Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Kaç kere girmeli
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Kaç kere girmeli

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Soru Paylaşımı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Saidi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 7:41 pm    Mesaj konusu: Kaç kere girmeli Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar benim 3. Girişim be seferde ne yazikki pek olacağını sanmıyorum tekrar girmek istiyorum bir bir fikir verirseniz çok mutlu olurum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Pseudo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 7:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kaç net bekliyorsunuz? Tekrar girerseniz nihayi hedefiniz olan net kaçtır?
Başa dön
Saidi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 7:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2. Sinde 83 yapmıştım ama bunda sanırım ondan düşük olacak 80 gibi bir kere daha girsem gene 90 üstü bir hedefle girecegim
Başa dön
Pseudo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 8:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

80-83 net hiç de az değil. Bence gayet az yolunuz kalmış. Uzansanız tutacaksınız. Zaten bu saatten sonra geri dönemeyecek kadar çok mesafe katetmişsiniz.
Başa dön
Saidi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 8:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ilgilendihiniz için çok teşekkür ederim benim sıkıntım bayadir mesleğe verdiğim ara
Başa dön
Pseudo
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 8:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet maalesef insan hayatında 6 ayın bile çok önemli olduğu bir çağdayız. Tarih boyunca görülmemiş varlık ve imkanlar içinde olduğumuz halde, koşmayı bir an bıraksak muhtaç duruma düşeceğimiz tezatlı bir yoklukla cebelleşiyoruz. Terapatik aralığı tehlikeli derecede daralmış bir refah çağı...
Başa dön
mine
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 8:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

beğenme butonu olsaydı keske
Saidi
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 8:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet bencede esasen bir yere başladım ama aklım hep dusta ve Mutsuz um
Başa dön
drdtschipol
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 9:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Saidi yazmış:
tüm söyleyeceklerim şahsi kanaatimdir öncelikle belirteyim de sonra birileriyle papaz olmayalımSmile sonuna kadar gitmelisin,yani kazanana kadar kaç kere girdiğinin bir önemi yok,o kadar adsm boşuna açılmadı bir 10 yıl sonra uzmanlık yapmamış bir diş hekiminin periferden öteye geçemeyeceğini düşünüyorum ki günümüzde bile devletin atamalarına binlerce kişi başvuruyor gerçekten çok az alım yapılıyor ilçe devlet hastanesi çoğunlukta alım yapıyorlar olursa da doğudan bir kaç tane adsm...TDB ne yazık ki dus a karşı çıkmıştır,desteklememiştir hatta bildiğim kadarıyla yasanın iptali için de başvuru da bulunmuştu,ama dus a karşı çıkan hocaların ve tdb deki yetkililerin orada şurada buradaki yeğen-akrabalarının illa ki bir fakültede doktora yaptığını görürsünüz,torpiliniz yoksa dus gerçekten tek şans ve seçenek olarak elimizde kalıyor o yüzden kıymetini bilip ona sımsıkı tutunmak lazım Very Happy
Başa dön
ltfy
Ordinaryus Üye
Ordinaryus Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 10:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drdtschipol yazmış:
Saidi yazmış:
tüm söyleyeceklerim şahsi kanaatimdir öncelikle belirteyim de sonra birileriyle papaz olmayalımSmile sonuna kadar gitmelisin,yani kazanana kadar kaç kere girdiğinin bir önemi yok,o kadar adsm boşuna açılmadı bir 10 yıl sonra uzmanlık yapmamış bir diş hekiminin periferden öteye geçemeyeceğini düşünüyorum ki günümüzde bile devletin atamalarına binlerce kişi başvuruyor gerçekten çok az alım yapılıyor ilçe devlet hastanesi çoğunlukta alım yapıyorlar olursa da doğudan bir kaç tane adsm...TDB ne yazık ki dus a karşı çıkmıştır,desteklememiştir hatta bildiğim kadarıyla yasanın iptali için de başvuru da bulunmuştu,ama dus a karşı çıkan hocaların ve tdb deki yetkililerin orada şurada buradaki yeğen-akrabalarının illa ki bir fakültede doktora yaptığını görürsünüz,torpiliniz yoksa dus gerçekten tek şans ve seçenek olarak elimizde kalıyor o yüzden kıymetini bilip ona sımsıkı tutunmak lazım Very Happy

sana fazlasıyla katılıyorum:) ve bir şeyi gerçekten çok istiyorsan vazgeçmeden sonuna kadar gitmelisin derim
duszede89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 11:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de 3 kere girdim,ya ortodonti ya hiç diye.denemelerde 100 un uzerine cıkıp dusta sacma sapan netler yaptım.ama asla vazgecmek aklımın ucundan geçmedi.gercekten istiyorsan vazgecme derim ben
Başa dön
dawye
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Nis 21, 2014 10:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vazgeçme erteleme..çalışırken hep aklımda olan söz..sonuna kadar çalış saygılar
Başa dön
dtazygos
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Nis 22, 2014 7:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bencede başladığın işi yarım bırakma devam et.inş hedefine ulaşırsın... vazgeçme...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Soru Paylaşımı Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız