Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Selçuk Üniversitesi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Selçuk Üniversitesi
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtman
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 8:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bilgiler için çok teşekkür ederim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
iremoz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 4:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam size mesaj yollayamıyorum pedo bölümü hakkında bilgi verebilir misiniz ve konyadaki yaşam hakkında[/quote]
Merhaba Selçuk pedo Sibel hoca sayesinde kök hücre yeni teknikler vs hakkında bir şeyler öğrenebileceğiz diğer hocalar ve hasta potansiyeli sayesinde çok vaka görüp yoğun çalışacağınız bir yer. Ama ortamları iyidir seversiniz.
Konya alışılmayacak bir şehir değil,kendi içerisinde gezecek çok yeri olmasa da Nevşehir kapadokya trenle ankara Eskişehir gibi yerlere haftasonu gezileriçok yapılır. Kampüsü büyüktür yeme içme yerleriyürüyüş mesafesinde fakülteye ulaşımda da sıkıntı yaşamazsınız. Uyum sağlanabilmektedir bir şehir o konuda çok endişeniz olmasın
Başa dön
frida
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 7:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iremoz yazmış:
hocam size mesaj yollayamıyorum pedo bölümü hakkında bilgi verebilir misiniz ve konyadaki yaşam hakkında

Merhaba Selçuk pedo Sibel hoca sayesinde kök hücre yeni teknikler vs hakkında bir şeyler öğrenebileceğiz diğer hocalar ve hasta potansiyeli sayesinde çok vaka görüp yoğun çalışacağınız bir yer. Ama ortamları iyidir seversiniz.
Konya alışılmayacak bir şehir değil,kendi içerisinde gezecek çok yeri olmasa da Nevşehir kapadokya trenle ankara Eskişehir gibi yerlere haftasonu gezileriçok yapılır. Kampüsü büyüktür yeme içme yerleriyürüyüş mesafesinde fakülteye ulaşımda da sıkıntı yaşamazsınız. Uyum sağlanabilmektedir bir şehir o konuda çok endişeniz olmasın[/quote]
teşekkürler hocam
Başa dön
Disci34
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 12:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben sadece oraldeki hocalar hakkında çok garip şeyler duymuştum bilemiyorum hala öyle mi
Başa dön
iremoz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 1:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Disci34 yazmış:
Ben sadece oraldeki hocalar hakkında çok garip şeyler duymuştum bilemiyorum hala öyle mi

Bence fakültedeki tek yazmayın gitmeyin diyebileceğim bölüm odr. Duyulanlar gerçektir
Başa dön
dtonurrr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Oca 15, 2017 6:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nedir ki gerçek olan?
Başa dön
iremoz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 15, 2017 9:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3 yıl dersini gördüğüm ve 2 yıl da staj yaptığım bir bilim dalı hakkında kaliteli bir eğitim alamamış olduğumuzu fark etmek böylesine önemli bir bölümde,kötü bir tecrübe oldu bizim için. Özellikle bir hocanın tekeli olan bir bölüm kendisi bilgi ve tecrübe yönüyle dolu olabilir fakat bunu aksettirme bildiklerini öğretme konusunda çok yetersiz. Bölümdeki diğer hoca özellikle diagnoz konusunda bilgilidir camiada ismen bilinir fakat kendi kişisel meselelerini anlatarak asistanları saatlerce ayakta beklettiğine şahidim. Tabi bu basit örnek birçok yerde karşımıza gelecektir. Fakültede uzmanlık için öneremeyeceğim tek bölüm olabilir. Rahat edeyim hastamı bakayım pc ye işleyeyim çıkayım akşam 5 te derseniz evet oldukça rahattır. Demek istediğim
İşin bir de beklenti yönü var. Ama birçok şey öğreneyim tomografi vb bilgi tecrübem farklı alanlarda da artsın gibi daha üst düzey beklentileriniz varsa bu beklentilerinizin altında kalır diye düşünüyorum. Tabi bunlar öğrenci olarak yazıp çizdiğimiz tablolar.
Uzunca bir açıklama yapma gereği duydum zira olayı yazılanları farklı algılanmasının önüne geçmek için. Duyulanlar gerçektir derken, odr eğitimi iyi değil diye duyan birçok kişi olmuş evet doğrudur iyi diyemem Smile
Başa dön
dteren
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 23, 2017 10:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İrem hanim ben selcuk pedo yu ilk tercihe yazdım necmettin erbakan ı 2. Tercihe yazdım. Bugün bi asistan selcuk sıkıntılı yazma dedi doğruluk payı varımdır bilgilendirirseniz çok sevinirim
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız