Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Hatalı ve Tartışması Sorular - 2015 DUS
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Hatalı ve Tartışması Sorular - 2015 DUS
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
eylul90
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 25, 2015 8:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

daha önceki sınavlarda olduğu gibi bu sınavda da çelişkili sorular "şıklardan hangisi daha yanlis" olarak cevaplanacak çıkmış sorular kategorisinde yer alacak bence...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtsmyye
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Eyl 25, 2015 9:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar soru şikayetlerinin dışında birde BİMER e hem sınavların bu kadar ozensiz hazırlanması konusunda hemde nisan da sınav olması konusunda şikayet ediyoruz katılmak isteyenler sadece email atıyorsunuz belki toplu olarak ise yarar
Başa dön
dt85
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 26, 2015 4:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsmyye yazmış:
Arkadaslar soru şikayetlerinin dışında birde BİMER e hem sınavların bu kadar ozensiz hazırlanması konusunda hemde nisan da sınav olması konusunda şikayet ediyoruz katılmak isteyenler sadece email atıyorsunuz belki toplu olarak ise yarar

Ben katilirim.ne yapmam.laizm
Başa dön
dtsmyye
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 26, 2015 4:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dt85 yazmış:
dtsmyye yazmış:

Ben katilirim.ne yapmam.laizm

Bimerin sitesinde email kısmından şikayet edilecek sadece şikayeti nasıl dile getirmek isterseniz öyle yazabilirsiniz
Başa dön
dtptk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 6:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bahsedildi mi bilmiyorum benim gözümden kaçmış olabilir ama pedoda cıkan periodontal lig enjeksiyonu sorusunda kanama problemi olan hastada faydalı olabilir gb bir secenek geçiyor.zaten travmatik oldugu için ve kanamaya sebep oldugu için proflaksi yapmıyor muyuz.bu şık nasıl dogru olabilir ben mi yanlıs yorumluyorum acaba
Başa dön
discimetin02
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 4:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tam olarak senin gibi dusundugum icin kanamali hastaya intraligamenter uc bi anestezi olur diye dusundum direkt isaretledim.hocaya da yazdim hocam cok travmatik bi anestezi degilmi kanamali hastaya hem niye ozaman profilaksi yapiyoruz
Başa dön
discimetin02
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 4:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hoca diger sik daha dogru der gibi cevap verdi,bence bu da pedodaki ikinci sıkıntıli soru geminasyon sorusu gibi.itiraz edelim de bu ifade textbookta geciyormu"kanamali hastaya intraligamenter anestezi avantaj saglar" gibi bir cumle.
Başa dön
dtptk
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 6:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de msj attım hoca cevap vermedi.itiraz için bireysel basvuru yeterli oluyor mu.hoca bi açıklama yapsaydı ona göre hareket ederdik kanamaya sebep olan bşy nasıl kanamalı hastada faydalı olabilir ki.bizim gb düşünen baska kimse yok mu acaba
Başa dön
DrHoroz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 6:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

zaten bireysel olarak dilekce yollanmali.bosverin hocalari.siz pazartesi dilekcelerinizi ulastirmaya bakin.... 3-4 soruyu yazmayi unutmayin
Başa dön
Dt_fatma
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 6:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Enjeksiyon sorusuyla ilgili bende sizinle ayni fikirdeyim. Hocalar ne yazık ki hiç ilgilenmiyor ama biz elimizden geleni yapalım bireysel itirazlarmızı yapalım inşllah yanlış sorular iptal edilir
Başa dön
discimetin02
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 6:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar itirazlar icin yarin mi son, yoksa 10 gun itiraz hakkimiz mi var yani 30 eylul mu son?
Başa dön
discimetin02
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 6:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Az once osymyi aradim uc is gunu icinde itiraz etmeniz lazimdi dediler carsamba gunu itiraz hakki sonmuş kadin cok emin konustu cumleten gecmis olsun ne duyduysam onu yaziyom.yazik ya ptesiye kadar diyenler kimlerdi
Başa dön
DrHoroz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 7:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yarim gun resmi tatil.o telefondakilerin bir bilgisi yokki.carsamba gunu yarin gundu.otomatikmen pazartesinede atiliyor dilekce itiraz ki zaten bir kac arkadasa demisler 10 gun diye.sizler burada 3 gunmu 10 gunmu derken zaten zamn gececek...sinav sonucu aciklanana kadar zamn herzamn vardir.siz dilekcenizi yazin iciniz rahat etsin.giden 3-5 kurus olacak.sonra tuh keske demekdense...
Başa dön
Dt_fatma
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 7:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben aradığıgım zaman sınav tarihinden itibaren on gün dediler. Bende bilet aldım ve yarın ankaraya gidiyorum. Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor. Ben yinede gidip itirazımı yapacağım yüz yüze konuşmadan onların sözüne güvenemiyorum artık. Resmen bizimle dalga geçiyorlar
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 7:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

5.2. 2015 – DUS ilgili sınav döneminde sınav sonuçlarına yapılacak itiraz süresi dolmadan veya bu sınavla
ilgili olası mahkemeler sonuçlanmadan tercih işlemleri başlatılmayacaktır

Sınav sorularına
ilişkin itirazlar ise sınav tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde (sınav tarihinden bir gün sonra başlamak
üzere) aynı şekilde yapılmalıdır. Bu adayların inceleme masrafları karşılığı, ÖSYM'nin T.C. Ziraat
Bankası Ankara Kamu Girişimci Şubesi 6028011-5229 (IBAN NO: TR 390001002533060280115229)
gerekli ücreti yatırdıklarını gösteren dekontunu dilekçelerine eklemeleri gerekir.
Başa dön
discimetin02
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 8:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yine aradim p.tesi sabah itiraz hakki olmaz carsamba tumgun aciktik diyor kadin,tam karambol yaw bu sinav
Başa dön
DrHoroz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 8:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

discimetin02 yazmış:
Yine aradim p.tesi sabah itiraz hakki olmaz carsamba tumgun aciktik diyor kadin,tam karambol yaw bu sinav

hocam biz itirazimizi yapalim, kabul olursa ne ala olmadi tamam deriz geceriz(yada dava acariz). ama nasilsa kanser olecek diye tedavi yapmamamkda olmaz:) tumoru almak icin yollayin dilekceleri:)
Başa dön
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pzr Eyl 27, 2015 11:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsmyye yazmış:

kesinlikle işe yarayacaktır
Başa dön
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 2:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drriza yazmış:
Dt_fatma yazmış:
Ben aradığıgım zaman sınav tarihinden itibaren on gün dediler. Bende bilet aldım ve yarın ankaraya gidiyorum. Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor. Ben yinede gidip itirazımı yapacağım yüz yüze konuşmadan onların sözüne güvenemiyorum artık. Resmen bizimle dalga geçiyorlar
ıtırazlar eskıden sınavdan sonra 10 gundu onu 3 gune ındırdıler arkadaslar!!!

cok duyurduk forumdan itiraz sureleri için ama kimse duymadı sanırım şimdi anlamaya baslanılıyor
Başa dön
Dt_fatma
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 2:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben itiraz süresiyle ilgili herhangi bir duyuru görmedim bayram girdiği için ve tatil olacagi için üç günlük sürenın bayramdan sonramı baslayacagı konusunda çoğu arkadasımla birlikte bende tereddüt de kaldım..
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
7. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız