Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - sağlık bakanlığı için yapılacaklar
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

sağlık bakanlığı için yapılacaklar
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtazygos
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 10, 2014 7:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mkdentist48 yazmış:
dtazygos yazmış:
mkdentist48 yazmış:
dtazygos yazmış:
arkadaşlar isimlerimiz yavaş yavaş düşüyormuş.görevlendirme yazıları gelmiş.ama ben dahil bir çok kişi rapor aldık.ne yapmayı düşünüyorsunuz?rapor bitinceye kadar başlamasak sorun olur mu?Fikri olan???

sabah aradılıar benı ısmın dustu dıye ama pazartesıye kadar raporun var ozaman gelebılırsın dedıler ben zaten memeleketteyım cuma gunu burdan cıkmayı dusunuyorum haftasonu konyada olurum haftayada baslamayı dusunuyorum sız ?

bana da aynı şekilde pazartesi gelirsin ayrılış yaparsın dediler.ama bir de üniversiteye sormak lazım.Kamu hastaneleri kurumundaki bayan isminiz hem hastaneye hem de üniversiteye düşünce yarılış yapın dedi.o yüzden üniversiteyi arıyorum sormak için diye ama ulaşamıyorum bir türlü Sad eğer sorun yok derlerse ben de pazartesi giderim başlarım diye düşünüyorum.

bılgı alırsanız soyleyın burdan da bende ona gore bıseyler yapıyım Smile

ben fakülte personel işlerini aradım bu isim düşmesiyle ilgili bir bildikleri yokmuş rektörlüğe yönlendirdi onlarda bilemediler.siz ayrılış yapıp belgeyi getirceksiniz bizim sağlık bakanlığıyla bağlantımız yok dediler yani onlara herhangi bir görevlendirme yazsısı bilgisi gitmiyormuş güya.ama şimdi biz hastaneden ayrılış yaptırırsak 24 saat içinde fakülteye başlamamız gerekiyor ve onlarda ismimiz yoksa ne yapacağız anlayamadım ???sen personel işlerini hiç arayıp sordun mu?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtazygos
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Tem 11, 2014 10:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konyayı kazanan arkadaşlar günler sonra personel işlerinden durumumuzu anlayan biri çıktı telefona ama o da görevlendirme yazınız bize gelmedi dedi.simdi hastane görevlendirme yazınız cıktı diyor üniversitesi ise daha yok gelmedi diyor ne yapacağız.???hastaneden ayrılış yapamayız bu durumda gibi..off ne bileyim kafam karıştı Rolling Eyes Rolling Eyes
Başa dön
buyukbaskan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Tem 14, 2014 9:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar görevlendirme yazısı gelip başlayan var mı ?
Başa dön
socialmom
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Tem 14, 2014 9:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çalıştığımız kurumdan ayrılış yaptıktan 24 saat sonra kayıt yapma zorunluluğu saçma değil mi anlamadığım için soruyorum.. sonuçta çalıştığımız kurum ile kazandığımız okul aynı şehirde değil
Başa dön
irmak87
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Tem 15, 2014 1:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

saçma haklısınız üniversitesi şehir dışında olanlar cuma ayrılışını alıp pazartesi başlıyormuş
Başa dön
buyukbaskan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Tem 15, 2014 3:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

buyukbaskan yazmış:
arkadaşlar görevlendirme yazısı gelip başlayan var mı ?
Başa dön
snopy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 16, 2014 1:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar maaşlarınız yatmış mı net maaşınız ne kadar yatmış acaba?
Başa dön
doriangray
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 16, 2014 5:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim görevlendirme yazım geldi.Ayrılışımı da yaptılar araştırma hastanesinden bugün.Maaş yattı ama ne kadar var şu an hesapta bakamadım ama ortalama 3000 lira olması lazım.Bir maaş bir de sabit döner filan.Artık aynı anda mı yatıyor bilmiyorum.
Başa dön
irmak87
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 16, 2014 7:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

doriangray yazmış:
Benim görevlendirme yazım geldi.Ayrılışımı da yaptılar araştırma hastanesinden bugün.Maaş yattı ama ne kadar var şu an hesapta bakamadım ama ortalama 3000 lira olması lazım.Bir maaş bir de sabit döner filan.Artık aynı anda mı yatıyor bilmiyorum.

sizde izmiri kazandınız galiba ege ile konuştunuz mu dekanlık rektörlükten bize daha yazı gelmedi diyor. Başlangıç yaptırmıyor ben o yüzden ayrılış yapmadım.Evrak bekliyorum.Hatta görevlendirmem çkysye 1 temmuzda düştüğü halde bekliyorum.
Başa dön
doriangray
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 17, 2014 5:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

irmak87 yazmış:
doriangray yazmış:

sizde izmiri kazandınız galiba ege ile konuştunuz mu dekanlık rektörlükten bize daha yazı gelmedi diyor. Başlangıç yaptırmıyor ben o yüzden ayrılış yapmadım.Evrak bekliyorum.Hatta görevlendirmem çkysye 1 temmuzda düştüğü halde bekliyorum.

Size özelden mesaj attım.
Başa dön
irmak87
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Tem 17, 2014 6:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

doriangray yazmış:
irmak87 yazmış:
doriangray yazmış:

Size özelden mesaj attım.

gelen mesaj gözükmüyor tekrar atarsanız sevinirim
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 Nisan DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
10. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız