Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ilk 100 nereleri yazacak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ilk 100 nereleri yazacak
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
c5b6789
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 08, 2015 10:36 pm    Mesaj konusu: ilk 100 nereleri yazacak Alıntıyla Cevap Gönder

İlk yüzdeki arkadaşların tercihleri nereler olacak acaba ona göre vazgeçelim Smile)
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Butay
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 1:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar sınav kadar zorlu bi süreç bu,birbirimize yardimci olalim, boş tercih yapmayalim,okuyan yüzlerce insan var kimse birşey yazmiyor.sadece ilk 100 degil herkes siralamasi ve yazmayi düşündüğü yerleri yazarsa daha stressiz bir tercih dönemi geçirebiliriz, zaten yeterince stres olduk
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 2:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fikirler biraz netleşsin haftaya dolar buralar sevgili meslektaşlarımca, di mi canlarım Wink ki ben de dahilim bu gruba
Başa dön
Butay
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 3:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Umarım😊
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 3:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ilki benden gelsin o zaman.
5. marmara cerrahi
Başa dön
Butay
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 3:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunun üstüne pek bi komik olacak ama😂 benim 365 sıralama, doguda dicle cerrahi filan yazacam ama biraz zor gelir galiba😞
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 3:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

est. neden komik gelsin. bence rahat olun ve kalbinizdeki seyi yazin. herkesin ilgi alani farkli, istegi farkli. sirf bir sey cok isteniyor diye de yazmak olmaz, baskalari yaziyor bana gelmez diye vaz gecmek de olmaz. burasi yazacaklarinizi cok da manipule etmemeli. net anketini düsünün. Smile) 115 net yapan arkadaslar vardi hani...
Başa dön
stmtlg
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 4:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben sadece ortodonti yazmayı düşünüyorum ama nereyi önceliğe yazacağıma pek karar veremedim doğrusu,ortodonti düşünenler sıralamasını ve ilk nereyi yazacaklarını söylese süper olurdu
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 5:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

74. yüm. Ortoları bi denicem hocam. Kırıkkale, ordu, g.osmanpaşa, İnönü yü falan hepsini yazıcam sıralayıp. Orto için sınava girdim zaten. Başka bölüm düşünmüyorum. Ankara yada İstanbul gelmez belki ama tahminim hangisi olursa olsun biri ni denk getiririm
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 5:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

stmtlg yazmış:
ben sadece ortodonti yazmayı düşünüyorum ama nereyi önceliğe yazacağıma pek karar veremedim doğrusu,ortodonti düşünenler sıralamasını ve ilk nereyi yazacaklarını söylese süper olurdu
. Sıralamanız kaç hocam
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 5:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

stmtlg yazmış:

Ben de sadece ortodontiyi düşünmek istiyorum fakat sıralamam 76. Sizi etkilemiyor tabiki de konya ısparta kırıkkaleyi yazarak ölü tercih mi yapmış olurum direk malatya diyarbakıra mı yönelmeliyim ben de onu merak ediyorum doğrusu. Bir de ordu kaçla alır...kafamda deli sorular Rolling Eyes
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 5:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fractur24 yazmış:
74. yüm. Ortoları bi denicem hocam. Kırıkkale, ordu, g.osmanpaşa, İnönü yü falan hepsini yazıcam sıralayıp. Orto için sınava girdim zaten. Başka bölüm düşünmüyorum. Ankara yada İstanbul gelmez belki ama tahminim hangisi olursa olsun biri ni denk getiririm

Selamlar olsun hocam Very Happy irtibat no:.. Razz
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 5:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haisha24 yazmış:
stmtlg yazmış:

Ben de sadece ortodontiyi düşünmek istiyorum fakat sıralamam 76. Sizi etkilemiyor tabiki de konya ısparta kırıkkaleyi yazarak ölü tercih mi yapmış olurum direk malatya diyarbakıra mı yönelmeliyim ben de onu merak ediyorum doğrusu. Bir de ordu kaçla alır...kafamda deli sorular Rolling Eyes
. Öyle düşünmeyin hocam yazın hepsini kime ne geleceği belli olmaz zaten sadece orto istiyorsanız neredeyse tamamını yazabilecek kadar hakkınız var. Kısmetinizde neresi varsa orası gelir
Başa dön
stmtlg
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 5:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben 22.ciyim,bi 22. yine var o da sadece orto düşünüyo.
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 5:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fractur24 yazmış:
haisha24 yazmış:
stmtlg yazmış:

. Öyle düşünmeyin hocam yazın hepsini kime ne geleceği belli olmaz zaten sadece orto istiyorsanız neredeyse tamamını yazabilecek kadar hakkınız var. Kısmetinizde neresi varsa orası gelir

Tercih sıramın da önem arzedeceği bir pozisyonda kalır mıyım diye tedirginim hocam...halihazırda 4 5 kişi olmalıyız
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 6:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lanet herifler bu sene orto kontenjanı oranını niye azalttı ki. Hep benimi bulur olumsuzluklar. Valla açıkta kalıcam diye korkuyorum. Zira başka bölüm yazmicam Sad
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 6:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

470 kontenjandan sadece 40 küsürü orto olunca acaba 74. iken açıkta kalırmıyım korkusu oluyo. Yazıklar olsun hayallerimizle emeklerimizle oynayanlara
Başa dön
haisha24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 6:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fractur24 yazmış:
Lanet herifler bu sene orto kontenjanı oranını niye azalttı ki. Hep benimi bulur olumsuzluklar. Valla açıkta kalıcam diye korkuyorum. Zira başka bölüm yazmicam Sad

Siz de kötü düşünmeyin hocam madem idealist davranacaksınız kısmetinizse mümkün olur Wink
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 6:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haisha24 yazmış:
fractur24 yazmış:

Siz de kötü düşünmeyin hocam madem idealist davranacaksınız kısmetinizse mümkün olur Wink
. Sağolun hocam Wink
Başa dön
Feyzz
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 6:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

20. bölüm olarak full ortodonti
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız