Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Sıralaması ve neti beklediğinden çok düşük olan var mı?
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Sıralaması ve neti beklediğinden çok düşük olan var mı?
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Berfin27
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2018 5:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="dtezgiii"]yanlış sayım fazla. sınav sonrası ilk hali yani iptaller eklenmemiş gibi yanlışım. ösym sayfasında genel itiraz dilekçesi örneğinin çıktısını alıp doldurup postalamanız ve para yatırmanız gerek dediler. yalnız posta süreci 10 gün içinde olmalı
Teşekkürler,peki talepler kısmı gibi bi kısım var,oraya yeniden incelenmesi mi yazılarak başvurulacak?Bu konuda fikriniz nedir rica etsem..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtezgiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2018 5:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rumzz yazmış:
İptaller eklenmiyor? İptaller değerlendirme dışı bırakılıyor.

yok zaten öyle ben yanlış belirttim hocam değerlendirme dışı bırakılmamış gözüküyor ama bende işaretlediğim soru sayısında sıkıntı yok
Başa dön
dtezgiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2018 5:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="Berfin27"]
dtezgiii yazmış:
yanlış sayım fazla. sınav sonrası ilk hali yani iptaller eklenmemiş gibi yanlışım. ösym sayfasında genel itiraz dilekçesi örneğinin çıktısını alıp doldurup postalamanız ve para yatırmanız gerek dediler. yalnız posta süreci 10 gün içinde olmalı
Teşekkürler,peki talepler kısmı gibi bi kısım var,oraya yeniden incelenmesi mi yazılarak başvurulacak?Bu konuda fikriniz nedir rica etsem..

Evet sizdeki sorun neyse( işaretlediğim soru sayısı fazla, yanlış soru sayım fazla vb.) onu yazıp en son yeniden incelenmesini istediğinizi yazabilirsiniz ben bu şekilde yazmayı düşünüyorum
Başa dön
Berfin27
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2018 5:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="dtezgiii"][quote="Berfin27"][quote="dtezgiii"]yanlış sayım fazla. sınav sonrası ilk hali yani iptaller eklenmemiş gibi yanlışım. ösym sayfasında genel itiraz dilekçesi örneğinin çıktısını alıp doldurup postalamanız ve para yatırmanız gerek dediler. yalnız posta süreci 10 gün içinde olmalı
Teşekkürler,peki talepler kısmı gibi bi kısım var,oraya yeniden incelenmesi mi yazılarak başvurulacak?Bu konuda fikriniz nedir rica etsem..[/quote]

Evet sizdeki sorun neyse( işaretlediğim soru sayısı fazla, yanlış soru sayım fazla vb.) onu yazıp en son yeniden incelenmesini istediğinizi yazabilirsiniz ben bu şekilde yazmayı düşünüyorum[/quote]
Peki, Teşekkürler 😊
Başa dön
vintagesick
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2018 5:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende de böyle bir durum var . İşaretlediğim soru sayısı doğru ancak netim beklediğimden 5-6 puan düşük.

ÖSYM'den herşey beklenir ancak bu kadar kişinin değerlendirilmesi yanlış olabilir mi ?
Başa dön
gravedigger_66
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2018 5:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En kötü bi yere yerleşebilmem için ne kadar olmalı sıralamam arkadaşlar acaba Sad
Başa dön
bjklitsubasa
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2018 6:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

beklediğimizden farklı geldi sonuçlar . böyle bir durumda süreç nasıl işleyecek?
Başa dön
Dtgln
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 27, 2018 6:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ösym'nin 29 eylülde yaptığı duyurunun sonrasında açılan davalarda hangi soruların iptal edildiğini ya da şıklarının değiştirildiğini forumda bulamadım. Bilen birileri varsa burada paylaşabilir misiniz? . Benim de beklediğimden düşük geldi ama dava sonuçlarını bilmediğim için yorum yapamıyorum. Şimdiden teşekkürler
Başa dön
gizem38
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Oca 28, 2018 5:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar dilekçemi hazırladım,5 tane fazla yanlışım olduğunu ,iptal olan soruların sonucuma yansımamış olabileceğini tekrar değerlendirilmesini istedim , fakat sınav/yerleştirme sonuçlarının değerlendirilmesi (5tl) , sınav kitapçığının ve cevap anahtarının tekrar değerlendirilmesi (50tl) hangisi adına para yatırmalıyım , fikri olan var mı ?
Başa dön
mhmt41
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 28, 2018 5:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtgln yazmış:
Ösym'nin 29 eylülde yaptığı duyurunun sonrasında açılan davalarda hangi soruların iptal edildiğini ya da şıklarının değiştirildiğini forumda bulamadım. Bilen birileri varsa burada paylaşabilir misiniz? . Benim de beklediğimden düşük geldi ama dava sonuçlarını bilmediğim için yorum yapamıyorum. Şimdiden teşekkürler

Ösym önce 21 ve 68 i iptal etti. Mahkemede ek olarak 14 16 62 yi iptal etti
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
brl08
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 28, 2018 8:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de dilekçemi hazırladım . sınav sonucunun yeniden değerlendirilmesi için 5 tl yatırlıyor. 10 gün içinde dilekçenin osymye ulaşması gerekiyormuş.. cevap anahtarının kendimizce kontrolu için 6 ay süremiz oluyormus ilk itirazdan sonra.
Başa dön
Ada54
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 28, 2018 9:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benimde düşük geldi
Başa dön
bjklitsubasa
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 1:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sınav sonucu yeniden değerlendirildiğinde tüm sonuçlar tekrardan açıklanıyor galiba değil mi
Başa dön
Berfin27
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 1:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İtiraz dilekçesinden bişey çıkmıyor deniliyormuş doğru mudur?ne yapmamız gerekiyor?
Başa dön
Ada54
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 2:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

biseyler çıkar umarım bu durumda olanlar toplu olarak biseyler yapsak belki dikkate alınır
Başa dön
kollagen
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 4:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim de beklediğimden 9-10 net civarı düşük geldi, bu konuda yeniden değerlendirme dilekçesi vermeyi düşünüyorum. Toplu olarak bişeyler yapılırsa ben de katılırım
Başa dön
cann
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 7:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar benim ve bir arkadaşımın da 15 net eksik geldi hatırlayamadıklarımızı bile yanlış kategorisinde değerlendirmemize rağmen.biz de dilekçe yazmak istiyoruz,nasıl ve ne şekilde ve nereye göndereceğiz bilen varsa yardımcı olabilir mi teşekkürler şimdiden
Başa dön
Berfin27
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 8:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kadar kişiyi dikkate alırlar mu bilmiyorum ama genel amaçlı dilekçe gönderebilirsiniz.Ücreti yatırıp dekontu ile birlikte 10 gün içinde ulaşması gerekiyor.Benim bildiklerim bunlar
Başa dön
Ada54
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 8:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sınav/yerleştirme sonuçlarının incelenmesi isteği (İnceleme masrafları karşılığı olarak 5,00 TL, ÖSYM’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Kamu Girişimci Şubesi 6028011-5229 (IBAN NO: TR 390001002533060280115229) numaralı hesabına yatırılarak banka dekontu dilekçeye eklenmelidir. osym nin sayfasinda genel itiraz dilekcesi var ama telefondan girdigim icin onu indiremedim
Başa dön
brl08
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 29, 2018 8:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aynı şekilde hatırlayamadıklarımı doğru saymadığım halde gelen sonuç klinik bilimlerde 10 dogru civarında az gösteriyor. sonuc alamaz isek tolu itiraza katılırım.. hakkımızı arayalım
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2017 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
2. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız