Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Bakanlıktan DUS İle İlgili Duyuru! KAYIT...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Bakanlıktan DUS İle İlgili Duyuru! KAYIT...
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 12:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu arada maaş bordrosu alan var mı? sabit dönerle birlikte maaş 1 aylık 2850 görünüyor sizin de öyle mi?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
cooler
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 2:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben bankaya gittigimde hesabimda 3.900 kusur para oldugunu soylediler.bide size gorevlendirmenizin yapildigina dair kagidi hastanedeki hangi birim verdi?cunku ben personel islerine soruyorum hic oyle bi bilgileri yok
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 3:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

özlükten aldım ben yani kaydı da ayrılışı da orda yapıolar.Sizin görevlendirme hangi hastaneye yapılmıştı?
Başa dön
cooler
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 6:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

silencesilence yazmış:
özlükten aldım ben yani kaydı da ayrılışı da orda yapıolar.Sizin görevlendirme hangi hastaneye yapılmıştı?

Diyarbakir egitim arastirma hast.
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 6:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çkysden bakıyorlar sanırım kararın çıktısını alıyorlar
Başa dön
arrmmmiiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 6:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cooler yazmış:
Ben bankaya gittigimde hesabimda 3.900 kusur para oldugunu soylediler.bide size gorevlendirmenizin yapildigina dair kagidi hastanedeki hangi birim verdi?cunku ben personel islerine soruyorum hic oyle bi bilgileri yok

Cooler baslangici hangi tarihte yaptiniz bir de mutemet dishekimi maasimi yoksa asistan maasimi veriyor size ben bizim mutemeti ikna edemiyorum unvanimiz asistan maasimiz da asistan maasi olacak diyorum ama nafile... Tum evrak isleri hastanenin personel isleri ve genel sekreterligin personel isleri arasinda gerceklesiyor haa bide il saglik muduru senetin amir kismina imza atiyor ilgili karar da ckys de ciktiyi ordan aliyorlar
Başa dön
cooler
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 7:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arrmmmiiii yazmış:
cooler yazmış:

Cooler baslangici hangi tarihte yaptiniz bir de mutemet dishekimi maasimi yoksa asistan maasimi veriyor size ben bizim mutemeti ikna edemiyorum unvanimiz asistan maasimiz da asistan maasi olacak diyorum ama nafile... Tum evrak isleri hastanenin personel isleri ve genel sekreterligin personel isleri arasinda gerceklesiyor haa bide il saglik muduru senetin amir kismina imza atiyor ilgili karar da ckys de ciktiyi ordan aliyorlar

4 ocakta baslangic yaptim.ne maasi oldugunu bilmiyorum ama dishekimidir herhalde asistan maasinin bu kdr olmasina imkan yok.siz baslangic yapmadiniz dimi cunku onceki mesajda oyle yazmistiniz (yani yeni bi gelisme yok dimi)
Başa dön
arrmmmiiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 7:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cooler yazmış:
arrmmmiiii yazmış:
cooler yazmış:

4 ocakta baslangic yaptim.ne maasi oldugunu bilmiyorum ama dishekimidir herhalde asistan maasinin bu kdr olmasina imkan yok.siz baslangic yapmadiniz dimi cunku onceki mesajda oyle yazmistiniz (yani
yeni bi gelisme yok dimi)

Ben bugun itibariyle uzun bir evrak islemleri sonrasinda resmi olarak baslangicimi yaptim ayin 16 sinda gorevlendirme kararlarimiz ckysye dusmus yani sizde islemlerinize baslayabilirsiniz arkadaslar bence unvanimiz asistan oldugu icin asistan maasi almaliyiz vr bu maas dis hekimine verilenden biraz daha fazla ben 3 unde baslangiz yaptim 3578 tl yatmis dishekimi maasina gore siz 4 unde baslamissiniz 3900 almissiniz bence size asistan maasi duzenlemisler sizde sorun yok ama bizde var galiba atamamizin dayanak tutuldugu ilgili yasayi inceleyecegim ve eger benim dusundugum gibi ise dilekce yazmayi dusunuyorum samsunda durum boyle acaba diger illerde durum nedir ankara istanbul izmir falan arkadaslar bi paylasim yapsak da sorunlarimizi ortaklasa kiyaslayarak cozumlesek ????
Başa dön
cooler
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 23, 2013 9:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Senet olayini nasil hallettiniz?ayni gun yapilmasi isteniyormu yoksa belirli bir sure veriyorlarmi?1. Derece tanidik kefil olabiliyormu?
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Oca 24, 2013 2:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu senet işi tamamen il sağlık müdürünün insafına kalmış seneti onlar hazırlıyor tarih atmadan size verirlerse imzalatıp getirirsiniz.
Başa dön
arrmmmiiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 24, 2013 4:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Seneti genel sekreterligin personel isleri hazirliyor ve bir ustyazi ile birlikte saglik mudurlugune evraki elden goturuyorsunuz iki tane 657 ye tabi memur kefille birlikte imzalar atiliyor sonra egitim arastirma hastanesine gidip ayrilisi yapiyorsunuz sonra genel sekreterligin personel islerinde universiteye gotureceginiz yazi duzenleniyor o yaziyla birlikte fakultenin dekanligina gidiyorsunuz ayrilis yapildiktan sonra 24 saat icinde (ayni il icin) baslangici yapmaniz gerekiyor
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Oca 24, 2013 4:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nasıl oluyor bilmiyorum ama her yerde farklı bi protokol izleniyor.Ben önce ayrılış yaptım sonra senet imzaladım ertesi gün fakültede başlangıç yaptım.
Başa dön
cooler
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 24, 2013 7:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tesekkurler
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 28, 2013 7:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben numunede maaş bordrosu aldım net maaş 1618 tl, derecem 8/3, doğudaki illerde sehir dezavantajından dolayı dogu tazminatı diye bir uygulama var maaşımız farklı olabilir, bide 8/2 filansa derece farkında maasda fark eder. ben numunenin mutemetine dedim bı yanlışlık yok demi filan diye ısrarcı oldum onlar yok maaşınız budur dediler.
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 28, 2013 7:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ve yine bordromda üstte tc kimlik No isim olan yerde unvanı diye bı kısım var, yazani aynen aktarıyorum buraya

Unvanı:ASİSTAN (dis)
Maaş (net tutar): 1618,50
Başa dön
arrmmmiiii
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Oca 28, 2013 4:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Samsundaki mutemet numuneyi arayip ne yapacagina dair oradan bilgi aldi zaten ne kadar sacma bisey yaa numunedeki adamin yanlisi tum turkiyeye sirayet etti bence maasimizi yanlis aliyoruz arkadaslar asistan maasi almaliyiz sonucta unvanimiz bu ne yapabilecegimize dair fikri olan varmi tkhk da bu konuyu arastirabilecek bir tanidigi olan varmi ??
Başa dön
irem
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 29, 2013 1:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet arkadaşlar çok şükür bugün ayrılma yazısını aldım ben de numuneden yarın başlıyorum kısmetse..
bu süreçte buradan bilgi paylaşan tüm arkadaşlara kendi adıma teşekkür ederim.. çok bekledik ama sonu iyi oldu:) hepinize başarılar...
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Oca 29, 2013 3:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de bordro aldım ünvan diş tabibi 8/2 1692 net maaş
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 30, 2013 2:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benım unvan yerınde "asıstan" yazmasına ragmen yanlıs maas mı alıyoruz ozaman nedır ben anlayamadım sımdı.. 8/3
1618 net ozaman asıstan maası deılmı?
Başa dön
ozdedward
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 30, 2013 2:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cooler sizın bordro da unvanı ve net maas bolumunde ne yazıor??

boyle sacma bı hata gercekten yapılmış olabılırmı yahu ozaman ımzaladıgımız yukleme senetlerındekı tutarlarda hep yanlıs olacak kı cogu kısı ımzaladı (ben dahıl). senetyapılırken 48 aylık maasını+ sabıt ödemenı kuruşu kuruşuna hesaplayıp yazıyorlar senede, onca yerden onca ımza dan gecıor, ozaman hepsı hatalı... zıncırleme hata..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2012 Eylül DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sonraki
12. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız