Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Nihayet düzgün bir DUS !..
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Nihayet düzgün bir DUS !..

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Soru Paylaşımı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dusadayi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Nis 14, 2014 6:23 pm    Mesaj konusu: Nihayet düzgün bir DUS !.. Alıntıyla Cevap Gönder

İlk DUS 'dan bu güne bakacak olursak diğer sınavlarda yapılan hatalar, özensizlikler, çelişkili sorular, hatalı sorular bu sınavda yaşanmadı.

Daha açık ve net sorular tercih edildiği gözlemlenebiliyor.

Önce net marka soruları, sonrakilerde dolaylı marka soruları sorulduğunu hatırlarız..
Dolaylı da olsa bu kez marka sorusu sormamaları da daha düzenli bir gidişat sergiliyor.

Genel olarak iyi bir dus oldu benim şahsi olarak düşüncem bu,
Sürecin bu şekli almasında elbetteki Dus dershanesi dusdatanında faydası büyük.
İptal ettirdiği hatalı sorular, davalar, sosyal baskılar da ösym nin çekidüzen vererek daha ciddi bir sınav hazırlamasını sağladığı aşikar.
Sizlerinde yorumlarını merak ediyorum.

Herkese tekrar geçmiş olsun diyorum.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
doktorwho
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Nis 14, 2014 7:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Herkese geçmiş olsun açık net sorular tamam ama seçiciliği olmayan sorular bence az çalışanın da yapabileceği sorular çoğunlukta netlerin artacağı yığılmaların olacağını düşünüyorum emeğimizin karşılığını alamayacağız bence kötümser olmak için söylemiyorum önceki sınavlarda hep umut ettik ama puanlar hep arttı bu sınavdada aynısı olacak benim fikrim...
Başa dön
CnTt
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 15, 2014 3:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

doktorwho yazmış:
Herkese geçmiş olsun açık net sorular tamam ama seçiciliği olmayan sorular bence az çalışanın da yapabileceği sorular çoğunlukta netlerin artacağı yığılmaların olacağını düşünüyorum emeğimizin karşılığını alamayacağız bence kötümser olmak için söylemiyorum önceki sınavlarda hep umut ettik ama puanlar hep arttı bu sınavdada aynısı olacak benim fikrim...

+1 diyorum.
Başa dön
refik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 15, 2014 4:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence anatomi dışında kolay görünümlü olan çeldirici sorular hazırlamış osym .bu sekılde elıycek bızı
Başa dön
dtgosa
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 15, 2014 9:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence,ösym sınav yapmayı öğreniyor gibi.
Başa dön
dtgosa
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 15, 2014 9:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

umarım bundan sonra ki sınavlarda daha iyi olur
Başa dön
kanojoo
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 15, 2014 10:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

doktorwho yazmış:

hakli olabilirsiniz evet
insallah gercekten calisan hakkini alir
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Soru Paylaşımı Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız