Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Hatalı ve Tartışması Sorular - 2015 DUS
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Hatalı ve Tartışması Sorular - 2015 DUS
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
discimetin02
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 5:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar itiraz bugun bese kadar uzatilmis.ankarada olup bize yardimci olacak bir arkadas ariyoruz
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 10:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

discimetin02 yazmış:
Arkadaslar itiraz bugun bese kadar uzatilmis.ankarada olup bize yardimci olacak bir arkadas ariyoruz

size siz yardımcı olabilirsiniz...
Başa dön
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 11:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

duskolikk yazmış:
Arkadaslar midazolam geminasyon ve pedodaki intruzyon lateral luksasyon olan siralama sorusu sıkıntılı deilmi itiraz nasil ediyoruz neye dayanarak ediyoruz uc gun itiraz etme suresi varmis

hallen devam ediyormus bu gun
Başa dön
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 11:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU BAŞLIKTAN DEVAM EDELİM

İKİ BASLIK AYNI ANDA İLERLİYOR!

http://www.dentdus.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1794&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=4c73a7a8e098a3cd3e563020140c67e5
Başa dön
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 11:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dt_fatma yazmış:
Ben itiraz süresiyle ilgili herhangi bir duyuru görmedim bayram girdiği için ve tatil olacagi için üç günlük sürenın bayramdan sonramı baslayacagı konusunda çoğu arkadasımla birlikte bende tereddüt de kaldım..

bu gün devam ediyor dedi giden arkadaşlar
süre dolmadan gidin isterseniz

bu arada bu tarz şeyleri direk ösym yi arayarak öğrenmeniz mümkün Wink

Başa dön
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 11:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dt_fatma yazmış:
Ben itiraz süresiyle ilgili herhangi bir duyuru görmedim bayram girdiği için ve tatil olacagi için üç günlük sürenın bayramdan sonramı baslayacagı konusunda çoğu arkadasımla birlikte bende tereddüt de kaldım..

BAKIN DUYURU BURADA

Dt yazmış:
Arkadaşlar sınav ve sonraki soru açıklanma, itiraz süreleri 9 günlük tatile denk geldiği için aşağıdaki dilekçeyi ÖSYM ye ivedilikle tüm adaylar ulaştırmaları menfaatinize olacaktır.

DİLEKÇE ÖRNEĞİ

T.C. Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığına;

ANKARA

Kurumunuzca yapılacak olan 20 Eylül 2015 tarihinde Diş hekimliğinde Uzmanlık Sınavı sınavına girecek adayım.

sınav sorularının sınavı takip eden ilk iş günü olan pazartesi günü 9 günlük resmi Kurban bayramı sürecine denk gelmesi nedeniyle soruların yayınlanmama durumu bizleri mağdur edecektir. Bu nedenle sınava sorularının sınavdan sonraki gün yayınlanması hususunda gerekli tedbirlerin alınması ve biz Diş hekimlerinin mağdur edilmemesi için gerekli hassasiyeti göstermenizi ,

Ayrıca sınava yönelik itiraz süresi 2015 Eylül TUS Başvuru Kılavuzunda sınav tarihinden bir gün sonra başlamak üzere 3 iş günü içerisinde Genel amaçlı dilekçe örneği ile başvurulması gerektiği şeklinde belirtilmiştir. Sınav sorularında hata olup olmadığının değerlendirilebilmesi ve referansların toplanabilmesi, gerekli itirazların en doğru ve uygun şekilde yapılabilmesi için bu sürenin uzatılması gerektiğini düşünmekteyim.

Gereğini saygılarımla arz ederim.

İsim Soyisim

İmza

> ÖSYM'ye faks yoluyla ulaştırılan dilekçeler işleme alınmaz.

> Linke tıklayarak genel amaçlı dilekçeye yukardaki yazıyı yazalım http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2015/genel/GenelAmacliDilekce05012015.pdf

> Size ait Aday İşlemleri sayfasında “Evrak Referans No. Al.” Seçeneğine giriniz. “Numara Al” Butonuna basarak sistem tarafından sizin için üretilen “2015‐XXXX‐XXXXXXX” evrak referans numarasını alarak işleminizi tamamlayınız.

> Dilekçeyi : ÖSYM Sınav Hizmetleri Daire Başkanlığı 06800 Bilkent- ANKARA adresine yolluyoruz.

http://www.dentdus.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1774#23390
Başa dön
Dt_fatma
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 11:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ösym yi aradığımı belirtmiştim onlarda bayram dolayısıyla on gün demişti. Dershaneyi aradığımdada bir bilgimiz yok denmişti.. Ben şimdi itirazda bulundum arkadaslar 6 soru için umarım hepimiz için en iyisi olur...
Başa dön
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 11:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dt_fatma yazmış:
Ösym yi aradığımı belirtmiştim onlarda bayram dolayısıyla on gün demişti. Dershaneyi aradığımdada bir bilgimiz yok denmişti.. Ben şimdi itirazda bulundum arkadaslar 6 soru için umarım hepimiz için en iyisi olur...

DUYURUYU GÖRDÜNÜZ SANIRIM ARTIK!
hemen çamur atıyorsunuz
Eminim dershanede öyle dememiştir ama sizin gelişigüzel cümleniz gibi geldi bana..
görmemeniz bizim duyurmadığımız anlamına gelmiyormuş demekki?
bir özür borcunuz yok mu?

itirazı teslim ettiğiniz için ayrıca teşekkürller
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 11:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dt_fatma yazmış:

allah razı olsun
Başa dön
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pts Eyl 28, 2015 11:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güncel başlıktan devam ediyoruz..

TIKLAYINIZ

http://www.dentdus.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1794&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=526300e242fc46042caee31bf77da33e
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız