Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dus tercihlerini ne yaptık?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dus tercihlerini ne yaptık?
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dejavu48
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 5:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tıpta uzmanlık yapanlar neden zorunlu hizmete gidiyor ozaman, zorunlu hizmete gitmeden özelde biton para kazanacak uzman doktor var ama hepsi zorunlu hizmetini yapıyor.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
turkan_s
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 6:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pascal yazmış:
çukurova ortoyu yazan kim var başka Smile)

11. tercihim çukurova orto ama sizin sıralamanız benden iyi olabilir, ben ankara istanbul kocaeli kırıkkale ısparta gibi sıraladım ortoları, 37. yim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
incim
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 6:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dejavu48 yazmış:
tıpta uzmanlık yapanlar neden zorunlu hizmete gidiyor ozaman, zorunlu hizmete gitmeden özelde biton para kazanacak uzman doktor var ama hepsi zorunlu hizmetini yapıyor.

ıyı gunler arkadaslar, hayırlı ugurlu olsun herkes ıcın oncelıkle..
tıpcılardan farklı yanları olmakla beraber aynı yonlerıde olan bır kadro saglık bakanlıgı kadroları..
halı hazırda 657 ye tabı bulundugum ıcın arastırma ve netıcelendırme olasılıgı buldugum ıcın yazıyorum,daha onceden de yorum yapmıstım fakat konuya ılıskın bılgısı olmadıgını dusundugum bazı ınsanlar konuyu tercıh edılmesın dıye bu sekılde yazdıgımızı dusununce nerden bılgıımıde belırtmek ıstedım..
oncelıkle saglık bakanlıgı adına unıversıtelere yerlestırılen personel tercıhlerıne yerlesıtrılmelerını takıben bır devlet kurumuna atanacak,bu ıslem kura ıle olacak, doktoralı arkadasların atandıgı gıbı yanı, o kuruma baslayıs yapıp sonrasında oradan egıtım ıcın gıden bır devlet memuru olarak yukumluluk senedı ımzalayarak unıversıteye gececekler, yukumluluk senedı sartları dahılınde de uzmanlık yapılan sure kadar olan maas ve faızlerın odenmesı gerekmektedır, bu odeme ıcın devlet nakıt talebınde degıl çalışma talebınde bulunur,uzmanlık yapılann sure kadar bır surede hızmet verılmesı netıcesınde borcunuz sılınmıs olur, bunu yapmak ıstemeyen kısıler devlete olan borclarını faızlerı ıle bırlıkte odedıklerınde senet hukmu kalmaz.. mecburı hızmet bızde yok,uzmanlık belgesı alma almama durumu da henuz konuslan seyler degıl,fakat sağlık bakanlığı uzmanları bunyesınde calstırmak ısterde konuyla ılskılı bır genelge yayınlar ve yukumluluk senedı sozlesmesınde nakıt kabul edılmeyecek,hızmet sartı aranacak derse o zaman bakanlık kadrolarına yerlesenler her sartta devlette uzmanlıkları kadar hızmet vermek zorunda kalırlar.. bır konu da bıze kımse bırsey acıklamadı, anayasal esıtsızlık,yasaya aykırı vesaıre dıyenler ıcın bahsetmek ısterım,bakanlık kadrolarından sorumlu olan kurum osym degıl saglık bakanlıgı oldugu ıcın klavuzda herhangı bır acıklma yapmakla yukumlu degıllermıs.. ilgilenenler zaten bu bılgılere ulasmıslardır, ulaşamayanlar ıcın daha oncede bahsetmıstım,tekrar bahsedeyım dedım.. kolay gelsın,hayırlısı olsun herkes ıcın..
Başa dön
avci1025
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 6:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sonuçlar açıklandıktan sonra kısa bir süre içinde kayıttan önce atamamız mı yapılacak herhangi doktora da olduğu gibi. Ben paylaşmıştım bu linki çok muhtelif yerlerdi
Başa dön
merv
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 7:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ankara'da pedo yazanlar kaçıncı sıralarda acaba?
Başa dön
merv
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 7:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ankara'da pedo yazanlar kaçıncı sıralarda acaba?
Başa dön
pascal
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 7:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İlk tercihlerine cukurova bakanlık yasam arkadaslar nerde yahu Smile)
Başa dön
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 8:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çukurova ile ilgili duyduklarım antepli bi arkadas cerrahi iki arkadaş perio yazmış sıralamaları yanlış hatırlamıyosam 130 lu bişeydi 19olarda olan iki kişi pedo ve endo yazdı bitek protez için bişe duymadım bu kişilerin ilk tercihleri diye duydum
Başa dön
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 8:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslında sağlık bakanlık puanları düşük olacak mı merakla bekliyorum ben korkumdan sağlık bakanlık yazmadım ah antepliler hepsi mi adana yazar offfff:)
Başa dön
memet612
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 9:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drnecg yazmış:
çukurova ile ilgili duyduklarım antepli bi arkadas cerrahi iki arkadaş perio yazmış sıralamaları yanlış hatırlamıyosam 130 lu bişeydi 19olarda olan iki kişi pedo ve endo yazdı bitek protez için bişe duymadım bu kişilerin ilk tercihleri diye duydum
cukurova cerrahi ve perio yazanların sıralaması tam olarak kac acaba bılıomusunuz
Başa dön
merv
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 9:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ankara'da pedo yazan, arkadaşının yazdığını duyan bilen yok mu??????? ilk 150 özellikle... Geçen sınavda genelde 80'lerdeymiş Ankara'da pedoya girenler bu sınavda ortodonti kadroları çoğaldığı için daha alt sıralara inmiş-tir(midir???)
Başa dön
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 10:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

memet612 yazmış:
drnecg yazmış:
cukurova cerrahi ve perio yazanların sıralaması tam olarak kac acaba bılıomusunuz

net olarak kaç hatırlamıyorum antepli yakın arkadaşımla tercihler hakkında konuşurken laf arası geçmişti cerrahi yazanın sıralamalası benden çok daha ii olduğu için pek önemsememiştim ama 130 dan fazla olmadığına eminim perio yazan biride 150lerdeydi galiba.arkadaş ilk tercihleri olduğunu söyledi.pedo yazan 191. ilk tercihi .
Başa dön
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 10:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="merv"]Ankara'da pedo yazan, arkadaşının yazdığını duyan bilen yok mu??????? ilk 150 özellikle... Geçen sınavda genelde 80'lerdeymiş Ankara'da pedoya girenler bu sınavda ortodonti kadroları çoğaldığı için daha alt sıralara inmiş-tir(midir???)[/quote

inmiştir ama ne kadar iner bunu kimse bilemez pedo takıntılı olan kiişiler var ama ankara ilk 100 olur bu kesin.pedoyu sağlık bak ortoya tercih eden var.pedo isteyen çok değildir heralde çok duymadım eğer sadece ankara pedo değilde diğer şehirler söz konusu ise düşüş fazla olur 200 de bile bence şansı olabilir dicle ve van hariç oralar çok düşük .umarım istediğin olur.
Başa dön
merv
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2012 11:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="drnecg"]
merv yazmış:
Ankara'da pedo yazan, arkadaşının yazdığını duyan bilen yok mu??????? ilk 150 özellikle... Geçen sınavda genelde 80'lerdeymiş Ankara'da pedoya girenler bu sınavda ortodonti kadroları çoğaldığı için daha alt sıralara inmiş-tir(midir???)[/quote

inmiştir ama ne kadar iner bunu kimse bilemez pedo takıntılı olan kiişiler var ama ankara ilk 100 olur bu kesin.pedoyu sağlık bak ortoya tercih eden var.pedo isteyen çok değildir heralde çok duymadım eğer sadece ankara pedo değilde diğer şehirler söz konusu ise düşüş fazla olur 200 de bile bence şansı olabilir dicle ve van hariç oralar çok düşük .umarım istediğin olur.

yaa... pedoyu sağlık bakanlığı orto'ya tercih edeceklerini düşünmemiştim, bana sanki herkes ne olursa olsun orto yazacak gibi gelmişti, ondan ümitlendim. 149. yum ben ama sağlık olsun artık...
Başa dön
memet612
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 18, 2012 12:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drnecg yazmış:
memet612 yazmış:
drnecg yazmış:

net olarak kaç hatırlamıyorum antepli yakın arkadaşımla tercihler hakkında konuşurken laf arası geçmişti cerrahi yazanın sıralamalası benden çok daha ii olduğu için pek önemsememiştim ama 130 dan fazla olmadığına eminim perio yazan biride 150lerdeydi galiba.arkadaş ilk tercihleri olduğunu söyledi.pedo yazan 191. ilk tercihi .
tesekkur ederım cerrahı yazan arkadasını bılemem ama perıo yazan arkadasın ıcın bu sınavda cukurova olmayabılır
Başa dön
delicatus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 18, 2012 12:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ankaradakı saglık bakanlıgı kadrolarını yazan varmı orto ıcın
Başa dön
erdemselcuk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 18, 2012 12:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

delicatus yazmış:
ankaradakı saglık bakanlıgı kadrolarını yazan varmı orto ıcın
kaçıncı sıra için sordunuz ben ankara sağlık bakanlığını yazdım. 42sıradayım.
Başa dön
delicatus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 18, 2012 1:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

37.yım ben.ankara saglık bakanlıklarıda yazdım orto
Başa dön
Garfield
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 18, 2012 2:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben 115.yim istanbul pedoları yazdım
Başa dön
drnecg
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ekm 18, 2012 3:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="merv"]
drnecg yazmış:
merv yazmış:
Ankara'da pedo yazan, arkadaşının yazdığını duyan bilen yok mu??????? ilk 150 özellikle... Geçen sınavda genelde 80'lerdeymiş Ankara'da pedoya girenler bu sınavda ortodonti kadroları çoğaldığı için daha alt sıralara inmiş-tir(midir???)[/quote

yaa... pedoyu sağlık bakanlığı orto'ya tercih edeceklerini düşünmemiştim, bana sanki herkes ne olursa olsun orto yazacak gibi gelmişti, ondan ümitlendim. 149. yum ben ama sağlık olsun artık...

sıkma canını hiç belli olmaz bu işler ankara dışı düşünmedinmi
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
6. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız