Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2013 dus sınavı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2013 dus sınavı
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 14, 2012 6:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

salı günü 3 saat çalıştım. Confused
kaynak seçimi gerçekten önemli. her ders için mümkünse birer kaynaktan tekrarlar yapmayı planlıyorum çünkü.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 14, 2012 8:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bendende 4.buçuk saat .Smile istikrarlı bi düşüş var Smile.sabahları erken kalkmadan olmuyo benim için..bugün sekizde kalktım..9.30da başladım zorlıycam kendimi bakalım..

evet tek kaynak çok tekrar sözü çok doğru ama temel için bence ..klinikte farklı kaynakları hiç bitirmesek bile öylesine bi göz atmak önemli gibi sorularda aynı şekilde..
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 15, 2012 7:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çarşamba günü 3 saat...
özeleştiri : bu sınav öyle 2-3 saatle kazanılacak bi sınav değil, kendimi acil toparlamam lazım... yarın görüşmek üzere Smile
Başa dön
seray
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 15, 2012 8:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

metilenmavisi yazmış:
ben geçen dönemki kaynaklardan çalışıyorum..değiştirildiğini de düşünmüyorum aslında sadece kısaltmışlardır..Smile üstelik bu dönem temel bilimlerden bayağı bi soru hocaların hem uzun dönem hemde kampta anlatmadıkları yerlerden ..kitapta o kısımlar vardı ama üzerine değinilmedi..yeniden kaynak almayın eğer elinizde diğerleri varsa benim tavsiyem bu tabi..kolay gelsin

katılıyorum...
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 15, 2012 11:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

temelde dershane kaynakları gayet yeterli bence de ama dershaneye giden birinden önemli yerleri not alsanız iyi olur yoksa hepsine çalışmak gereksiz.Klinik yetersiz ne yazık ki imkanınız ve zamanınız varsa textbooklardan çalışın derim çünkü ders notlarıyla çelişen sorular çıkabiliyor.
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 15, 2012 11:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sıfırdan çalışmaya başlayıp 3 aylık çalışma sonucu ilk yüze giren arkadaşlarım var bizzat şahidim Smile umutsuzluğa kapılmayın önünüzde iyi bi zaman var bence
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 15, 2012 11:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çarşamba günü 7 saat...Smile artırmalısın biraz dtgrana..kısa süreli çalışınca kopukluk oluyo biraz...yarın umarım yükselir biraz daha:)
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 16, 2012 7:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

perşembe günü 4 saat 40 dk Shocked
Başa dön
pepetu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 16, 2012 10:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2 saat 40 dak. yetmez mi Sad çalışma saatleriniz net çalışma saatlerimi, yani kronometre tutup her kalktığınızda durduruyor musunuz .. ?
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 17, 2012 12:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

perşembe günü 7 saat ..Smile

ben telefon alarmını kuruyorum çalışırken Laughing biraz ilkel ama şimdlik iyi gibi..aksi halde çok dağılıyorum gün içinde ,ne yaptım tam kestiremiyorum...

En son metilenmavisi tarafından Cmt Ksm 17, 2012 12:25 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 17, 2012 12:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtgrana yazmış:
perşembe günü 4 saat 40 dk Shocked
gözler fırlamış ama artmış Smile)
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 17, 2012 12:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

silencesilence yazmış:
Sıfırdan çalışmaya başlayıp 3 aylık çalışma sonucu ilk yüze giren arkadaşlarım var bizzat şahidim Smile umutsuzluğa kapılmayın önünüzde iyi bi zaman var bence
temel bilimlerde dahil mi bu üç aya ? Shocked evet iyi bir zaman var ama bi noktadan sonra gene az kadro yada saçma sapan en olmadık şey olup bi anda hevesini yarıda kesiyo..
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 17, 2012 1:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pepetu yazmış:
2 saat 40 dak. yetmez mi Sad çalışma saatleriniz net çalışma saatlerimi, yani kronometre tutup her kalktığınızda durduruyor musunuz .. ?

evet net saatler,ben de kronometreyle değil ama başlarken ve masadan kalktığımda saati yazıyorum. bu daha da ilkel ama beni motive ediyo Smile

günlük çalışma süresi hakkında kabaca hesap yapınca günde 2-3 saatle belki konular yetişir ama tekrarlara zaman kalmaz. Derece sahiplerinden duyuyoruz 7 kez tekrar ettiklerini, işte onlar da sanırım günde 10-12 sa çalışıyorlar.
Başa dön
silencesilence
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 17, 2012 4:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

metilenmavisi yazmış:
silencesilence yazmış:
temel bilimlerde dahil mi bu üç aya ? Shocked evet iyi bir zaman var ama bi noktadan sonra gene az kadro yada saçma sapan en olmadık şey olup bi anda hevesini yarıda kesiyo..

evet herşey dahil Smile gecen sınav 1000 küsürüncü olmuştu hatta yetişmez die 2 dönem yazılmıştı dershaneye
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 17, 2012 10:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

silencesilence yazmış:
metilenmavisi yazmış:
silencesilence yazmış:

evet herşey dahil Smile gecen sınav 1000 küsürüncü olmuştu hatta yetişmez die 2 dönem yazılmıştı dershaneye

doğrudur ben de geçen sınava 2 ay kadar hazırlanabildim, önümüzde iyi değerlendirilmesi gereken güzel bir süreç var.

bu arada cuma günü 4 sa 20 dk... Smile
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 19, 2012 5:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cuma ve cumartesi 7 saat.. pazar günü 6 saat..nete giremedim bi kaç gün......:)kolay gelsin..
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 19, 2012 6:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu arada çalışırken çok ilginç bilgilerde öğreniyorum bolca Razz ama emin olamıyorum doğruluğuna mesela pulpada en çok bulunan sinir lifleri A gama ve C lifleri diyo ..şıklarda A delta ve c lifleri vardı doğru cvb değildi. pulpada en geç hasar gören yapı sinirdir..(arter ven lif arasında)..akut apikal apsede naocl asla kullanılmaz diyo ..Smile daha neler neler diyo..bunları yazıp diğer kişilerinde yorumlarını alabileceğimiz bi sayfa yapsak güzel olabiilir ..her kaynakta farklı yazıyo çünkü..tartışabiliriz tartışacak kadar bilgi birikimimiz olana kadarda sadece paylaşadabiliririz:)) amma velakin başlık açamıyorumm!!!yapabilen biri açabilir mi ?
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 20, 2012 8:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pazartesi günü 4saat...
Başa dön
metilenmavisi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 20, 2012 11:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pazartesi 6 saat
Başa dön
dtgrana
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 21, 2012 7:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

salı günü :4 saat
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2013 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
2. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız