Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2016 Sıralama-Net-Puan_ yerleştirme-Ek yerleştirme
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2016 Sıralama-Net-Puan_ yerleştirme-Ek yerleştirme
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Simba
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 10:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mRNA yazmış:
93.25 net
213 sıralama

Benim siralamam da 213
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Leblebi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

blmm yazmış:
97.25 net sira 89

Netim 97.25 , Sıra :89
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dent5719 yazmış:
Bruskk yazmış:
95,75 net 129, başka var mı 129. Olan arkadaşlar

Bravo zorlaya zorlaya(şu neden yanlış olmasın bu neden yanlış olmasın hatta dersane hocalarının ağzından öyle söylemediklerini açıkladıkları beyanlarla)190 dan 129 a çıktınız tebrikler.

Çok acınası bir haldesin, bilirkişiler iptal etti,hatalı soruları doğru yaptın galiba ondan bu hallerin, azıcık dik durmak yeter,sen de zorla belki ortaya adil bir insan çıkar
Başa dön
KiyoshiTeppei
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kaitearimasu yazmış:
100,25 net -- sıra 31
+1
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Toksoplazma-Gundi yazmış:
dent5719 yazmış:
Bruskk yazmış:

Bravo zorlaya zorlaya(şu neden yanlış olmasın bu neden yanlış olmasın hatta dersane hocalarının ağzından öyle söylemediklerini açıkladıkları beyanlarla)190 dan 129 a çıktınız tebrikler.

bu arkadaş daha önce de benim de sorularım doğru kimseye hak geçmesin haksızlık olmasın inşallah maşallah iptal olsun yazan kişiydi..
şu an iftira atıyorsun, 3 yanlış 1 boşum vardı nitekim 4 soru yaradı bana 8 itiraz sorudan,bana arkadaş deme yalan yanlış konuşan insanlar benim arkadaşım olamaz
Başa dön
dtakinci
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ramen1 yazmış:
Dentalp1 yazmış:
Ramen1 yazmış:
100,5 veya 100,75 kacinci oldu?

Var mi cevap ramen bey

Cevap yok. 101 kac oldu acaba

100.75 ile 31. Yim
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DomuzcukKumbara yazmış:
Anhedonik yazmış:
duscuadamisback yazmış:
Anhedonik yazmış:
dent5719 yazmış:
Bruskk yazmış:

hocam öyle güzel söylediniz ki gerçekten alkışlıyorum. Alın alın bütün kadrolara siz yerleşin. Hepsi sizin olsun demek geliyor içimden.

Bu arkadaş 8 sorumdan sadece 2'si yanlış ama hepsi iptal olur inşş diyen bir insandı. Sonra bir baktık 4ü de yanlışmış. 190dan 120lere fırladı sıralama. Neden yalan söyler bir insan? Ağlak insanlar hep sonunda kazançlı çıkıyor bu nasıl adalet
bana mı dedin duscuadam valla benim tam tersi oldu 120lerden 170 lere gittim☺☺
benim en net hatırladığım c faktör için tedavi hocasına hakkını helal etmediğiydi.sanırsam şimdi burdaki tonla kişi hakkını helal etmeyecek.tedavi hocasına söylediği laflar burdan bolcana kendisine dönecek gibi

Ben 8 sorudan 3 yanlış dedim, senin sıkıntın da o soruları doğru yapmış olmandı, kim olduğunu tahmin ediyorum lütfen az ağla,tedavi hocasına bile kitap,soru bankası ve oflflineda sınıf 5 en düşük şeklinde öğrettiği bilgisini ilettim ve onun da bana yazılı cevapları var,büyü biraz facete aynı şekilde cevabını alıyorsun ama bencil olmandan ötürü hep bunlar
Başa dön
KiyoshiTeppei
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtakinci yazmış:
Ramen1 yazmış:
Dentalp1 yazmış:
Ramen1 yazmış:

Var mi cevap ramen bey

100.75 ile 31. Yim
100.25 ile 31. olmanız gerekmiyor mu ?
Başa dön
Toksoplazma-Gundi
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bruskk yazmış:
DomuzcukKumbara yazmış:
Anhedonik yazmış:
duscuadamisback yazmış:
Anhedonik yazmış:
dent5719 yazmış:
Bruskk yazmış:

hocam öyle güzel söylediniz ki gerçekten alkışlıyorum. Alın alın bütün kadrolara siz yerleşin. Hepsi sizin olsun demek geliyor içimden.

Bu arkadaş 8 sorumdan sadece 2'si yanlış ama hepsi iptal olur inşş diyen bir insandı. Sonra bir baktık 4ü de yanlışmış. 190dan 120lere fırladı sıralama. Neden yalan söyler bir insan? Ağlak insanlar hep sonunda kazançlı çıkıyor bu nasıl adalet
benim en net hatırladığım c faktör için tedavi hocasına hakkını helal etmediğiydi.sanırsam şimdi burdaki tonla kişi hakkını helal etmeyecek.tedavi hocasına söylediği laflar burdan bolcana kendisine dönecek gibi

Ben 8 sorudan 3 yanlış dedim, senin sıkıntın da o soruları doğru yapmış olmandı, kim olduğunu tahmin ediyorum lütfen az ağla,tedavi hocasına bile kitap,soru bankası ve oflflineda sınıf 5 en düşük şeklinde öğrettiği bilgisini ilettim ve onun da bana yazılı cevapları var,büyü biraz facete aynı şekilde cevabını alıyorsun ama bencil olmandan ötürü hep bunlar

Yalancı ve ağlaksın buruşuk 1. Olsan ne olacak
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bruskk yazmış:
DomuzcukKumbara yazmış:
Anhedonik yazmış:
duscuadamisback yazmış:
Anhedonik yazmış:
dent5719 yazmış:
Bruskk yazmış:

Yalancı ve ağlaksın buruşuk 1. Olsan ne olacak

Karaktersiz gundi,sen 1. Olsan ne olur insan değilken
Başa dön
sveLto
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

310-330 arası olan varmı aranızda arkadaşlar
Başa dön
dent5719
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bruskk yazmış:
dent5719 yazmış:
Bruskk yazmış:

Çok acınası bir haldesin, bilirkişiler iptal etti,hatalı soruları doğru yaptın galiba ondan bu hallerin, azıcık dik durmak yeter,sen de zorla belki ortaya adil bir insan çıkar

Sıralamam 73 ten 66 ya geldi bruskk efendi(bunu burda mesaj attığım bikaç kişide bilir).
Senin gibi saygısız meslektaşlarımdan(benim herşeyim iyi olması lazım.ilk, en çok benim yapmam lazımcılardan)iş hayatında fakülte de bıktım.İnan ilerde kendi klniğimi açmak istiyorum çünkü sizler bitmezsiniz.
Başa dön
Bruskk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dent5719 yazmış:
Bruskk yazmış:
dent5719 yazmış:
Bruskk yazmış:

Sıralamam 73 ten 66 ya geldi bruskk efendi(bunu burda mesaj attığım bikaç kişide bilir).
Senin gibi saygısız meslektaşlarımdan(benim herşeyim iyi olması lazım.ilk, en çok benim yapmam lazımcılardan)iş hayatında fakülte de bıktım.İnan ilerde kendi klniğimi açmak istiyorum çünkü sizler bitmezsiniz.

Çok saygısız bir insansın o yüzden senin gibiler hep böyle atıp tutar sonra meslektaş veryansını eder önce sen bir düzgün ol düzgün davran
Başa dön
amelie
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

birbiriyle atışacaklar sorunu olanlar bunu özel mesajla halletse burası daha işlevsel olur yani herkes bunları okumak zorunda değil
Başa dön
amelie
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sveLto yazmış:
310-330 arası olan varmı aranızda arkadaşlar

90.75--307
90.50--316
90.25--328
90.00--340
Başa dön
Ramen1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 06, 2017 11:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KiyoshiTeppei yazmış:
dtakinci yazmış:
Ramen1 yazmış:
Dentalp1 yazmış:
Ramen1 yazmış:

Var mi cevap ramen bey

100.75 ile 31. Yim
100.25 ile 31. olmanız gerekmiyor mu ?
Başa dön
pirella
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 12:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pierre yazmış:
duscuadamisback yazmış:
DomuzcukKumbara yazmış:
duscuadamisback yazmış:
Dugmeburun yazmış:
dent5719 yazmış:
Bruskk yazmış:

bu arkadaş daha önce de benim de sorularım doğru kimseye hak geçmesin haksızlık olmasın inşallah maşallah iptal olsun yazan kişiydi..

Aynen öyle ben de görünce şok oldum. Bir sürü sorusunun doğru olduğunu ama genede itiraz edeceğini söyleyip hak geçmesin hak geçmesin diye ortalığı ayağa kaldırmıştı. İnsanların duygularını sömürüp çok güzel algı manipülasyonu yaptınız tebrikler. Şimdi güya "hakkıyla" aldığınız netlerinizin keyfini çıkarın. Hani hepsi doğruydu yaptıklarınızın? En çok size yaramış bu iş.

Daha önceki girdilerimde yazdığım "benim de 8den 2 sorum yanlış ama hepsine itiraz edicem yeter ki hak geçmesin" diyen insanlardan biri de sendin. Bu bana ve herkese ders olsun kimselere inanmayın, 4 sorudan 4üde yanlışmış ne ilginç tesadüf. Bıraksam bir çok doğru soruyu daha iptal edecektik bu insanlar yüzünden.
hangi arkadaşa yağdırılıyor ben tam anlamadım

Bruskk'a. Yağdırmak demeyelim ama yaptığı şey güzel değildi.

Başkasıyla karıştırıyor olabilir misiniz acaba? Emin olamadım şüpheye düştüm. Öyle yazdığı bir mesajın görüntüsü var mı? Hangi konuda yazmış bulamadım ben forum sağolsun.

Arkadaşlar bence yanlış hatırlıyor sunz Brusk davasından vazgeçmiş biri açtığı davayı da sekiz soruya açmıştı.sadece 3 yanlış ve 1 boş u vardı bu sekiz sorudan ve bunu da dile getirmişti diğer yazılarda ben net hatırlıyorum.eger hala aksini iddia ediyorsanız bir daha bakın derim buraya da kopyalayin bizde görelim.burda öncesi ve sonrası farklı konuşan kişiler varsa ''dava açmayın yiaaa açınca da bişey değişmeyecek herkese net eklenecek''diyen birkaç insandır ve onların da ismini cismini hatırlamıyorum.
Başa dön
hotaruuu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 12:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burada tartışmaya girmek istemiyorum ama ben de hatırlıyorum benim zaten çoğu doğru 2 ya da 3 yanlışım var dediğini. Onu geçtim c faktör sorusu da yanlıştı. Yani 4 y 1 b varken benim sorularım doğru dediğini hatırlıyorum gayet net. Tek tek mesaj inceleyecek kadar işsiz değilim ama durum bu.
Başa dön
346nafile
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 12:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ayrı bi konu açıp tartışsanız olmaz mı ? İnsanlar bu başlığa sıralamalara bakmak ve aynı sıralamada olanları bulmak için falan geliyor. Biz de düştük ama burda gelip veryansın etmenin anlamı yok. Hak yiyen biri varsa bi yerden çıkar zaten.
Başa dön
hotaruuu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Oca 07, 2017 12:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

346nafile yazmış:
Arkadaşlar ayrı bi konu açıp tartışsanız olmaz mı ? İnsanlar bu başlığa sıralamalara bakmak ve aynı sıralamada olanları bulmak için falan geliyor. Biz de düştük ama burda gelip veryansın etmenin anlamı yok. Hak yiyen biri varsa bi yerden çıkar zaten.

Haklısınız.

96,75 kaçıncı oldu bilen var mı? Milyon kere sordum ama 😂
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki
9. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız