Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Duodenum ve Yönlendirilmiş Soru Rejenerasyonu
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Duodenum ve Yönlendirilmiş Soru Rejenerasyonu

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Eyl 15, 2014 4:43 am    Mesaj konusu: Duodenum ve Yönlendirilmiş Soru Rejenerasyonu Alıntıyla Cevap Gönder

Uzuuuun çok uzun zaman önce Duodenum adında bir kral ve Jejenum adında kızı yaşarmış. Duodenum'un güzel mi güzel bir o kadar da leş kızı Jejenum tüm ülkenin dikkatini çeken bir kızmış.
Bir gün Kral Duodenum "ne kadar adaletli olduğumu herkes görsün, vezirlik seçimini sınavla yapacağım" demiş. Bunu duyan kızı Jejenum hemen sevgilisi İleum'a gitmiş ve "babam vezirlik seçimini sınavla yapacakmış, mutlaka sen kazanmalısın aşkım, ama merak etme ben sana yardım ederim" demiş.
Duodenum akşam yemeğinde kızına "kızım şu şu soruları hazırladım, kolay sorular ama artık kısmet" demiş.
Jejenum bunu duyunca hemen "aaa olur mu baba, sen koskoca krallar kralı Duedonumsun. Kolay sorular sormak şanına yakışır mı" demiş. Duodenum hemen Hand of the King yani Aksonyum'u yanına çağırtmış ve "söyle bakalım senin içinde ne var ne yok" demiş. Aksonyum kendisi bile buna cevap veremeyince kızı Jejenumdan da onay alarak soruları zorlaştırmış...
(kısa kesiyorum...)
Sonra Jejenum ve İleum mutluuuu mesut bir şekilde yaşamışlar.

2015 te Skrotumyus ve GlansPenisilyum'un hikayeleriyle başbaşa olmamak dileğiyle...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Kuzucu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Eyl 15, 2014 6:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nıha hahaaaaa daha duedonumu bilmiyorlar diye ego tatmini yapıyordur şimdi,os scaphoidum'una çaktığım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
kanojoo
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Eyl 16, 2014 1:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cidden çok gereksiz ve saçma zor bi soruydu
bizim bölümle ne alaka ya
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız