Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dusdata Nisan 2012 Dus dersanesi başladı!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dusdata Nisan 2012 Dus dersanesi başladı!

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Dersaneleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
fehim89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 11, 2011 10:01 pm    Mesaj konusu: dersane başlangıcı Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar dusdata'da da derslere başlandı şu anda, ilk iki hafta temel bilimlerden farmakoloji ve anatomi derslerini aldım açıkçası klinik branşlar konusunda endişelerim yok değildi ama dün protezin ilk dersini aldım gerçekten kolay anlaşılabilir spot bilgilerden oluşmaktaydı ders, yani önemli noktalar vurgulanarak dusta çıkabilecek kısımlar belirtilerek anlatılmakta dersler, umarım hepimiz için hayırlısı olur
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
karen
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 21, 2011 9:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence temel bilimler gerçekten çok iyiydi. ancak klinik bilimlerde açıkçası dersaneye gitmenin katkısını göremedim. evde okumakla hiçbir fark yok.
Başa dön
dt2012
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Arl 30, 2011 8:56 pm    Mesaj konusu: Re: dersane başlangıcı Alıntıyla Cevap Gönder

fehim89 yazmış:
arkadaşlar dusdata'da da derslere başlandı şu anda, ilk iki hafta temel bilimlerden farmakoloji ve anatomi derslerini aldım açıkçası klinik branşlar konusunda endişelerim yok değildi ama dün protezin ilk dersini aldım gerçekten kolay anlaşılabilir spot bilgilerden oluşmaktaydı ders, yani önemli noktalar vurgulanarak dusta çıkabilecek kısımlar belirtilerek anlatılmakta dersler, umarım hepimiz için hayırlısı olur

Benim duyduğum tüm yorumlarda gayet iyi..
E bide ilk kez olan bir şey olduğunuda düşünürsek gayet başarılı bence
Tebrik ettim sponsor kurumu
Başa dön
gizemdt
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Prş Şub 09, 2012 7:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet ilk olmasına rağmen tatminkar olması güven verici
martalos
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Şub 10, 2012 11:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

temel bilimler tecrübeli ama klinik bilimler tecrübesiz,bunun sıkıntısı olabilr
Başa dön
gizemdt
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Şub 11, 2012 1:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bunu ben de duydum, temelden memnun öğrenciler ama klinikten pek tatmin olmayanlar var
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Dersaneleri Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız