Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dershanesiz dus
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dershanesiz dus

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Huffleclaw
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 04, 2017 3:20 am    Mesaj konusu: dershanesiz dus Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar, bu yıl mezun oldum. Geçen sene dusdataya yazıldım ama malesef adam akıllı gitmedim.. Sonuç olarak elimde tertemiz kitaplardan başka bişey yok. Bu yıl okul bitince iş ciddiye bindi tabi. Ciddi ciddi çalışıp hazırlanmak istiyorum ama Tekrar dershaneye para vermek istemediğim gibi yaşadığım yerde dershane de yok. Kendim oturup çalışayım deyince de neye nasıl çalışacağımı bilemedim, özellikle temel için. çok fazla ayrıntı var ne çıkar ne çıkmaz bilemiyorum.
Tecrübeli arkadaşlar varsa eğer, dershanesiz bu iş olur mu olmaz mı, olursa nasıl olur nasıl çalışılır (özellikle temel için) yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
mhmt41
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 04, 2017 4:13 am    Mesaj konusu: Re: dershanesiz dus Alıntıyla Cevap Gönder

Huffleclaw yazmış:
Merhaba arkadaşlar, bu yıl mezun oldum. Geçen sene dusdataya yazıldım ama malesef adam akıllı gitmedim.. Sonuç olarak elimde tertemiz kitaplardan başka bişey yok. Bu yıl okul bitince iş ciddiye bindi tabi. Ciddi ciddi çalışıp hazırlanmak istiyorum ama Tekrar dershaneye para vermek istemediğim gibi yaşadığım yerde dershane de yok. Kendim oturup çalışayım deyince de neye nasıl çalışacağımı bilemedim, özellikle temel için. çok fazla ayrıntı var ne çıkar ne çıkmaz bilemiyorum.
Tecrübeli arkadaşlar varsa eğer, dershanesiz bu iş olur mu olmaz mı, olursa nasıl olur nasıl çalışılır (özellikle temel için) yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler Rolling Eyes

Hocam merhabalar. Öncelikle mezunken ve sınava yaklaşık 10 ay varken şimdiden oturup gunde 5 6 saat aman çalışmayın. Ancak programınızı daha 10 ay varken oluşturun ve yaptığınız programa uymaya çalışın. Çalışma olarak temel alt yapınız yoksa ilk okumanızı detaylı değil hızlı yapmanızı öneririm bişey öğrenemedim gibi hissedeceksiniz ama öyle değil 2. de 3.Tekrarda anlıyorsunuz. Herşeyi harfi harfine ezberlemeye çalışmayın ezber işi son 1 ayda halledilmeli diye düşünüyorum. Kolay gelsin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız