Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Davacılar Birleşsin
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Davacılar Birleşsin

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ekm 02, 2017 9:04 am    Mesaj konusu: Davacılar Birleşsin Alıntıyla Cevap Gönder

Dava açan arkadaslar lütfen kendi hakkınızı savunurken başkasının hakkına girmeyelim sizin kim olduğunuzu bilmiyoruz ayrica burda zaten hep nick name kullanılıyor lütfen gecen yıl ki gibi ben dava mi açtım gerisi beni ilgilendirmez demeyelim bir şekilde buluşup süreci hizlandiralim.Sizleri seviyorum Smile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Glutamat
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 02, 2017 7:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Davalar böyle iyi çomak sokma işimize Evil or Very Mad
Başa dön
dtumut
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 03, 2017 12:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayrı dava olunca 2. Yerleştirme ihtimali mi oluyor ?
Başa dön
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 03, 2017 6:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtumut yazmış:
Ayrı dava olunca 2. Yerleştirme ihtimali mi oluyor ?
1. Yerleştirme için yazdım eğer 1. Yerleştirmede sonra devam eden dava olur ve siralamalar tekrar değiştiren 2016 gibi öyle bir ihtimal tekrar oluşur.
Başa dön
yalco77
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 06, 2017 9:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sesimizi duyan var midir ki Sad
Başa dön
oooo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 06, 2017 10:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dava açan kişiler süreçle ilgili cvb vermiyorlar,böyle de gizli gizli ses çıkarmadan bekleyecekler anladigim bu. Osym kaç kere aradığım da kimse doğru dürüst bilgi vermiyor hukuki bi surec bilmiyoruz diyorlar.. peki biz bu konuda disardan nasıl takip edicez oturup kader kısmet demekten yoruldum ... biri de çıksın adam gibi açtım durum bu desin! En azından gidişatı görelim ..Bu kadar bencil olmayın 3400 kişi yi mağdur etmeyin.
Başa dön
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 07, 2017 1:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sesinizi duyarlar mi acaba 😂
Başa dön
cemsbond
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 07, 2017 1:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geçen sene 3-4 ayı buldu bu süreç arkadaşlar. Daha 2 hafta oldu davalar açılalı bu kadar sabırsız olmayın. En azından kasım'a kadar birşey çıkmaz. Whatsapp grubunu takip edin face'e koyulan. Bi gelişme olursa yazarlar. Dava açanları tanımıyorum bu arada.
Başa dön
gozlemci
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 07, 2017 9:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar TUS'ta toplam 7 dava vardı. 2'si STS'ciydi. Kalan 5 kişi kendi arasında anlaşmış. Dava açtıkları çoğu sorudan sonuç alamayacakları için vazgeçmişler ve sonuç olarak 2 STS ve 1 TUS davası kalmış. Şu an TUS davasında ÖSYM savunmasını mahkemeye vermiş. Bilirkişi belirlenmesi aşamasına geçiliyormuş. Yani orda her şeyden haberdar oluyor TUSçu ve bir şekilde süreçleri oldukça hızlı işliyor. DUS'ta kaç dava olduğu bile belli değil. En azından forumda isimleriniz gizliyken bilgi verin.
Başa dön
oooo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 07, 2017 11:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Günlerdir bunun tartışmasını yapıyoruz ..süreç hızlansin bir an önce diye ama sus pus !
Başa dön
yalco77
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 08, 2017 5:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadalar aramizda bu insanlari taniyan da mi yok.Taniyan varsa en azindan avukatlara ulasmamizin bi yolunu soyleseler bize.Herkese degil birkac arkadas belirleriz avukatlari da cok rahatsiz etmemis oluruz onlar bize haber verir.Taniyan arkadaslar lutfen davacilarla iletisime gecsinler de durumu cozmemize yardimci olsunlar
Başa dön
DomuzcukKumbara
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ekm 09, 2017 12:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Her sene aynı muhabbet valla insan sıkılıyor bi yerden sonra.geçen sene 6 ay sürdü sınavdı açıklanmasıydı yerleşmesiydi.artık sorunsuz sınav hazırlanması veya davaların hızlı görülmesi dileğiyle.sonuçta dava açan arkadaşların da inandığı savunduğu bir görüş var açmayanlarında.dava açanlar aralarında anlaşsa bile işler çok hızlanmıyor maalesef.umarım herkes emeğinin karşılığını alır arkadaşlar.hepinize sabır ve şans diliyorum.
Başa dön
Mehemati
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 11, 2017 10:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız