Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Meşhur Konfigürasyon Faktörü Sorusu
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Meşhur Konfigürasyon Faktörü Sorusu

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Quutamo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Eyl 30, 2016 12:29 am    Mesaj konusu: Meşhur Konfigürasyon Faktörü Sorusu Alıntıyla Cevap Gönder

Dusdatanın kitabında class I 5:1 class II 4:2 class III 3:3 class IV 2:4 class V 1:5 yazıyor.

2 senedir anlatırken de konfigürasyon faktörü en düşük classV en yüksek classI diye anlatılıyor offlineda da aynı şekilde.

Soru bankalarında da aynı mantıkla soruyu çözüp tabloyu çözüme koyuyor.

Seminerde davul çalmakla değil ki bu olay. Buna çok açık itiraz etmek gerekirdi, classI yoksa classV'tir denilirse insan güler sadece.

( Bu arada mantık yürütüp Bağlanan yüzey sayısı / bağlanmayan yüzey sayısı yapanlar çok haklılar )
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dtbriault
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Eyl 30, 2016 12:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kesinlikle katılıyorum ben bu tabloyu göz önüne alarak Sınıf 5 i baştan elemiştim
Başa dön
sveLto
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 30, 2016 12:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben bu yil dershaneye gitmedim,gecen sene gitmistim. benim notlarimda bu sekilde yazmiyor. sinif 5 te 5 diye ogrendim ben. ha fissur ortucu 1/5 diye biliyorum. zaten sinif 1 e 5 dedikten sonra sinif 5 e nasil 1/5 dendigini de anlamadim acikcasi.
Başa dön
likefarma
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Eyl 30, 2016 12:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kesinle katılıyorum size bu sıralamaya göre sınıf 2 oluo iki tane vardı orda da ben de boş bıraktım
Başa dön
Hilumpulmonalis
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Eyl 30, 2016 1:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben neyin kaça eşit olduğunu hiç duymamıştım. sadece formülü gözönünde bulundurarak işaretledim
Başa dön
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Eyl 30, 2016 8:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kesinlikle katiliyorum sinif 5 te 1/5 dendigi icin bastan elemistim bir sorum gitti verdigim parayi ve hakkimi helal etmiyorum
Başa dön
Patellaglabella
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Eyl 30, 2016 1:53 pm    Mesaj konusu: Re: Meşhur Konfigürasyon Faktörü Sorusu Alıntıyla Cevap Gönder

Quutamo yazmış:
Dusdatanın kitabında class I 5:1 class II 4:2 class III 3:3 class IV 2:4 class V 1:5 yazıyor.

2 senedir anlatırken de konfigürasyon faktörü en düşük classV en yüksek classI diye anlatılıyor offlineda da aynı şekilde.

Soru bankalarında da aynı mantıkla soruyu çözüp tabloyu çözüme koyuyor.

Seminerde davul çalmakla değil ki bu olay. Buna çok açık itiraz etmek gerekirdi, classI yoksa classV'tir denilirse insan güler sadece.

( Bu arada mantık yürütüp Bağlanan yüzey sayısı / bağlanmayan yüzey sayısı yapanlar çok haklılar )
aynen katıliyorum.olan yine bize oluyor.hakkım helal değil kesinlikle.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız