Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Post op süreç hakkinda sohbet
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Post op süreç hakkinda sohbet

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dtcaner
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 27, 2017 10:43 pm    Mesaj konusu: Post op süreç hakkinda sohbet Alıntıyla Cevap Gönder

Evet arkadaşlar uzun zorlu bir dönemi atlattık başka zorlu bir döneme girdik . Kendi açımdan düştüğüm boşluk çok büyük. Boş durmayayim çalışayım diyorum ama DUS a girdiğimi duyan öcü gibi davranıyor direk geçistirip cv bırakın diyorlar. Ve suanlik daha dönen olmadi Smile

Devlet atama yapmiyor. Dus aciklan(a)miyor . Aciklansa bile aylar sürecek . Ozelde haklı olarak uzmanlık isteyen birini istemiyor. İyice ortada kaldık ne yapmalı ne etmeli?? En iyisi güzel film ve dizi tavsiyeleri olan varsa söylesin bu dönemi öyle gecirelim Smile Tavsiyeler için şimdiden teşekkür ederim Laughing
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
asliii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 27, 2017 11:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aynı sorunları ben de yaşıyorum bır ara diş hekımliği okuma kararımı sorgulamaya bıle başladım en kısa sürede bu donemden kurtulmak dıleğıyle
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Eyl 28, 2017 2:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öyle söylersen tabi işe giremezsin, deneme süreci yapalım, giriş yapmayalım . Eğer beğenirsek karşılıklı devam ederiz de.
Yaptım oldu Very Happy
Bu süreci beklemek sınavdan daha zor.
Başa dön
degisik
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 28, 2017 5:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de aynı durumdayım. Gittiğim görüşmelerde dus'a girdin mi diye soruyorlar. Sonrasında da numaranı bırak falan diye geçiştiriyorlar. Tamam onlar da haklı olabilir ama napalım aylarca boş boş mu bekleyelim. Hem olup olmayacağı da belli değil. Hiç böyle hayal etmemiştim😬
Başa dön
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Eyl 28, 2017 7:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aynen gelip gelmiyeceği belli olmayan bir sınavı beklemektense pazarda limon satmak daha mantıklı 😅
Dusu atamayı karıştırıp bulandırmayın, hele bi bakalım memnun kalırsak karşılıklı devam ederiz diyin, poliklinik tarzı yerler daha iyi.
Giriş yapıp mesul müdür falan olmayın, hele ki taahhüt falan vermeyin sınavdan beklentiniz varsa. Kapatırken sıkıntı olabilir.
6 ay civarı yerleşme ve başlama olacağı gerçeğini kabul etmekten başka çaremiz yok. O yüzden hayallere kapılıp yok açıklanacak diye beklemek
hayattan geri kalmak demek. Allah sabır versin
Başa dön
degisik
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 28, 2017 7:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O zaman iş bakmaya devam😄
Başa dön
Dtcaner
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 28, 2017 8:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Artık iş bakmayı bıraktım ilimdeki her ilana gittim cv bıraktım geri dönen yok . İstanbul Ankara gibi illerde olunca sıkıntı olmaz bence ama periferdeki küçük illerde pek iş yok .Meslek desen teknisyenlerin elinde pişkin pişkin hocam siz kanalını yapın protezi felan biz hallederiz diyorlar. Zaten buradan bir umutsuzluğa kapılınca birde dus da sıkıntı olunca Why i am here diyorum. Her işin bir zorluğu var ama biraz daha kolay olmasını umut ediyordum iş bulmanın kısmet artik Smile
Başa dön
Trofoblast
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 28, 2017 10:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teknisyenler ağızda çalışıyo normal hekimler ortodonti bile yapabiliyoken bu sınava girmenin mantığını ben kendi adıma bulamadım üstelik kendimi tek bir bölümde kısıtlamış oluyoruz.bazen nerden çıktı bu sınav diyorum.sınavı zaten doğru düzgün soramıyolar birde üstüne alt yapısıda hazır değil daha ülkede teknisyen söz sahibi bir meslekten bahsediyoruz.şimdiki aklım olsa dusa çalışmazdım gerçi artık daha da çalışmam.herşeyin hayırlısı olsun lakin hem mutsuz hem umutsuzum mesleğim adına
Başa dön
mansuroglu85
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 28, 2017 10:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili meslektaşlar allah aşkınıza sıkıldım az gireyim de muhabbete ben de dahil olayım belki biraz zaman akar dedim baba bu ne karamsarlık kimisi mesleğe sövüyor kimisi sektöre sövüyor kimisi hayata sövüyor ya arkadaş az güzel tatlı düşünün yaa yukarılarda birisi film falan demiş bari yeni bi konu açın ''post-op süreçte dizi-film sohbeti'' falan diye tavsiye edin de izleyip yorum yapalım muhabbet dönsün yahu tavsiyelerinizi bekliorum Smile
Başa dön
Dtcaner
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Eyl 28, 2017 2:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben daha çok dizi izliyorum Behzat ç. İzliyorum şuan günde bir bölüm güzel oluyor . Kesinlikle izleyin bir deneyin diye önereceğim dizi ise Friends . Bir deneyin pişman olmazsıniz. Pisman olan varsa tartisiriz hatta Smile)
Başa dön
Trofoblast
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 29, 2017 5:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Orhan gencebay batsın bu dünya
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız