Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - adnan menderes ünversitesi
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

adnan menderes ünversitesi

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ekol
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 11, 2017 12:00 am    Mesaj konusu: adnan menderes ünversitesi Alıntıyla Cevap Gönder

bölümleri hakkına bigi verebilecek olan var mı?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtsulcus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 8:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Up
Başa dön
iliak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 9:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Duyduklarim kadariyla yazicam fakulte genel olarak tum bolumlerde adsm tarzi calisiomus asistanlar cok fazla calisip doner cok az veriliyomus pedodonti disinda hicbir bolumde ders islenmiyormus ozellikle protez ve endo bolumleri asiri malign ve mobing olaylari cok fazla derecede oluyo protezde hasta yaninda asistanlari kovmalar rencide etmeler oluyo dendi. Birde okulda daha hic uzmanligi vaktinde bitiren olmamis herkes uzatma almis
Başa dön
Disci34
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 9:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim arkadaşım da orda çok memnun iyi bir fakülte ortamı olduğunu söyledi birkaç bölümden arkadaşı da var hepsi memnunlar hem şehirden hem hocalarından diye biliyorum daha az önce konuştuk
Başa dön
Pierre
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 9:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Duyduklarim kadariyla yazicam fakulte genel olarak tum bolumlerde adsm tarzi calisiomus asistanlar cok fazla calisip doner cok az veriliyomus pedodonti disinda hicbir bolumde ders islenmiyormus ozellikle protez ve endo bolumleri asiri malign ve mobing olaylari cok fazla derecede oluyo protezde hasta yaninda asistanlari kovmalar rencide etmeler oluyo dendi. Birde okulda daha hic uzmanligi vaktinde bitiren olmamis herkes uzatma almis

Alıntı:
Benim arkadaşım da orda çok memnun iyi bir fakülte ortamı olduğunu söyledi birkaç bölümden arkadaşı da var hepsi memnunlar hem şehirden hem hocalarından diye biliyorum daha az önce konuştuk

Bu kadar tezat iki görüş nasıl olabilir arkadaşlar?
Başa dön
Vibrio
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 13, 2017 9:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de cok hasta yükü oldugunu nefes bile aldirmadiklarini ders olmadigini akademik olarak bir katkisi olmadigini duydum.bazi bolumlerde mobing yapildigini da cok net biliyorum arkadasimdan.ama pedosunda ders yapiliyomus akademik olarak daha iyiymis sanirim orto ve perio ile ilgili bisey diyemem bilmiyorum ama digerleri genel anlamda boyleymis
Başa dön
Disci34
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 12:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Belki bölümden bölüme değişiyordur hocam
Başa dön
iremoz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Oca 14, 2017 1:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Adü de daha yeni sayılır protez hocası olmuş eski asistanım var kendisiyle yaptığım telefon konuşmasında protez bölümünü oldukça güzel iç açıcı fakat yoğun olarak anlattı. Düzenli olarak sabah 8.30da sabit da hareketli 13.30 da sabit 15.00 hareketli hastası aldıklarını asistanların sürekli hasta baktıklarını zaten fakültede en fazla 3.sınıf öğrencileri olduğunu bu yüzden asistanların genelde klinikte hasta baktıklarını belirtti. Cad cam de varmış lamina vs asistanlara öğretiyorlarmış. Ben iyi şeyler duydum ama bu tabi ki hoca gözüyle anlatılanlar
Başa dön
dtonurrr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Oca 15, 2017 5:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iremoz yazmış:
Adü de daha yeni sayılır protez hocası olmuş eski asistanım var kendisiyle yaptığım telefon konuşmasında protez bölümünü oldukça güzel iç açıcı fakat yoğun olarak anlattı. Düzenli olarak sabah 8.30da sabit da hareketli 13.30 da sabit 15.00 hareketli hastası aldıklarını asistanların sürekli hasta baktıklarını zaten fakültede en fazla 3.sınıf öğrencileri olduğunu bu yüzden asistanların genelde klinikte hasta baktıklarını belirtti. Cad cam de varmış lamina vs asistanlara öğretiyorlarmış. Ben iyi şeyler duydum ama bu tabi ki hoca gözüyle anlatılanlar

Teşekkürler
Başa dön
iremoz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Oca 15, 2017 9:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtonurrr yazmış:
iremoz yazmış:

Teşekkürler

Rica ederim
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2016 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız