Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Recep tayyip erdoğan üniversitesi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Recep tayyip erdoğan üniversitesi
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
remylebeau
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 08, 2017 5:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yalnızca genel olarak konusmak gerekirse adsm gibi oldugunu düşünmüyorum aslında adsmler hakkında da hiçbir bilgim yok sadece cok fazla hasta yogunluğu var adsm de cok hasta bakıldıgını zannetmiyorum ki hastalardan duydugum kadarıyla da adsm ye gitmek istemiyorlar ben mesela hani basit cekimleri var hastanın bi kısmını alıyorum isterseniz burası yogun devlet hastanesinde kalan cekimlerinizi yaptırabilirsiniz diyorum hasta yok bekleriz hocam burda sıramızı diyor dedigim gibi cerrahi düşünen arkadaslara periferler içerisinde önerebilirim
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
braketustasi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 08, 2017 10:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İmplant yapıyo musunuz? Çantacılık var mı? Minör cerrahiler kaçıncı yılda yapılmaya başlanıyor.

R.T.Erdoğan üninin ortosunu merak ediyorum,hocaların bilgisi,ortognatik yapılıyor mu? Vaka sunumu oluyor mu? Kaç asistan var ve kaç hasta bakıyorlar asistanlar. Öğrenebilmeniz mümkün mü? Şimdiden teşekkür ederim.
Başa dön
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 08, 2017 6:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

remylebeau yazmış:
535353 yazmış:
remylebeau yazmış:
bu arada cerrahide hasta sevk etmiyoruz arkadasar yazan arkadasımız yanlış duymuş
dediğim gibi ben duyduklarımı yazdım amacım kesinlikle aşağılamak falan değil. Genel olarak yaxdıklarımda bi yanlışlık varsa düzeltin lütfen. herkes doğru bilgilensn

yanlış anlamayın hocam ben size bir eleştiride bulunmadım sadece cerrahide sevk yapmıyoruz onu paylaştımi onun dısında dedikleriniz de haklılık payınız var yeni acılmış tüm fakültelerde oldugu gibi burda da sorunlar var tam oturmus bir sistem yok diyebilirim ama bir şeyler yoluna koyulmaya calısılıyor. hani cerrahi asistanıyım ben daha çok cerrahinin içini biliyorum tabi ki de büyük üniversiteleri bir kenara koyarsak periferde yazılabilecek cerrahiler arasında öne yazılabilir diğer bölümlerden protez acısından da iyi seyler söylenebilir oradaki asistan arkadaslardan bildigim kadarıyla ama diğer bölümler hakkında pek yardımcı olamam
yok meslektaşım eleştirildiğimi düşünmedim zaten yazmıssnz da zaten. Ben dediğim gibi cerrahi dışında dediklerimde de yanlış varsa düzeltin ki insanlar doğru öğrensin. Rize genel olarak nasıl mesela. Insanları yasamayı koşulları kirası falan. Bunlar duyduğum gibi mi
Başa dön
remylebeau
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 09, 2017 2:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

535353 yazmış:
remylebeau yazmış:
535353 yazmış:
remylebeau yazmış:
bu arada cerrahide hasta sevk etmiyoruz arkadasar yazan arkadasımız yanlış duymuş
dediğim gibi ben duyduklarımı yazdım amacım kesinlikle aşağılamak falan değil. Genel olarak yaxdıklarımda bi yanlışlık varsa düzeltin lütfen. herkes doğru bilgilensn

yanlış anlamayın hocam ben size bir eleştiride bulunmadım sadece cerrahide sevk yapmıyoruz onu paylaştımi onun dısında dedikleriniz de haklılık payınız var yeni acılmış tüm fakültelerde oldugu gibi burda da sorunlar var tam oturmus bir sistem yok diyebilirim ama bir şeyler yoluna koyulmaya calısılıyor. hani cerrahi asistanıyım ben daha çok cerrahinin içini biliyorum tabi ki de büyük üniversiteleri bir kenara koyarsak periferde yazılabilecek cerrahiler arasında öne yazılabilir diğer bölümlerden protez acısından da iyi seyler söylenebilir oradaki asistan arkadaslardan bildigim kadarıyla ama diğer bölümler hakkında pek yardımcı olamam
yok meslektaşım eleştirildiğimi düşünmedim zaten yazmıssnz da zaten. Ben dediğim gibi cerrahi dışında dediklerimde de yanlış varsa düzeltin ki insanlar doğru öğrensin. Rize genel olarak nasıl mesela. Insanları yasamayı koşulları kirası falan. Bunlar duyduğum gibi mi

insanlarının agresif bi tarafı var ama bişekilde üstesinden geliniyor biraz sabırsızlar, kira konusunda söylediginiz gibi pahalı rize gibi bir yer için ama dogal güzelliği tabiki de görülmeye değer ama tabi bu herkes için yeterli olamayabilir. cerrahi dısındaki bölümler için aslında gelip görülse daha faydalı olur. şöyle bir şey eklemek gerekir sanırım fakülte küçük klinikler 6-8 ünitli ortalama dağılım acısından yeni bir fakülte projesi var ama tabi ne zaman hayata gecirilir pek bir bilgim yok
Başa dön
dent5719
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 7:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

535353 yazmış:
remylebeau yazmış:

Bölümde asistanlık yapan kişiyi yalanlayarak o bölümün asistanı olma isteği seziyorum.yapmayın! Smile)))
Başa dön
dtgkc
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 11:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pedosu hakkında da bilgi alabilir miyiz
Başa dön
dtonurrr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Oca 15, 2017 5:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Endosu nasıl bilen varmı?
Başa dön
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 18, 2017 6:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Endoda 1 hoca 1 asıstan var dıye biliyorum. Asıstanın da yakın zamnda bitecek diye duydum. Heryer gıbı yoğundur ama ekstra bı yoğunluk var mı bilmiyorum eğitim konusunda calısmalarını da bilmiyorum yanlış bilgi vermiş olmiyim
Başa dön
fakeplasticworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 18, 2017 9:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Maaş durumu nasıl acaba?
Başa dön
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 18, 2017 8:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son 535353 tarafından Cum Tem 07, 2017 5:28 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
fakeplasticworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 18, 2017 8:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

teşekkürler bilgi için Smile hocalar filan nasılmış peki sıkıntılı tipler var mıymış?
Başa dön
535353
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 18, 2017 10:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son 535353 tarafından Cum Tem 07, 2017 5:28 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
fakeplasticworld
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 18, 2017 10:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Haklısınız.Teşekkürler Smile
Başa dön
imren
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 7:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben Rize pedonun tek asistanıyım merak ettiklerinizi burdan cevaplandırabilirim ama arkadaşım olduğunu söyleyen kişi hakkımda bu kadar yazmadan önce keşke bir danışsaydı
Başa dön
Abrakadavra
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 22, 2017 9:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

imren yazmış:
Ben Rize pedonun tek asistanıyım merak ettiklerinizi burdan cevaplandırabilirim ama arkadaşım olduğunu söyleyen kişi hakkımda bu kadar yazmadan önce keşke bir danışsaydı

Hocam pedosu nasıldır. Genel anestezi - sedasyon var mı?ders, sunum vs yapılıyor mu.ortam nası?
Başa dön
imren
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Şub 09, 2017 2:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Özelden de mesaj atmama rağmen arkadaşım olduğunu söyleyen 535353 nickli kişiye ulaşamıyorum ve kendısını tanımıyorum verdiği bilgiler yanlıştır ve kendisine itibar etmeyiniz
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız