Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - CAN SIKINTISI DAVA 😂
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

CAN SIKINTISI DAVA 😂
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:20 am    Mesaj konusu: CAN SIKINTISI DAVA 😂 Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar bir çok kişinin daha açacağını gördüm benim de dava açma hakkım var benim ne eksigim var canım da sıkkın herhangi bir soruya dava açacam var mi soru önerisi olan 😂
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
canb
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

***** ***** konusma yanlis soru varsa boyle düşünüyorsa acabilir istedigi sekilde insan ben acmayi dusunmuyorum ama bumu yazarken beynini kullandin mi merak ediyorum

En son canb tarafından Prş Eyl 14, 2017 6:30 am tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
howl
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tv kanallarinin whatsapp hatti da var .bence tek tek yazarak can sikintimizi giderebiliriz 😊belki duyulur .
Başa dön
muvakkitnuri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Proteinin primer bağlantısına açmalısın bence...
Başa dön
Gozdis
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:28 am    Mesaj konusu: Re: CAN SIKINTISI DAVA 😂 Alıntıyla Cevap Gönder

Mehemati yazmış:
Arkadaslar bir çok kişinin daha açacağını gördüm benim de dava açma hakkım var benim ne eksigim var canım da sıkkın herhangi bir soruya dava açacam var mi soru önerisi olan 😂

😂😂😂👏🏻👏🏻👏🏻👍🏻
Başa dön
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

canb yazmış:
***** ***** konusma yanlis soru varsa boyle düşünüyorsa acabilir istedigi sekilde insan ben acmayi dusunmuyorum ama bumu yazarken beynini kullandin mi merak ediyorum
Once insan ve adam ol ***** olmasan ben de ayni seyi diyorum benim de hakkim var herkes gibi tabi bunu anlayacak kapasite olsa zaten bunu yazmazdin Demek her şeye kulp bulan o salaklardan biri de sensin heralde Cool Bu kadar gocunduguna gore Cool

En son Mehemati tarafından Prş Eyl 14, 2017 6:36 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İşin iyice seyini çıkarttılar simdi egleniyo millet yok ona dava itiraz buna dava itiraz ama 5-6 ay sonra hala sonuc beklerken kendiniz buldugunuzda napıcasınız cok merak ediyorum haa bide bu kadar soru iptal edilse zaten geriye kalan sorulari cogu kisi dogru yapmistir o zaman da yerlesmek yazi tura atarak yerlesmeye benzicek bu sınava verilen emege hakkaten yazik cok yazik
Başa dön
DtKaradeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

muvakkitnuri yazmış:

Haklısın bencede Primer İngilizce kelime sonuçta Osyme de yasak hakkını ara
Başa dön
Gracey1314
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya arkadaşlar sanki dava açılınca itiraz olunca bazıları bundan zevk alıyormuş gibi konuşuyorsunuz. binlerce hekim sadece bu sınavın sonucunu gözlüyor. Sadece onlar değil aileleri ve çevreleri. Siz ise burda gelmiş yok neden itiraz yok neden dava dalgasındasınız. sorulardan kim memnun? hangi hekim memnun ? kim adil bir sınav oldu der burda? kaç kişi çıkıp ta sorularda hata yok diyebilir ? sen bir seneni vermedin mi ? belki de 3 senesini verenler var. O yüzden milletin umudunu şevkini kırmaya hakkınız yok. Bal gibi de açar davasını eder itirazını. sen de edersin. Ha kabul olur olmaz. süreç uzar uzamaz. Kul hakkına girip yanlış sorularla sıralama olacaksa olmasın .geç olsun adil olsun. o yüzden sürece ayak süreyeceğinize insanların umuduna ışık olun. olmaya niyetiniz yoksa da susun bi zahmet
Başa dön
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Personanongrata yazmış:
İşin iyice seyini çıkarttılar simdi egleniyo millet yok ona dava itiraz buna dava itiraz ama 5-6 ay sonra hala sonuc beklerken kendiniz buldugunuzda napıcasınız cok merak ediyorum haa bide bu kadar soru iptal edilse zaten geriye kalan sorulari cogu kisi dogru yapmistir o zaman da yerlesmek yazi tura atarak yerlesmeye benzicek bu sınava verilen emege hakkaten yazik cok yazik
Arkadasim ortada bi mubalaga var anlamadin heralde
Başa dön
Kosp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir sey merak ediyorum adam davayi acsa surec uzasa ve adam hakli ciksa ne olacak ?diyelim adam dava actiginda 600 idi davadan sonra 599. Oldu birinde odr x sehriydi digedinde odr y sehrine girdi mahkeme taninmis bir haksa kiside hakli oldugunu dusunuyorsa acar acar.yasalarda her seye bir kulp bulmayin demiyor ki soyle bir durum var glutaraldehit sorusunun 3 yil sonra cevabi degistirildi ve atamalar tekrar etti kimse 3 yil mahkemenin sonuclanmasini beklemedi burada bir suclu aramak bulmak laf afmak gerekiyorsa basta bu osym ve sorulari hazirlayan sayin hocalarimizdir.zor bir sey mi cevabi net olan yoruma kapali soru sormak.sor gutta perkanin hangi fazi akiskan diye bak bakalim kimse bir seye kulp takabiliyor mu,kimse gidipte anatomideki bir soruya agzini acabiliyor mu ya da farmadaki bir soruya ya da tedavideki hidroflorik asit sorusuna.burda suclu itiraz eden midir buna sebep olan midir
Başa dön
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gracey1314 yazmış:
ya arkadaşlar sanki dava açılınca itiraz olunca bazıları bundan zevk alıyormuş gibi konuşuyorsunuz. binlerce hekim sadece bu sınavın sonucunu gözlüyor. Sadece onlar değil aileleri ve çevreleri. Siz ise burda gelmiş yok neden itiraz yok neden dava dalgasındasınız. sorulardan kim memnun? hangi hekim memnun ? kim adil bir sınav oldu der burda? kaç kişi çıkıp ta sorularda hata yok diyebilir ? sen bir seneni vermedin mi ? belki de 3 senesini verenler var. O yüzden milletin umudunu şevkini kırmaya hakkınız yok. Bal gibi de açar davasını eder itirazını. sen de edersin. Ha kabul olur olmaz. süreç uzar uzamaz. Kul hakkına girip yanlış sorularla sıralama olacaksa olmasın .geç olsun adil olsun. o yüzden sürece ayak süreyeceğinize insanların umuduna ışık olun. olmaya niyetiniz yoksa da susun bi zahmet
Aynı şeyi söylüyoruz ama anlayamadiniz heralde ortada bir haksızlık varsa tabi ki daha açılacak facebook,dentdus veya bir çok yerde sadece yanlış yaptı diye itiraz ediliyor

En son Mehemati tarafından Prş Eyl 14, 2017 6:49 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DtKaradeniz yazmış:
muvakkitnuri yazmış:

Haklısın bencede Primer İngilizce kelime sonuçta Osyme de yasak hakkını ara
Antikodon sorusuna acacam
Başa dön
Dtkvrck
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herkes adil olmuyor. Ay ben şu soruyu yanlış yaptım buluyor saçma sapan bi kulp İtiraz ediyor. Ha etsin hakkı ama inşallah o itirazlar kabul edilmez. Gerçekten yanlış olan sorulara tabiki itiraz edilsin bunu hepimiz istiyoruz ama işin gerçekten cılkını çıkaranlar var.işte onların itirazları kabul edilmez inşallah.
Başa dön
Gracey1314
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dostum zaten adı üstünde itiraz ediyor. En doğal hakkını kullanıyor. Gazete küpürünü mü referans gösteriyor ? Demek ki kanıtı var ki ediyor. Yanlış yapmıştır doğru yapmıştır. Değerlendirilir referansı yeterli bulunmazsa zaten iptal edilemez. Hatta referanslılar bile edilmeyecek gibi. Bundan sonrası tabiki ösymde.
Başa dön
Personanongrata
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mehemati yazmış:
Personanongrata yazmış:
Arkadasim ortada bi mubalaga var anlamadin heralde

Sen mubalaga yapiyo olabilirsin bilemem ama 3-5 ay sonra tam da senin mubalag dedigin olayın icinde olucaz neyse bakalım nolucak gorucez ama organize olamayip herkes kafasina göre hareket ederse o zaman vay halimize burda aglamalar baslar artik bi haber yok mu ne zaman aciklanacak demeler davacilari kimse bilemez tabi burda caresizce beklesmeler baslar
Başa dön
dent91
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ne kadar itiraz dava olursa olsun yüzde 5 den fazlasını zaten iptal etmezler o yüzden bekleyip görücez hangileri iptal olucak.itiraz olan 15 20 soru deniyor bunlardan 3 4 tanesi olur benim fikrim ki gerçekten yanlış olan da bu sayıda soru olduğunu düşünüyorum fazlası değil.
Başa dön
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gracey1314 yazmış:
Dostum zaten adı üstünde itiraz ediyor. En doğal hakkını kullanıyor. Gazete küpürünü mü referans gösteriyor ? Demek ki kanıtı var ki ediyor. Yanlış yapmıştır doğru yapmıştır. Değerlendirilir referansı yeterli bulunmazsa zaten iptal edilemez. Hatta referanslılar bile edilmeyecek gibi. Bundan sonrası tabiki ösymde.
Şu an kendinizle celisiyorsunuz insanları halletmenin ne anlamı var ITIRAZ demiyorum DAVA AÇACAKLAR VAR BUNU ANLAYAMIYOSUNUZ HERALDE h insanlar 3 yıl emek veriyor diyosuniz hem de böyle
Başa dön
Gracey1314
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya ben senle mi konuşuyorum mehemati .. ben kıvırcığa dedim
Başa dön
muvakkitnuri
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 14, 2017 6:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neyse arkadaş bu kadar itiraz konusunda biraz tiye alalım diye açmış . Umarım adaletli bir süreç olur. Daha fazla bence birbirimizi şişirmeyelim!! İtiraz edildi sonucu görücez ha olmadı dava blabla...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız