Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - itiraz dilekçesi gönderme
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

itiraz dilekçesi gönderme
Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 8:12 am    Mesaj konusu: itiraz dilekçesi gönderme Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar dusdata nın sitesinde tarif ettiği şekilde itiraz edilen soruların çıktısını aldım göndereceğim lütfen herkes elinden geldiğince göndersin sayı çoğaldıkça baskı artacaktır hakkımızı aramalıyız hakkımıza bizler sahip ve emeğimize sahip çıkmadıkça ben yaptım oldu kafasında devam edecekler. sınava giren herkesten rica ediyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin saygılar.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 8:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Her soruya ayrı dilekçe yazıyoruz
Her soruya ayrı evrak numarası yazıyoruz
Her sorunun referans kitaplarından verilen soru itiraz çıktılarını ekliyoruz
Dekont ekliyoruz
Tc kimlik no ve imzayı unutmuyoruz !
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 8:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

davayla ilgilenen dersane avukatına vekalet nasıl veriliyor bilen duyan varsa paylaşssın biz de gönderelim vekaletimizi.
Başa dön
theansw3r
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 5:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben de gönderiyorum bugün
lütfen herkes başkaları gönderiyor diye itiraz etmemezlik yapmasın. kaç kişinin gönderdiğini bilemezsiniz. bir bakarsınız bir iki kişi göndermiş o zaman hiç bir şey elde edemeyiz
Başa dön
dtemablalp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 5:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende gondericem bugun
Başa dön
naruron
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 5:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

theansw3r yazmış:
lütfen herkes başkaları gönderiyor diye itiraz etmemezlik yapmasın. kaç kişinin gönderdiğini bilemezsiniz. bir bakarsınız bir iki kişi göndermiş o zaman hiç bir şey elde edemeyiz

Haftasonu kabul ediyorlar mı? Bir de elden mi teslim etmek zorundayız bilginiz var mı? Pazartesi teslim edecektim ben de.
Başa dön
waters
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 5:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dilekçeyi yazıp soru ve itirazı başka bir kağıtta ek şeklinde mi iletiyorsunuz arkadaşlar? Talepler kısmına ne yazdınız bir de onu öğrenebilir miyim?
Başa dön
dtemablalp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 6:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben dersanenin yazdigi aciklamayi yazmayi dusunuyorum.dogru cevabin B Yada Dseklinde yada siklarda olmadigini belirtin.Savunmaniza gore. cikti alicam renkli yanina ek koyucam.
Başa dön
dtemablalp
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 6:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben dersanenin yazdigi aciklamayi yazmayi dusunuyorum.dogru cevabin B Yada Dseklinde yada siklarda olmadigini belirtin.Savunmaniza gore. cikti alicam renkli yanina ek koyucam.
Başa dön
theansw3r
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 6:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

naruron yazmış:
theansw3r yazmış:

Haftasonu kabul ediyorlar mı? Bir de elden mi teslim etmek zorundayız bilginiz var mı? Pazartesi teslim edecektim ben de.

ben ankarada değilim kargo ile yollayacaktım... elden teslim etmek şart mı kesin bilgisi olan var mı?
Başa dön
dtasli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 6:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ücreti soru sayısına göre tek seferde mi yatırdınız yoksa her soruyu ayrı pakette yolluyorsanız ayrı dekontlar mı olmalı ? Anladığım kadarıyla her soru için ayrı dilekçeler yazılarak tek dekontla birarada yollanıyor doğru mudur ?
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 7:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu itirazları pazartesi gönderemez miyiz? Elden şart olduğunu sanmıyorum. Taş devrinde değiliz aslında mail ile işimizi halledebilmeliyiz ama burası türkiye her şey ilkel olabilir bir anda. Ben de ptt ile göndermeyi düşünüyorum.
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 7:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtasli yazmış:
Ücreti soru sayısına göre tek seferde mi yatırdınız yoksa her soruyu ayrı pakette yolluyorsanız ayrı dekontlar mı olmalı ? Anladığım kadarıyla her soru için ayrı dilekçeler yazılarak tek dekontla birarada yollanıyor doğru mudur ?

her soruya ayrı dilekçe ayrı dekont
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 8:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yazacagımız dilekçenin örnek metni varmı?
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 8:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dilekçe örneği arkadaşlar

Tarafınızca yayınlanan DUS 2016 temel kitapçığındaki klinik bilimler 66. sorunun hatalı olduğu kanaatındeyim. İlgili sorunun hatalı olduğuna dair açıklama referans kaynaklar esas alınarak ek'te belirtilmiştir.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Her soru için ayrı ayrı dilekçe yazıyoruz ayrı dekont ve ayrı evrak numarası alıyoruz sanırım ayrı ayrı da postalıyoruz anladığım kadarıyla yanlısım varsa düzeltin lütfen.
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 8:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

meyre yazmış:

Tarafınızca yayınlanan DUS 2016 temel kitapçığındaki klinik bilimler 66. sorunun hatalı olduğu kanaatındeyim. İlgili sorunun hatalı olduğuna dair açıklama referans kaynaklar esas alınarak ek'te belirtilmiştir.

Her soru için ayrı ayrı dilekçe yazıyoruz ayrı dekont ve ayrı evrak numarası alıyoruz sanırım ayrı ayrı da postalıyoruz anladığım kadarıyla yanlısım varsa düzeltin lütfen.

hemen bugün yollamak mı gerek yoksa daha vakit var mı ?
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 8:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
meyre yazmış:

dusdata nın sitesinde yolayın yazmıs ben bugun yolluyorum 3 gun sonra bu adamların ne dıyecegi belli olmaz.
Başa dön
Duscuadam
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 8:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

meyre yazmış:
Duscuadam yazmış:
meyre yazmış:

dusdata nın sitesinde yolayın yazmıs ben bugun yolluyorum 3 gun sonra bu adamların ne dıyecegi belli olmaz.

Ama bankalar kapalı dekontu nasıl alıcaksınız? Bir de ptt kapalı. Neyle postalayacaksınız.
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 8:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duscuadam yazmış:
meyre yazmış:
Duscuadam yazmış:
meyre yazmış:

Ama bankalar kapalı dekontu nasıl alıcaksınız? Bir de ptt kapalı. Neyle postalayacaksınız.

atm den belirtilen ıban no ya yatırıp dekontu alacagım kargo ile postalarım ne kadar cabuk gıderse yararımıza.
Başa dön
dtasli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 01, 2016 8:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ATM den dekont alamayız ama fiş veriyor o sadece sanırım dekonttan kasıt banka şubesinden aldığımız
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız