Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Doktorun kafasına silah dayadı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Doktorun kafasına silah dayadı

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DentHaber
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dr.Zamig
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Prş Nis 26, 2012 5:14 pm    Mesaj konusu: Doktorun kafasına silah dayadı Alıntıyla Cevap Gönder

Doktorun 'çıkın sıranızı bekleyin' dediği hasta kadın doktorun kafasına silah dayadı.
26.04.2012 - 08:53

İstanbul'da Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne tedavi için gelen Sevda Bağbur adlı kadın, doktorun alnına tabanca dayadı. Hastanenin ortopedi servisinde Dr. Güven Bulut, odasına çok sayıda hasta girince, hastaların dışarıda beklemesini istedi. Elinde tahlil sonuçlarıyla içeri giren 40 yaşındaki Sevda Bağbur ise "Fazla işim yok, sonuçlara bakmanızı istiyorum" dedi. Doktor Bulut ise "Çıkın sıranızı bekleyin" yanıtını verdi.

NAMLUYA MERMİ VERDİ
Habertürk'ün haberine göre; Bu sözler üzerine Bağbur, önce elindeki tahlil sonuçlarını doktora fırlattı. Ardından da elindeki poşetten bir tabanca çıkarıp, namlusuna mermi sürdü. Bununla da yetinmedi, tabancayı doktorun alnına dayadı. Özel güvenlik görevlilerinin etkisiz hale getirdiği Bağbur, çağrılan polis tarafından gözaltına alındı.

'HEDEF TAHTASIYIZ'
Uzun süre olayın şokunu üzerinden atamayan Dr. Güven Bulut, "Maalesef hasta ve yakınlarının hedef tahtası durumundayız. Caydırıcılık yok, güvenliğimiz sağlanamıyor" dedi. Şikâyetçi olmadığı öğrenilen Bulut, 10 gün rapor aldı.

'ATEŞ ETMEYECEKTİM'
Tabancasının kurusıkı olduğu belirlenen Bağbur'un ise "Tabancıyı ateşlemeyecektim ama doktor çok korktu" dediği öğrenildi. Silah uzmanları, kurusıkı tabancalarda bilyeli mermiler kullanıldığını, yakından ateş edilmesi halinde ciddi zararlar verebileceğini söyledi.

Vallahi diyecek sözümüz yok. Allah akıl,fikir ve sabır versin insanlara.. Bu gün hastanelerde Kandil havası dolaşıyor..
qubra
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Prş Nis 26, 2012 5:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah belasını versin böyle insanların.
karen
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Nis 26, 2012 8:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şuursuza bak ya ateş etmeyecektim demiş bi de.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DentHaber Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız