Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - twin blok sorusu itiraz dilekcesi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

twin blok sorusu itiraz dilekcesi
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Ekm 03, 2016 11:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentinho07 yazmış:
hadi lan pezevenk kim hırs küpü hırs küpü olsam senin gibi millete doğru yaptığım sorular için nolur itiraz etmeyin onlayyy doğyuuu bak hoca ne diyoo diye ağlardım.bide git itiraz et demiyo mu sanki haspam demese itiraz etmeyecez çok komik la Very Happy lan adam olan ben gibi bütün yanlış olması ihtimal sorulara itiraz eder sadece kendi yanlışlarına değil ben 9 soruya da itiraz dilekçesi verdim doğru yaptıklarım yanlıştan fazla olmasına rağmen zira soru hatalı ve ben doğru yaptıysam ona bile razı değilim maksat hak geçmesin sen gibi 2 yüzlülerden farkım olsun bi sınav için seviyemi düşürmem asla...

Kimseye nolur itiraz etmeyin demedim. İçtiğin ritalinlerden dolayı halüsinasyonlar başlamış. İlacı bırak artık bak sınav geçti. Sakin ol. Merak etme birinci sensin. Kimse seni geçemedi. Burnundan ateş çıkıyor lan hırstan kontrol manyağı obsesif. İstediğim yere ne istiyorsam yazarm. Çek koy lan dilekçelerini makbuzuyla. Foto at. Burda böbürlenmekle olmaz.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
sveLto
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gençler az biraz sakin olun, dişhekimisiniz yakışmıyor. Sizin burda birbirinize saydırdığınızla kalacak, iptal olacak soru zaten olacak, olmayacak soru da zaten olmayacak şurda 2 kişi az vermiş fazla vermiş gerek yok böyle olaylara
Başa dön
dentinho07
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya bırak kaç gündür ağlıyon forum salya sümük oldu itiraz edilmezmiş her soruyada bilmem ne bunuda tesadüf eseri kendi doğru sorusu altına yazıyo paşam tesadüf ha şu yok deil anlamsız sorulara bile itiraz isteyenler ama bunu bir çok kişinin ikna olmadığı hocanın bile tam böyledir diyemediği sorulara yazman daha gülünç.ritalin mitalin iyi de biliyo ha müptela tinerde çekiyon mu arasıra kafa bayağı güzel çünküVery Happy bileydim göndermeden fotolarını alırdım da olay o deil hala şunu diyemiyosun benim doğru yaptıklarıma itirazım yok soru baştan aşağı saçmalıkta olsa umrunda deil demi şimdi sen doğru yaptın ama tam terside olabilirdi sen mağdurda olabilirdin bu hiç aklına geliyo mu yok koçum devam etsen yoluna millete akıl verme yeter hadi dahada senin gibiler yüzünden forumu amacından çıkardığımız yeter atacaksan özel mesaj at yoksa konuşma daha..
diğer herkesten de özür diliyorum bunun seviyesine inip buraları boşuna meşgul ettiğim için...
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hahahahahahah ya senin delikanlılığının tam ortasına sıçam. Millete ben 9 tane dilekçe yollayacam diye böbürleniyor. Foto koy diyoruz, ay yolladım beeeen diyo. Bi siktir git allasen. Böbürlenme burda. İlk giriyi sen yazdın herkese sövüp saymışsın şimdi ben yazdım da bana cevap vermişim gibi yazmaya kalkma. Benim yanlışlarım var zaten. Tutup da onlara başlık açıp millete yalab yanlış bilgiler vererek ruh hastası gibi hocanın doğru dediği soruya hayır bu doğru değil demedim. Her text book okuyan kendini allah sanıyor. Neyse iyi bi silkeledim seni bir daha aklına eseni yazmazsın buraya. Delikanlı olaydın da bir foto göreydik makbuzuyla. Orda burda gerinmekle olmaz. Allahın eziği zavallı mağdure.
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentinho07 yazmış:
ya bırak kaç gündür ağlıyon forum salya sümük oldu itiraz edilmezmiş her soruyada bilmem ne bunuda tesadüf eseri kendi doğru sorusu altına yazıyo paşam tesadüf ha şu yok deil anlamsız sorulara bile itiraz isteyenler ama bunu bir çok kişinin ikna olmadığı hocanın bile tam böyledir diyemediği sorulara yazman daha gülünç.ritalin mitalin iyi de biliyo ha müptela tinerde çekiyon mu arasıra kafa bayağı güzel çünküVery Happy bileydim göndermeden fotolarını alırdım da olay o deil hala şunu diyemiyosun benim doğru yaptıklarıma itirazım yok soru baştan aşağı saçmalıkta olsa umrunda deil demi şimdi sen doğru yaptın ama tam terside olabilirdi sen mağdurda olabilirdin bu hiç aklına geliyo mu yok koçum devam etsen yoluna millete akıl verme yeter hadi dahada senin gibiler yüzünden forumu amacından çıkardığımız yeter atacaksan özel mesaj at yoksa konuşma daha..
diğer herkesten de özür diliyorum bunun seviyesine inip buraları boşuna meşgul ettiğim için...

Millete sövüp sayan yok şöyle ifşa ederim böyle ifşa ederim diye hönküren ilk giriyi buraya yazan sensin. Bir de kalkmış özür diliyor. Madem öyle korkaklık etmeseydin de ifşa edecem dediğin tiplere mesaj atsaydın. Sen öyle yazarsan ben de böyle yazarım. Böyle indirirler havanı. Bi foto bile atamadı hahah çok komik lan.

"Bon dohuz soroyo otoroz ottom"
Başa dön
303
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar uzadıkça tatsızlaşıyor.,Hepimiz meslektaşız, her şeyden önce insanız… Sınav falan geçer de bu sözler baki kalır, bu forumda kimse küfür okumak zorunda değil.. Biraz empati lütfen…

Söz ola kese savaşı söz ola kestire başı
Söz ola ağılı aşı bal ile yağ ede bir söz…
Başa dön
dentinho07
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
Hahahahahahah ya senin delikanlılığının tam ortasına sıçam. Millete ben 9 tane dilekçe yollayacam diye böbürleniyor. Foto koy diyoruz, ay yolladım beeeen diyo. Bi siktir git allasen. Böbürlenme burda. İlk giriyi sen yazdın herkese sövüp saymışsın şimdi ben yazdım da bana cevap vermişim gibi yazmaya kalkma. Benim yanlışlarım var zaten. Tutup da onlara başlık açıp millete yalab yanlış bilgiler vererek ruh hastası gibi hocanın doğru dediği soruya hayır bu doğru değil demedim. Her text book okuyan kendini allah sanıyor. Neyse iyi bi silkeledim seni bir daha aklına eseni yazmazsın buraya. Delikanlı olaydın da bir foto göreydik makbuzuyla. Orda burda gerinmekle olmaz. Allahın eziği zavallı mağdure.

ya sabırrr ulan bu kadar kişi senin için mi uğraşıyoz sanıyon sen itiraz et deyince etcez etmeyin diyince etmicez foto at diyince atcaz falan hünkarım bu zamana dilekçe mi kalırlan zaten süre geçmiş sıkıntı bu gün sabahtan kargoya verdim nerden bilebilirdim paşamın foto isteyeceğini hemen arayım kargoyu geri getirsinler bi foto alıp devam etsinler söylicem şimdi çok mu istiyon kargoyu görmek ankarada karşıla gelince ben hastanın biriyim görmem lazım yoksa ağlıyom de yardımcı olurlar mutlaka bak koçum burlarda ağlayıp milleti rahatsız etme ilk giriyide ben yazmışım ben isim verdim mi kendin atladın yarası olan gocunur ortaya yazdım suçunu biliyon ki kendin atladın oltaya şimdi millettende özür dile ve meşgul etme burları...
Başa dön
dentinho07
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
dentinho07 yazmış:

Millete sövüp sayan yok şöyle ifşa ederim böyle ifşa ederim diye hönküren ilk giriyi buraya yazan sensin. Bir de kalkmış özür diliyor. Madem öyle korkaklık etmeseydin de ifşa edecem dediğin tiplere mesaj atsaydın. Sen öyle yazarsan ben de böyle yazarım. Böyle indirirler havanı. Bi foto bile atamadı hahah çok komik lan.

lan kime sövdüm ifşa etmeyecem dedim ilk giride de ama ne bileyim senin kendi kendini bile ifşa edecek kadar ***** olduğunu bide havanı indirdim diyo yazdıklarını bile okumuyo galiba davar çünkü hala saçmalıyo liseli küfredince sen mi haklı oluyon sanıyosun lütfen millettende özür dile daha da saçmalama iyice aptallaşıyosun yoksa Cool
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentinho07 yazmış:
Duscuadam yazmış:
dentinho07 yazmış:

lan kime sövdüm ifşa etmeyecem dedim ilk giride de ama ne bileyim senin kendi kendini bile ifşa edecek kadar ***** olduğunu bide havanı indirdim diyo yazdıklarını bile okumuyo galiba davar çünkü hala saçmalıyo liseli küfredince sen mi haklı oluyon sanıyosun lütfen millettende özür dile daha da saçmalama iyice aptallaşıyosun yoksa Cool

Hala içtiğin ilaçların etkisindesin ruh hastası. İlk mesajında andaval diyen götoş diyen sen değil miydin lan topoş. Ben küfür ederim hakedene. Sana çok yakıştı ettiğim küfürler. Üstüne cuk oturdu.

"Bon dohuz soroyo otoroz ottom" yalancının?
Başa dön
dentinho07
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
dentinho07 yazmış:
Duscuadam yazmış:
dentinho07 yazmış:

Hala içtiğin ilaçların etkisindesin ruh hastası. İlk mesajında andaval diyen götoş diyen sen değil miydin lan topoş. Ben küfür ederim hakedene. Sana çok yakıştı ettiğim küfürler. Üstüne cuk oturdu.

"Bon dohuz soroyo otoroz ottom" yalancının?

hahaha o ilk mesaj mı lan daha saymayıda bilmiyo haha bizde kime ne anlatcaz diye uğraşıyoz üste ki mesajda ilk sen hakaret etmedin mi antilop tu kes lan dı felan bide hala küfürle övünüyor ben herkese açık olmucak küfürün de feriştahını gösteriridim sanada neyse özür dile milletten ve çekgit zırlama daha...
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Antilop küfür mü lan güzel bir ***** o hatta senin gibiler için iltifat.

"Ağlama melis"
Başa dön
dentinho07
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:

"Ağlama melis"

andaval küfür mü sence hahah bende seni onurlandırmak için dedim Laughing
pelinsu eğilme önüme...
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentinho07 yazmış:
Duscuadam yazmış:

"Ağlama melis"

pelinsu eğilme önüme...

Mal gibi ben ne desem aynı cümlelerle karşılık veriyorsun ne eziksin orjinal ol lan biraz. Senin gibi gerzekler mi asistan olacak, sen hangi fakülteyi hangi vasıfla temsil edeceksin ?? Böbürlenmelerin de azaldı farkettin mi?

"Ağlama melis"
Başa dön
masle
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

twinblock orjinal tasarımı sınıf 2 içindir. sınıf 3 için kullanılır mu evet ama o zaman adı twin block modifikasyon bilmem ne olur. normalde twinblock sınıf 3 tedavide kullanılması saçma neden mi? çünkü sınıf 2 de eklemi önde konumlandırıyorsunuz. şimdi soruyorum sınıf 3 te twinblock kullandınız eklemi nasıl geri konumlandırmayı düşünüyorsunuz. ortodonti açısından twinblock sınıf 2 tedavi ile eş anlamlı bir şeydir. küfürü bırakıp gelecek maçlara odaklanın Smile
Başa dön
dentinho07
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
dentinho07 yazmış:
Duscuadam yazmış:

"Ağlama melis"

pelinsu eğilme önüme...

Mal gibi ben ne desem aynı cümlelerle karşılık veriyorsun ne eziksin orjinal ol lan biraz. Senin gibi gerzekler mi asistan olacak, sen hangi fakülteyi hangi vasıfla temsil edeceksin ?? Böbürlenmelerin de azaldı farkettin mi?

"Ağlama melis"

anaa lan kim kime aynı kelimerle cevap veriyo okuduğunuda anlamıyo bi ağlama dedik başka kelimeyi unuttun la asitanlık mantığınıda anlamamış fakülte temsil etmek ne la hahaha sen olayı çok yanlş anlamışsın fakülte temsilcisi olsana sen:D
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 12:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

masle yazmış:
twinblock orjinal tasarımı sınıf 2 içindir. sınıf 3 için kullanılır mu evet ama o zaman adı twin block modifikasyon bilmem ne olur. normalde twinblock sınıf 3 tedavide kullanılması saçma neden mi? çünkü sınıf 2 de eklemi önde konumlandırıyorsunuz. şimdi soruyorum sınıf 3 te twinblock kullandınız eklemi nasıl geri konumlandırmayı düşünüyorsunuz. ortodonti açısından twinblock sınıf 2 tedavi ile eş anlamlı bir şeydir. küfürü bırakıp gelecek maçlara odaklanın Smile

Aynen kardeş gel de bunu hırs küplerine anlat. Ama o textbook okumuş secde etmemiz lazım pardon.
Başa dön
dentinho07
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 1:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

masle yazmış:
ooo seviyeli bi tartışma özlemişim
hocam çenelikte nasıl eklemi posteriorda konumlandırıyosak yine twin blockta da aynı eğimi ters vererek arkaya doğru yönlendiriyoz fakat sadece mandibula olarak düşünmeyin reverse twin block maksillayıda ileri yönlendirir ve soruda bize class 3 ün maksilla mı veya mandibula mı kaynaklı olduğuda verilmemiş zaten eksik soru...
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 1:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sınavda soruları çok komplike düşünmemek gerekiyor anladığım kadarıyla arkadaşlar.ne zaman komplike düşünsem yanlış yapıyom😅 sınav maalesef ezberci sistemin ürünü böyle bile işin içinden çıkılmıyor.
Başa dön
dentinho07
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 1:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hilumpulmonalis yazmış:
sınavda soruları çok komplike düşünmemek gerekiyor anladığım kadarıyla arkadaşlar.ne zaman komplike düşünsem yanlış yapıyom😅 sınav maalesef ezberci sistemin ürünü böyle bile işin içinden çıkılmıyor.
hocam ne yazık ki öyle sistem bileni ödüllendirmiyo her zamn ama yine de biz elimizden geleni yapalım ki yarın şunuda yapsaydık keşke dememek için itirazımızı yaparız gerisi onların vicdanına kalmış , bu kadar kişi ne emekler veriliyo nelerden vazgeçiyo ama ösym ise sorumsuzlukta bir marka adeta 120 soruyu bile hazırlamaktan aciz yazıklar olsun bide dalga geçiyolar sanki 'emeğiniz emanetimizdir' yersen tabi...
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ekm 04, 2016 2:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentinho07 yazmış:
Hilumpulmonalis yazmış:
hocam ne yazık ki öyle sistem bileni ödüllendirmiyo her zamn ama yine de biz elimizden geleni yapalım ki yarın şunuda yapsaydık keşke dememek için itirazımızı yaparız gerisi onların vicdanına kalmış , bu kadar kişi ne emekler veriliyo nelerden vazgeçiyo ama ösym ise sorumsuzlukta bir marka adeta 120 soruyu bile hazırlamaktan aciz yazıklar olsun bide dalga geçiyolar sanki 'emeğiniz emanetimizdir' yersen tabi...
valla harbi verdiğim emeğin haddi hesabı yok ama ölçme değerlendirme sorularımız b*mb*k. hatalı olmayan bazı sorular bile çok acımasızdı.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız