Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DUSDATAnın DUYURUSU
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DUSDATAnın DUYURUSU
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Soru Paylaşımı
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
doktorwho
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Nis 17, 2014 7:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadasım lütfen sakin olalım ne kadar sinirlensekte bunu belli etmeyelim hiç hoş olmuyor
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
formee
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Nis 17, 2014 7:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="dt_fehim"]
formee yazmış:
dt_fehim yazmış:
formee yazmış:
ben telle görüştüm. avukat dava falan demedi hatalı oluduğunu düşündüğün soruyu hatırladığın kadarıyla yaz dilekçeni gönder ösym ye bekle dediler. diyelimki hatalı olduğu görüldü otomatikman düzeltilmiyo mu? dava her durumda mı açılıyor? bilgisi öngörüsü olan.
birde bence itiraz edilecekse sonuçlar açıklanmadan etmek daha iyi olacaktır bizler adına, duyarlı olalım

ilk müracat için dilekçeyi avukatları yazıyor..
ilerleyen süreçte temin edebilirsem arkadaşlarla burdan paylaşabilirim.

ama sonrasında mahkeme yolu açılabilir.

sonuçta her birey kendi dava açması gerekiyor artık. bu davadan kaynaklanan mahkeme vb masraflarda kişiye ait olacak

anlamadığım soru itiraz edilirse henüz yerleşme aşaması falan olmadığı için herkes adına düzeltilme yapılmıyormu, sonuç açıklanırken? dava ne için. cevabımı doğru sayın diyemi dava açıyoz? maneviyatsa zaten altından kalkamazlar bunca vebalin

arkadaşlar burası hatalı soru tatrışma başlığı değil
hatalı olup olmayanları diğer başlıkta tartışın!!!

burda hatalı olan sorulara itiraz etmek istiyoruz. zaten herkesin bireysel basvurusunu kabul eidyor dava da olsa bireysel sonuclanıyor
yapmıyorsan yapma

herkes çok gergin. öyleki aynı dilden konuştuğunun yazısını okumuyor yada anlamıyor:D. yazı gidişatı anlamaya yönelik yazılmıştır hiç kimse ösym itirazı anasının karnında öğrenmiyor, ayrıca soru tartışmasıyla sewinç nidasını birbirine karıştırmayalım rica ediyorum. benim soru tartışacak sewiyem zati yok:DVery Happy forumda cevaplara ne dedilerse eyw dedik Very Happy
Başa dön
hasan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Nis 18, 2014 1:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tus çulara'' sorularda bir yanlışlık varsa düzeltilir siz bize güvenin ticari kaygısı olan kurumların tahrikine kapılmayın'' diye cevap gelmiş. osym ye mail atıp ta cevap alabilen var mı bizden?
Başa dön
doktorwho
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Nis 18, 2014 1:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben konuştum avukat beyle yarın dilekçeyi mektup usulü göndereceğiz sanırım
Başa dön
formee
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Nis 18, 2014 6:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ankara dışından olupta itiraz eden varmı. nasıl bir yol izlediniz. bana ankara şubeye gelin dediler ordan yürütülüyormuş işlemler.

dilekçeyi bana maillle ulaştırabilecek varmı?
Başa dön
dt_fehim
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Nis 20, 2014 12:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

formee yazmış:
dt_fehim yazmış:
formee yazmış:
ben telle görüştüm. avukat dava falan demedi hatalı oluduğunu düşündüğün soruyu hatırladığın kadarıyla yaz dilekçeni gönder ösym ye bekle dediler. diyelimki hatalı olduğu görüldü otomatikman düzeltilmiyo mu? dava her durumda mı açılıyor? bilgisi öngörüsü olan.
birde bence itiraz edilecekse sonuçlar açıklanmadan etmek daha iyi olacaktır bizler adına, duyarlı olalım

ilk müracat için dilekçeyi avukatları yazıyor..
ilerleyen süreçte temin edebilirsem arkadaşlarla burdan paylaşabilirim.

ama sonrasında mahkeme yolu açılabilir.

sonuçta her birey kendi dava açması gerekiyor artık. bu davadan kaynaklanan mahkeme vb masraflarda kişiye ait olacak

anlamadığım soru itiraz edilirse henüz yerleşme aşaması falan olmadığı için herkes adına düzeltilme yapılmıyormu, sonuç açıklanırken? dava ne için. cevabımı doğru sayın diyemi dava açıyoz? maneviyatsa zaten altından kalkamazlar bunca vebalin

Arkadaşlar artık itiraz diye bir şey yok sorular açıklanmıyor! açıklanmayan-ortada olmayan şeyin itirazı mı olur ? diye bir yanıt geliyor ösym den
o nedenle dava açmak gerekiyor. kim açarsa sadece kendisine faydası oluyor sonucu sadece kendisinin ki düzeliyor. maalesef ösym diğerlerini düzeltmiyor.
o nedenle dusdata ciddi düşünenlere avukatları vasıtasıyla yol gösteriyor.
elbette mahkeme masrafları size ait oluyor
Başa dön
DrHoroz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 23, 2014 6:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar dilekce ornegi olan bana email seklinde atabilirmi? [email protected] lutfen acil.
Başa dön
DrHoroz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Nis 24, 2014 3:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar elinde dilekcesi olan yokmu?
Başa dön
margee
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Nis 25, 2014 1:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şuanda da itiraz edilebiliyor mu süresi doldu mu?
Başa dön
DrHoroz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Nis 25, 2014 5:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

margee yazmış:
Şuanda da itiraz edilebiliyor mu süresi doldu mu?

hocam ben bugun dilekcemi yolladim.sorulara sinavdan sonra 3 gun icerisinde itiraz ediliyordu.ama artik sorular aciklanmadigi icin sacma oluyor ilk 3 gun.ben yine sansimi deneyim dedim.dersaneyle gorustum yardimci oluyorlar.dava acmak icin yolluyoruz dilekceyi.yollahyan meslekdaslariizda varmis.hakkinizi arayin derim.ben arayacagim...
Başa dön
DrHoroz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 25, 2014 11:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hatali sorular icin dava dun itibari ile acilmis bulunmakta.ben ve bir hekim arkadasimiz basvurdu.koca dus camiasindan 2 kisi.... yazik.....
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> DUS Soru Paylaşımı Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız