Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Bakanlıktan DUS İle İlgili Duyuru! KAYIT...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Bakanlıktan DUS İle İlgili Duyuru! KAYIT...
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Oca 17, 2013 4:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar şimdi bizim izleyecegimiz işlem basamakları nedır? elden derken khk ye mi gidip alcaz.. ben bugun ögleden sonra numuneye sordum gorevlendırme ıle ılgılı bılgı varmı dıye yok dedıler.. bızı yARIN NUMUNEDEN MI ARAYIP SOYLEYECEKler ""YAZINIZ GELDI CIKISINIZI ALIN"" DIYE..

En son ozdedward tarafından Prş Oca 17, 2013 4:53 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Oca 17, 2013 4:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tunaakman siz çkys ye düştüğünüzü nereden ögrendınız, saglık bakanlıgı yada herhanagıbır sıteden falan ögrenme imkanımız varmı?
Başa dön
delicatus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Oca 17, 2013 5:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bna arkadasim haber verdi khk da gorevlndirme yazilarimi hazirmis fakulteye filan glmesi uzun surerms biz gidip yazimizi alip kndimz fakulteye vercez.tahminimce konusmadik ama akabinde numunuden cikisimizi aliriz yani n almk fikrindeyim
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Oca 17, 2013 5:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ankara grubu icin mantikli ama samsundaki sivasdaki beklese onlara bir dezavantaj getirirmi elden g ötürmemek, ben kirkkaleye gecicem, bekleyim postayla ulassin die düsünüorum, pazartesi numuneye gidip tekrar onlara daniscam yazim geldimi ayrilisimi yapayimmi die. cunku suan ankara disindayim. Hemen acilen yarin gitmeme lüzum varmidir?
Başa dön
delicatus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Oca 17, 2013 6:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onlarin yollamasiyla 15 gunu bulurmus fakulteye filan gitmedi kagidin.
Başa dön
arrmmmiiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 17, 2013 4:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ozdedward yazmış:
ben ayın 2 sinde baslangıc yaptım 3411 yatmıs , sızınkı kusuratıyla beraber tam olarak kac. bugun muhtemetlıge danısacagımda.. ben numune deyım. belkı hastaneler arası 100 150 fılan fark olabilır..

Yanlis hatirlamiyorsam 3578 ama biliyosunuz ki bu dis hekimi unvanina yatirilan para ve bence bu uygulama yanlis sunucta kararda unvanimiz asistan olarak yaziyor bence bu konuyu hem bashekimlere hemde mutemetlige bildirin ben oyle yaptim biyerlerden bilgi almaya calisiyorlar simdi
Başa dön
irem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 17, 2013 6:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar şimdi hem numune ile hem khk ile görüştüm. öncelikle ismim çkys ye düşmüş bu bilgiyi numunedeki çkys birimi verdi(5084489) sonra khk yı aradım yazılar çıkmış henüz postaya verilmemiş elden alabilirsiniz dediler. görevlendirme yazısını üniv.e verdikten sonra da numunden ayrılış yaptırmamız gerekiyormuş..
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Oca 17, 2013 7:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fakülteye ulasip ulasmadiginida ozaman ancak fakülteyi arayip ögrenebiliriz heralde.. Zaten en erken önümüzdeki hafta icinde ulasir..
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 20, 2013 7:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kkaleyı kazandık ama ankara atmalıyız yukleme senedı ankaradamı kırıkkaledemı yapılacaktır arkadaslar? senetle ılgılı herhangıbır gelısme varmı? ımza atanlar oldumu?
Başa dön
cooler
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 20, 2013 6:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar yazilarimizin universiteye ulasmasini mi bekliyoruz suan?ekstra yapmamiz gereken bisey varmi?
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Oca 20, 2013 7:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

atandığınız hastaneden ayrılırken görevlendirmenizin yapıldığına dair bi yazı veriolar o yazıyla başlangıç yapabilirmişiz aslında
Başa dön
cooler
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 20, 2013 7:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

silencesilence yazmış:
atandığınız hastaneden ayrılırken görevlendirmenizin yapıldığına dair bi yazı veriolar o yazıyla başlangıç yapabilirmişiz aslında

Peki belirli bi sure varmi cunku benim gitmem ancak 2-3 gunu bulacak.sorun olur diye panik oluyorum
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 21, 2013 12:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ayni ilde degilseniz ayrilistan sonra 15 gun muddet var benim bildigim ama tabi resmi bi yerden ogrensek iyi olur
Başa dön
cooler
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 21, 2013 2:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

silencesilence yazmış:
ayni ilde degilseniz ayrilistan sonra 15 gun muddet var benim bildigim ama tabi resmi bi yerden ogrensek iyi olur

Yani atandigimiz devlet hastanesine gidip ayrilis yapabiliyoruz dimi sorun cikarmiyolar??
Başa dön
delicatus
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 21, 2013 2:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seneti hazirlayip imzayi alip ayrilisi ypabiliyorsun numunede oyle yani..bn henuz yapamadim kefilin glmesi sart numuneye anck sali yptirabilecegim ama seneti genel sekreterlik imzaliyormus oda hmn vermiomus galiba bigun sarkabiliomus sonrada senet tamamlaninca cikisimi alcam ins
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Oca 21, 2013 2:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben ayrılış yaptım senet fln soran olmadı
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 21, 2013 10:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben ancak haftaya pazartesi yanı ayın28 ınde kefıllerımı ayarlayabildim. gorevlendırme yazım unıversıteme ulaşmadan senedı yaptırmamında acelesı yok zaten galıba dıye dusunuyorum.. numuneye bugun sordum nasıl olucak dıe, "senedı bız burda yapabılıoruz, bazı kısılere yaptık" dedıler.. kamu hastanelerı kurumunu aradım defalarca en son cıkan kısıye görevlendırme yazım unıversteye nezaman ulasacak nezaman cıktı dıye sordum. gıden evrak bolumune bagladılar fılan ama sonuc alamadım enson orayıda acan olmadı. drtusda gordum ulasabılen bır hekım arkadasa 10 gunu bulur demısler. bunun uzerıne emın olmak için kazandıgım unıversıteyı ı aradım gorevlendırme yazım sızın elınıze ulastımı dıye henuz bıze bır evrak gelmedı dedıler.. suan beklemede kalmanın harıcınde yapacagımız bırsey varmı arkadaslar?

En son ozdedward tarafından Pts Oca 21, 2013 10:25 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 21, 2013 10:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bıde bu gorevlendırme evrakı elden g ötürme muhabbetı var.. şimdi herkes böylemı yapıor elden goturuyor? ben yapmayı dusunmuorum ama herkes yapıcaksa bendemı yapsam demeye basladım.. ankaradakılerden yapanları duydum ama samsundakı malatyadakı arkadaslarda elden mı goturuyorlar? sonucta bu evrakı goturmek bızım sorumlulugmuz deılkı , sadece ıslemlerımız hızlansın dıye yapılabılen bısey olması lazım.. ben suan beklemedıyım , benım gıbı beklemede olan arkadaslar varmı ? lutfen paylasımda bulunalım arkadaslar.
Başa dön
arrmmmiiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 22, 2013 12:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ozdedward yazmış:
bıde bu gorevlendırme evrakı elden g ötürme muhabbetı var.. şimdi herkes böylemı yapıor elden goturuyor? ben yapmayı dusunmuorum ama herkes yapıcaksa bendemı yapsam demeye basladım.. ankaradakılerden yapanları duydum ama samsundakı malatyadakı arkadaslarda elden mı goturuyorlar? sonucta bu evrakı goturmek bızım sorumlulugmuz deılkı , sadece ıslemlerımız hızlansın dıye yapılabılen bısey olması lazım.. ben suan beklemedıyım , benım gıbı beklemede olan arkadaslar varmı ? lutfen paylasımda bulunalım arkadaslar.

ben Samsundayım ve evrakı elden alıp goturmek gibi bi duşuncem yok ben de sizin gibi beklemedeyim. zaten kefiller hazır olmadıkca acele etmenin de bir anlamı yok panik yapmayın derim ben...
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 12:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

atandığınız hastaneden ayrılış yaparken görevlendirmenizin yapıldığına dair bi yazı veriolar onunla başlangıç yapabilirsiniz.Ben bugün öyle başladım
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sonraki
11. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız