Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dus maaşları
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dus maaşları

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
pofudus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Eyl 02, 2014 11:01 pm    Mesaj konusu: dus maaşları Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar ortodonti bölümlerinde uzmanlık yapanların üniversitelere göre aldığı maaşlar ne kadar yaklaşık olarak??
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
teoMERT
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 03, 2014 1:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benzer başlığı bende açtım kimse bi cewap yazmadı...kazananlar ya aramızda yok yada aldıkları ücretleri söylemek istemiyorlar...
Başa dön
teoMERT
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Eyl 08, 2014 9:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gerçekten bazen bu meslek grubunda olmaktan utanıyorym.bu kdr mı nefret edioruz birbirimizden yada bu kdr mı rakip görüyoruz birbirimizi bu kdr mı yardımsewerlikten dayanışmadan uzağız....yazıkk... Çok mu gizli devletten aldığınız ücret... Yanyana 4rakam yazmıcak kdr sewmiormuyuz birbirimizi...
Başa dön
nergis
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Eyl 08, 2014 11:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben asistan değilim pazar günü sınava gireceklerdenim Sad

Bir kaç kişiden sordum çok farkli yanitlar aldim. Sanirim okulun döner sermaye paylaşımı politikasina, bölümüne ve kişisine göre değişiyor maaş.
2500 tl civarı aliyolarmiş ortalama. Bu herkese verilen maaş + okulun sabit döneriymiş

Bir de üstüne senin performansın ekleniyomuş. Diyelim ki 3000 puan baraj var , bu puani geçemediysen hiç performans parasi alamiyomuşsun. Ama geçtiysen puaninin %10u gibi bi para aliyomuşsun.

Hiç performans alamayan da duydum, 1500tl alan da duydum

Dediğim gibi sadece kulaktan dolma bilgiler benimkisi.

Sınavı kazanıp da bu forumu takip eden çok fazla insan olduğunu sanmiyorum. Ben bile iki haftada bir giriyorum.
Bazı universitelerin sitelerinde asistanlarin mail adresleri oluyor. Ordan mail atsaniz ya da facebooktan mesajla sorsaniz daha net bilgiye ulasabilirsiniz belki. Bireysel olarak sorulduğunda cevap alırsınız diye umuyorum
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız