 netle 580 inci olundu
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 10, 2016 4:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

geçen sene klinik bu kadar kolay degildi temelden de sadece bu sene fizyo çok zordu diğerleri gene de nispeten yapılabilirdi ben gene 80 netlere 600 lerin gelecegini düşünüyorum.
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 10, 2016 4:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:
geçen sene klinik bu kadar kolay degildi temelden de sadece bu sene fizyo çok zordu diğerleri gene de nispeten yapılabilirdi ben gene 80 netlere 600 lerin gelecegini düşünüyorum.
klinik kolay diyosunuz ama herkese öyle gelmemiş demekki 8 soruya itiraz ediliyor.hepsinin iptal olacağını düşünmüyorum ama herkese kolay gelmiyor bazı şeyler
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 10, 2016 5:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
Kushing yazmış:
klinik kolay diyosunuz ama herkese öyle gelmemiş demekki 8 soruya itiraz ediliyor.hepsinin iptal olacağını düşünmüyorum ama herkese kolay gelmiyor bazı şeyler

Klinik kolay falan değildi. Normal sınav ayarındaydı. Çalışan adama kolay gelmesi normal. Geçen seneyle kıyaslanınca klinik bölümü zorluk açısından aynı bence. Ama temelde ciddi zorluk vardı bu aene. Sadece fizyo zordu demişsiniz ama anatomi ve mikrop onunla yarışır derecede zordular.
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 10, 2016 5:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Haklısınız hocam anatomi ve mikro hatta biyokimya bence zor sorulardı farma dışında hepsi zordu kolay denemez.. klinik kolay derken demek istedigim kolay sorular aptalca kolaydı seçiciliği yoktu .. yani bi 50-60 aptalca soru vardı geri kalanlar da hatalı saçma sorular8-10 tane.. zor denen soru çok kalmıyo geirye Smile inşallah herkes emeğinin karşılığını alır
dtsenol
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ekm 10, 2016 5:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:
Haklısınız hocam anatomi ve mikro hatta biyokimya bence zor sorulardı farma dışında hepsi zordu kolay denemez.. klinik kolay derken demek istedigim kolay sorular aptalca kolaydı seçiciliği yoktu .. yani bi 50-60 aptalca soru vardı geri kalanlar da hatalı saçma sorular8-10 tane.. zor denen soru çok kalmıyo geirye Smile inşallah herkes emeğinin karşılığını alır

şu yoruma aynen katılıyorum...
Başa dön
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 10, 2016 11:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güncel
Başa dön
Gohn
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 11, 2016 7:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

808 yanıt,maşallah anket çılgın atıyor
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 11, 2016 8:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam benim anlamadığım ankete her girişimde benden tekrar oylamamı istiyor.. sadece bir defa netimi işaretledim gerisinde 3 defa sınava girmedim diye işaretledim kimseyi yanıltmayayım diye.. bencr ondandır anketin çılgın takıldığı Smile
dtz1pz1p
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 11, 2016 10:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:
Hocam benim anlamadığım ankete her girişimde benden tekrar oylamamı istiyor.. sadece bir defa netimi işaretledim gerisinde 3 defa sınava girmedim diye işaretledim kimseyi yanıltmayayım diye.. bencr ondandır anketin çılgın takıldığı Smile
aynen hocam saçma sapan bende de birkez oldu sınava girmedim işaretledim Very Happy
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 11, 2016 7:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:

+1
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ekm 11, 2016 7:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bana da ankete yeniden katılmamı söyledi bir kaç kere. demek ki bu katılım yalan Sad(
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
8. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız