Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Davalar hakkında. .
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Davalar hakkında. .
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtakinci
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 9:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

rumuzgerekli yazmış:
itiraz edilen 8 soruda 2Y 1B 5D yaptım..açıklanan iki sorudan çıkarım yok ve diğer sorulardan şahsen 1inin iptal olabileceği düşüncesindeyim..yani bana yansıyan 1 soru(cuk) yani iptal olmasalar daha karlıyım sanki..ama yine de samimi olarak söylüyorum EĞER soru/sorular HATALI ise ister itiraz eden,dava açan şahıslar yalnızca kendi yanlışlarına itiraz etmiş olsun(ki bencil olmalarını doğru karşılayamam ama sırf bu nedenle de haklarına giremem) isterse de hepsine etmiş olsunlar sonuç olarak o hatalı sorular iptal olsun..
8 değil 1 soru dahi gündemde olsa bu iş böyle uzayacaktı.. buna neden arıyorsanız, soruyu hazırlayanda, sana sınav sorusu diye soranda, sırf dersanenin markası/derecesi düşüncesiyle olmayan argümanlarla itiraz için gazlayanda, mahkeme sürecini aksatanlarda,onda bunda... arayabilirsiniz..
sonuç olarak; ''sen doğru ol, eğri zaten sırıtır'' yani merak etmeyin şuanda zaten sırıtan belli, siz doğru olun.

Biz de hakkaniyetli olunmasından yanayız zaten hocam.Kimse aksini söylemiyor.Bizim zorumuza giden nokta bu işlerin fevri olarak bir anlık sinirle yapılması.E o zaman herkes dava açsın? Sınava giren insanların bir sürü yanlışı var malum.Dava yoluna gidileceğinde keşke daha organize olunsaydı.En baştan dosyalar beraber yürüseydi.Bu kadar insan ruh sağlığını kaybetmezdi en azından.Böyle bir muammanın içinde olmak insanı yıpratiyor üzülüyorum şu halimize...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
rumuzgerekli
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 9:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Biz de hakkaniyetli olunmasından yanayız zaten hocam.Kimse aksini söylemiyor.Bizim zorumuza giden nokta bu işlerin fevri olarak bir anlık sinirle yapılması.E o zaman herkes dava açsın? Sınava giren insanların bir sürü yanlışı var malum.Dava yoluna gidileceğinde keşke daha organize olunsaydı.En baştan dosyalar beraber yürüseydi.Bu kadar insan ruh sağlığını kaybetmezdi en azından.Böyle bir muammanın içinde olmak insanı yıpratiyor üzülüyorum şu halimize...

kesinlikle haklısınız, en baştan düzen içinde olunsaydı bu bilinmezlik yaşanmazdı ve belki de erken netice alınabilirdi. fakat sanıyorum ki buna engel olan stres,kazanamama korkusu veya tekrar hazırlanma düşüncesi vb durumlar oldu. bunu da mazur görmek lazım sanırım. kaldı ki bu dönemde soğukkanlı kalmak zor olabiliyor..
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 7:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

jasco yazmış:
Helps yazmış:
Süreci uzatan iptal olup olmayacağı belli olmayan sorular ayrıca twit atmakla olan şeyler var geçmişte twitle çapa dişe yemekhane açtırdık biz tusculara bi milletvekili yardımcı oluyor ve TTB twitler sayesinde görüşme talep etti onun dışında twit niye şimdi dus 2 ye çıksın diye atılıyor konuyla ne alakası var 2014 de bu kanun çıktığı gün atılması lazımdı 2014 ve 2015 mezunlarının 1er bazılarınn 2 şey senesi gitti ara dönemde dus olmadığı için bende 2 kez olsun istiyorum kimse çekmesin bi yıl bu pskolojiyi diye ama bunun adımı bugün değil 2014te atılmalıydı herkes kendini düşünüyo mantıklı olan tek şey bunun kaç kişiyi etkilediği ben evde oturmak 2 ay beklemek istemiyorum kimse bana sormadı benim hakkımı gasp ederken doğru soru hazırlasın ösym hazırlayamamış deyip duruluyo bariz hatalı soruları bile davada iptal etmezse bu iki ayın hesabını kim vercek?? Hepsi hatalı değil soruların gidin referansları okuyun görceksiniz soru sayısı arttıkça davalari birleştirme bilmem ne gittikçe uzuyor herkes kendini düşünüyo kimseyle tartışmaya girmicem ama bunu okuyup katılan birsürü insan var burda konuşmuyo diye madur olan 3/5 kişi değiliz

Helps herkes madur benım ısım var evet ama evlıyım 10 aylık bı kızım var esım ıse baslıcak benı beklıyor bakıcı ayarlanacak benı beklıyor gelecek planlar benı beklıyorum..herkes madur bu durumdan..benım demek ıstedıgım tweet atmak bu surecı hızlandırmıcak..benım fıkrım 1-2 haftaya acıklanması gecen seneden bı farkı yok 3-4 soru fazla dıye neden surec uzasın..osym 1 sene teblıg beklemıcek sanırım..tweet duyulsa bıle surec aynı ıslıcek..dusun 2 kere yapılmasını olmayan bıseyı ıstersen sesını duyurursan olabılır mantıgıyla yazdım yoksa konuyla bı alakası yok..

Neye dayanarak gecen seneyle bir fark yok diyorsunuz anlamiyorum. Gecen sene sadece tek bir kisi dava acmamis miydi incelenecek soru daha az degilmiydi birlestirilmesi gereken davalar var miydi bunları sorgiladiniz mi acaba. AYrica tweet atmak sureci hizlandirir diye kimse bisey diyemez ama bu ülkede mahkemeler üzerinde sosyal medyanin gücü diye birsey var. EVde oturup beklemek yerine en azindan biseyler yapnaya calismak daha mantikli.
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 7:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sorular aciklandiginda 'beni kizdirdiniz davama inat olsun diye bu soruyu da ekleyip itiraz edeceğim' diyen davaci arkadaslar keske ayni inadi dava acma sürecinde hep birlikte hareket ederek, süreci yakindan takip ederek de gösterselerdi.Ama tabi o arkadaslar davalari acip kendi hayatlarina devam mi ediyorlar, yoksa süreç umurlarinda mi ve avukatla hizlandirilmasi icin birseyler yapiyorlar mi bilemeyiz. O arkadaslarin kendi vicdanina kalmis artik..
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 7:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtcdz yazmış:
Benim gibi ankarada olan arkadaslar varsa bir araya gelip osymye mi gitsek bir sey cikar mi acaba
ben de tam onu düşünüyordum dün gece.ben de ankaradayım.tek başıma gidip sınavımız hakkında açıklama istiyoruz desem siteyi takip edin diyip postalayacaklar.ama gene 3 kişi anca toplanabileceksek hiç uğraşmam başkasının da merakını gidereyim diye.
Başa dön
jasco
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 8:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtysm yazmış:
jasco yazmış:
Helps yazmış:
Süreci uzatan iptal olup olmayacağı belli olmayan sorular ayrıca twit atmakla olan şeyler var geçmişte twitle çapa dişe yemekhane açtırdık biz tusculara bi milletvekili yardımcı oluyor ve TTB twitler sayesinde görüşme talep etti onun dışında twit niye şimdi dus 2 ye çıksın diye atılıyor konuyla ne alakası var 2014 de bu kanun çıktığı gün atılması lazımdı 2014 ve 2015 mezunlarının 1er bazılarınn 2 şey senesi gitti ara dönemde dus olmadığı için bende 2 kez olsun istiyorum kimse çekmesin bi yıl bu pskolojiyi diye ama bunun adımı bugün değil 2014te atılmalıydı herkes kendini düşünüyo mantıklı olan tek şey bunun kaç kişiyi etkilediği ben evde oturmak 2 ay beklemek istemiyorum kimse bana sormadı benim hakkımı gasp ederken doğru soru hazırlasın ösym hazırlayamamış deyip duruluyo bariz hatalı soruları bile davada iptal etmezse bu iki ayın hesabını kim vercek?? Hepsi hatalı değil soruların gidin referansları okuyun görceksiniz soru sayısı arttıkça davalari birleştirme bilmem ne gittikçe uzuyor herkes kendini düşünüyo kimseyle tartışmaya girmicem ama bunu okuyup katılan birsürü insan var burda konuşmuyo diye madur olan 3/5 kişi değiliz

Helps herkes madur benım ısım var evet ama evlıyım 10 aylık bı kızım var esım ıse baslıcak benı beklıyor bakıcı ayarlanacak benı beklıyor gelecek planlar benı beklıyorum..herkes madur bu durumdan..benım demek ıstedıgım tweet atmak bu surecı hızlandırmıcak..benım fıkrım 1-2 haftaya acıklanması gecen seneden bı farkı yok 3-4 soru fazla dıye neden surec uzasın..osym 1 sene teblıg beklemıcek sanırım..tweet duyulsa bıle surec aynı ıslıcek..dusun 2 kere yapılmasını olmayan bıseyı ıstersen sesını duyurursan olabılır mantıgıyla yazdım yoksa konuyla bı alakası yok..

Neye dayanarak gecen seneyle bir fark yok diyorsunuz anlamiyorum. Gecen sene sadece tek bir kisi dava acmamis miydi incelenecek soru daha az degilmiydi birlestirilmesi gereken davalar var miydi bunları sorgiladiniz mi acaba. AYrica tweet atmak sureci hizlandirir diye kimse bisey diyemez ama bu ülkede mahkemeler üzerinde sosyal medyanin gücü diye birsey var. EVde oturup beklemek yerine en azindan biseyler yapnaya calismak daha mantikli.

kurdeşim sen neye dayanarak surecı hızlandırmaya çalısıyorsan bende ona dayanarak fikirlerı mı yazıyorum..kızmanız sorgulamanız gereken osym ama stresten sıkıntıdan dava acanlara satasıyosunuz..ben bugunde dava acabılırım surec uzucak diye ızın mı almalıyım..evet sosyal medya çok guclu ama turkıyenın yarısı bu sınavdan bı haber..azınlıgız cunku..ben kendi fikirlerımı yazdım..bu sekilde benı baskasını suçlar tarzda yazarsanız bende kısaca banane sizin sıkıntınızdan derım...
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 8:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
dtcdz yazmış:
Benim gibi ankarada olan arkadaslar varsa bir araya gelip osymye mi gitsek bir sey cikar mi acaba
ben de tam onu düşünüyordum dün gece.ben de ankaradayım.tek başıma gidip sınavımız hakkında açıklama istiyoruz desem siteyi takip edin diyip postalayacaklar.ama gene 3 kişi anca toplanabileceksek hiç uğraşmam başkasının da merakını gidereyim diye.

Ben de gelebilirim
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 8:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

suçlu varsa osym dir dava açan hakkını arıyor aramalı da açılmamış olsa bende açıcaktım aradım ulaştım ankara dusdata ile bizzat görüştüm süreç daha fazla uzamasın biz tek elden açalım dediler biz de onlara güvendik bekliyoruz. önceki duslardan birine girmiş (tam yılını hatırlamıyorum 13 yada 14 duslarından) tedaviye yerleşen bi abimiz uzerinden 2 yıl geçmesine ragmen suan ortoda . tedavi nerede orto nerede emek verdiyseniz kendi emeğinize de meslektaşlarınıza da saygınız olsun . yaşadıgımız süreç kolay degil kimse böyle bi son hayal etmemişti ama hak yerini bulsun 2 sene sonra evet bu soruları biz yanlıs sorduk yanlıs yerleştirdik milleti deseler cogu insan yerşleştiği şehri ev tutmus yerleşmiş ve asıl kazandıgı bölüm olmayan bir bölümde 2 senesini gecirmiş olcak. Bunlarıda düşünmek lazım. Süreçi çıkmaza iten uzatan kurum varsa bu osym dir ve onun bünyesindeki bilim kurulu dur netice de bu işten para kazanıp ekmek yiyolar en azından milletin hakkını yemesinler zor bişey degil 120 tn hatasız soru sormak referans kitabı açar sorarsın. Burada sinirlenip birbirimize girmemize gerek yok birilerinden hesap sorcaksak bu osym olmalı hepimiz meslektaşız. Herkes hakettiği yerde olsun herkesin gönlüne göre olsun.
Başa dön
omerf92
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 9:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dün yapmış olduğum bilgi edinme isteği sonucu gelen cevap açıklanması epey sürecek sanırım.

İlgi:02.11.2016 tarih ve 193389 sayılı ÖSYM Bilgi Edinme başvurunuz.

2016-DUS Sonbahar Dönemi 2. ve 11. soruların iptali talebini içeren dava dilekçesi henüz Başkanlığımıza tebliğ edilmemiştir.

Bilgilerinize rica ederiz.
ÖSYM BAŞKANLIĞI
ÖSYM Bilgi Edinme Birimi
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 9:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çöşşşşşş diyorum sadece
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 9:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

meyre yazmış:
suçlu varsa osym dir dava açan hakkını arıyor aramalı da açılmamış olsa bende açıcaktım aradım ulaştım ankara dusdata ile bizzat görüştüm süreç daha fazla uzamasın biz tek elden açalım dediler biz de onlara güvendik bekliyoruz. önceki duslardan birine girmiş (tam yılını hatırlamıyorum 13 yada 14 duslarından) tedaviye yerleşen bi abimiz uzerinden 2 yıl geçmesine ragmen suan ortoda . tedavi nerede orto nerede emek verdiyseniz kendi emeğinize de meslektaşlarınıza da saygınız olsun . yaşadıgımız süreç kolay degil kimse böyle bi son hayal etmemişti ama hak yerini bulsun 2 sene sonra evet bu soruları biz yanlıs sorduk yanlıs yerleştirdik milleti deseler cogu insan yerşleştiği şehri ev tutmus yerleşmiş ve asıl kazandıgı bölüm olmayan bir bölümde 2 senesini gecirmiş olcak. Bunlarıda düşünmek lazım. Süreçi çıkmaza iten uzatan kurum varsa bu osym dir ve onun bünyesindeki bilim kurulu dur netice de bu işten para kazanıp ekmek yiyolar en azından milletin hakkını yemesinler zor bişey degil 120 tn hatasız soru sormak referans kitabı açar sorarsın. Burada sinirlenip birbirimize girmemize gerek yok birilerinden hesap sorcaksak bu osym olmalı hepimiz meslektaşız. Herkes hakettiği yerde olsun herkesin gönlüne göre olsun.

Size canı gönülden katılıyorum, 8 sorudan 5ini doğru yapıp,8 soruya da dava açtım,örneğin ept,diştaşı,lefort gibi sorularım doğru.. 8sorudan 5 soru doğru olduğu için benim itirazımın bir değeri yoktu ve itirazimı geri çektim. 95 üstü net yapıp aynı zamanda 8 sorudan 7si doğru olan ve iptallerin kendilerine yaramayacağını düşünüp feryat figan edenlerin benim nazarımda bencilliğin over dozu olduğu için onların tepkisi benim için bir şey ifade etmiyor,dilerim herkes hakettiğini yerde olur
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 10:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bruskk yazmış:
meyre yazmış:

Size canı gönülden katılıyorum, 8 sorudan 5ini doğru yapıp,8 soruya da dava açtım,örneğin ept,diştaşı,lefort gibi sorularım doğru.. 8sorudan 5 soru doğru olduğu için benim itirazımın bir değeri yoktu ve itirazimı geri çektim. 95 üstü net yapıp aynı zamanda 8 sorudan 7si doğru olan ve iptallerin kendilerine yaramayacağını düşünüp feryat figan edenlerin benim nazarımda bencilliğin over dozu olduğu için onların tepkisi benim için bir şey ifade etmiyor,dilerim herkes hakettiğini yerde olur
suçlu zaten osym.ama bu dava işi sakız gibi uzayacak.ve hepimiz için uzayacak 1-2 kişi için değil.bahsedilen örnekteki arkadaşın haketttiğini bulması güzel birşey ama onunla birlikte sınava giren herkes bu dönemi geçirmedi ve 2 sene beklemedi.şu an ama durum öyle.kimsenin dava hakkı elinden alınmamalı.ama sıkıntılı bir dönem geçiriyor ülke.daha bu sabah hiçbir sosyal paylaşım sitesi düzgün çalışmıyodu.2. defa giren var durumu zor olan var.o yüzden biraz ortalık kızışıyor.95 üzerinetim olsa da benim de yanlışlarım var bu sorularda.ama bekleyecek imkanım yok.telefonum bozuldu alamıyorum,evden çıkacak tatil yapacak para zaten yok.evden çıkmak zorundayım daha fazla kira ödeyemem.bunlar çok harika ve anlatmak isteyeceğim şeyler değil.bu halde nasıl daha aylarca bekleyebilirim söyleyebilirmisiniz?

En son Hilumpulmonalis tarafından Cum Ksm 04, 2016 10:23 pm tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Başa dön
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 10:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bruskk yazmış:
meyre yazmış:

haklısın arkadaşım.3 kişi yüzünden 3 bin kişi mağdurmuş.çünkü 3 kişi 8 soruya itiraz edebilecek özellikleri taşıyordu.yani dava için soruyu yanlış yapmak esas alındı 8 de 8 yanlış yapan olsaydı bir kişi ile dava açılırdı zaten azcık kafa çalıştırsalar bulacaklar sebebi.avukat sonrasında dava açmak için arayanlara sorular için yeterli 3 kişiyi bulduk tüm sorulara itiraz edebilcez zaten,sizler sadece süreci izleyin dedi bizzat yanımda.kısacası dava açmayı düşünüp de bekleyenler de vardı olay 3 kişinin çıkıntılığı değil.kaldı ki öyle kimseye hesap verme zorunluluğum olduğunu düşünmüyorum.
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 10:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaş ne hayal dünyasında yaşıyorsunuz ya sanki bizim bütün sorular doğru sizin hepsi yanlış da siz dav aaçtınınz bize yaramayacak size yarayacak da biz bencillik yapacaz diye algı yapmayın benim 4 sorum yanlış en baştan beri diyürom ama hepimiz mahkeme sonucunda burada olacaaz kardeşler 1 sorunya iptal olur ya olmaz ha benim voksel yanlışlarfan biri hepimz de görexegiz sadece voksel iptal edilecek o da işime gelecek ..... benim mesele kimin ne işine geliyor ne gelmeşyor degill aylarca bekliyorum işme gelmiyor dediğin gibi 8 sorudan 7 si doğru degil ayrıca seni veya mahkemeyi ikna edecem de sorular mahkemeler mi düsecek sanıyorsunuz artık ok yaydan çıktı azcık samimi olun yok korkuyorlar yok iptal olacak işlerine gelmiyo falan 87 netim var zaten benden yükseksin net olarak ona rağmen hayal peşinde koşmuyorum hangimiz vokseli doğru yaptı ki hiçbirimiz belki de e bu bokstam soru hatalıı kabul edilse ner edilmese ne işler bu kadar çığtından çıkmasaydı şuan tercih yapıyotduk sayenizde henüz mahkeme tarihi belli değil bu ösymnin olduğu kadar sizin de hatanz
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 10:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
Bruskk yazmış:
meyre yazmış:

suçlu zaten osym.ama bu dava işi sakız gibi uzayacak.ve hepimiz için uzayacak 1-2 kişi için değil.bahsedilen örnekteki arkadaşın haketttiğini bulması güzel birşey ama onunla birlikte sınava giren herkes bu dönemi geçirmedi ve 2 sene beklemedi.şu an ama durum öyle.kimsenin dava hakkı elinden alınmamalı.ama sıkıntılı bir dönem geçiriyor ülke.daha bu sabah hiçbir sosyal paylaşım sitesi düzgün çalışmıyodu.2. defa giren var durumu zor olan var.o yüzden biraz ortalık kızışıyor.95 üzerinetim olsa da benim de yanlışlarım var bu sorularda.ama bekleyecek imkanım yok.telefonum bozuldu alamıyorum,evden çıkacak tatil yapacak para zaten yok.evden çıkmak zorundayım daha fazla kira ödeyemem.bunlar çok harika ve anlatmak isteyeceğim şeyler değil.bu halde nasıl daha aylarca bekleyebilirim söyleyebilirmisiniz?

kesinlikle katılıyorum size. ve ayrıca bazı arkadaslar da durumu 'davalık soruları dogru olanlar uzamasından şikayetçi' gibi bir algı oluşturmaya çalışıyor sanırım. bu algıda kesinlikle yanlıştır. şahsen bu uzayan süreçten cok şikayetçi olmama ragmen sorularımın hepsi de dogru falan değil. şayet sorular iptal olursa bnm de netim 4 net artacak. ama ornegın anguler chelıts sorum yanlış oldugu halde iptal olmasını beklemek ıstemıyorum..benim gözümde iptal olması demek dogru yapabilen arkadaşlara haksızlıktır. kısa bir ornek sdce
Başa dön
hcttp1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 10:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2013 dus da gazi radyoda olan bir arkadas, iki sene sonra dava sonucunda isparta ortoyu kazandi. Neden bahsediyorsunuz siz. Yerlesemeyenler yerlesme hakkı kazandi. Hakkini aramak suç mu oldu. Bu durumu uzamasına sebep olan dava acanlar degil. Osym ve burokrasini isleyisi. GIt onlardan hesap sor
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 10:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kushing yazmış:
Arkadaş ne hayal dünyasında yaşıyorsunuz ya sanki bizim bütün sorular doğru sizin hepsi yanlış da siz dav aaçtınınz bize yaramayacak size yarayacak da biz bencillik yapacaz diye algı yapmayın benim 4 sorum yanlış en baştan beri diyürom ama hepimiz mahkeme sonucunda burada olacaaz kardeşler 1 sorunya iptal olur ya olmaz ha benim voksel yanlışlarfan biri hepimz de görexegiz sadece voksel iptal edilecek o da işime gelecek ..... benim mesele kimin ne işine geliyor ne gelmeşyor degill aylarca bekliyorum işme gelmiyor dediğin gibi 8 sorudan 7 si doğru degil ayrıca seni veya mahkemeyi ikna edecem de sorular mahkemeler mi düsecek sanıyorsunuz artık ok yaydan çıktı azcık samimi olun yok korkuyorlar yok iptal olacak işlerine gelmiyo falan 87 netim var zaten benden yükseksin net olarak ona rağmen hayal peşinde koşmuyorum hangimiz vokseli doğru yaptı ki hiçbirimiz belki de e bu bokstam soru hatalıı kabul edilse ner edilmese ne işler bu kadar çığtından çıkmasaydı şuan tercih yapıyotduk sayenizde henüz mahkeme tarihi belli değil bu ösymnin olduğu kadar sizin de hatanz

Öncelikle siz samimi olacaksınız,öfkenizi bize değil ÖSYMye kusun, siz karar merci değilsiniz,hangi soru iptal olacak siz karar vermiyorsunuz
Başa dön
Dtysm
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 10:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ve ayrıca da burda beklemekten yakınan insanlar için bencil kelimesi fln kullanıyor davacı arkadaşlar. kesinlikle yanlış buluyorum, kimse burda dava açanlara da bencil vs demedi. surecten bilgi almaya çalışma amacıyla arkadaşları teşvik etmek için açılmış bi başlıktır, karalama kampanyasına çevirmeyiniz

En son Dtysm tarafından Cum Ksm 04, 2016 10:51 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
hcttp1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 10:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dava acanlar zaten keyif yapiyor degil mi su anda. Çok mutlular bu durumdan. birisi de yazmis cogu devlette bu dava acanlarin. nerden biliyorsun???
Başa dön
Kushing
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 04, 2016 10:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtysm yazmış:
Hilumpulmonalis yazmış:
Bruskk yazmış:
meyre yazmış:

kesinlikle katılıyorum size. ve ayrıca bazı arkadaslar da durumu 'davalık soruları dogru olanlar uzamasından şikayetçi' gibi bir algı oluşturmaya çalışıyor sanırım. bu algıda kesinlikle yanlıştır. şahsen bu uzayan süreçten cok şikayetçi olmama ragmen sorularımın hepsi de dogru falan değil. şayet sorular iptal olursa bnm de netim 4 net artacak. ama ornegın anguler chelıts sorum yanlış oldugu halde iptal olmasını beklemek ıstemıyorum..benim gözümde iptal olması demek dogru yapabilen arkadaşlara haksızlıktır. kısa bir ornek sdce

Benim derdim de tam olarak bu ya 6. Hafta bitti hala mahkeme tarihi beli değil Allahtan korkun bee. Bunları deyince kuşing 100 neti var yanlış soruların hepsini doğru yapmış KORKUYOR hemen. Görecez bokubokuna beklemiş olduğumuzu. Bilirkişi sanki dershanenin saçmasapan c faktörünü komb sendromu itirazını ciddiye alacak.. arkadaş Allah şahit benim de bı sorular yanlış ama yok o olacak bu olacak dikey boyut düşeck ağız hijyeni bozulacak tamer bey takipçilerine merhaba diyecek sonra ağız köşelerinde BEYAZcıklar çıkacak aa bakacaklar bizim kandida diyecekler kandida da geldi hadi okey atalım grup tamam. Arkadaşım kardeşim sıruyu soran dinazor kapı gibi dört maddeyi soru yapmş işte beşinci yanlış şık biraz ahmakça olmuş hepimiz düştük ama diğer dörtlü okey dönüyor hocalar değil miydi dörtlüler risk sorulurr diye al soruldu bizim itiraz dosyasına da okey masasından bi kare almışız komik bir şekilde kandida masa dışında çay içiyor ona dava açmışız komiğiz komik valla bak dershane olarak da mesleki olarak da soruyu hazırlayan dinazorlar olarak da ...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  Sonraki
10. sayfa (Toplam 23 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız