Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ÖSYM başkanı'nın kızı bile doktorayla girmiş.
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ÖSYM başkanı'nın kızı bile doktorayla girmiş.

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2014 7:47 am    Mesaj konusu: ÖSYM başkanı'nın kızı bile doktorayla girmiş. Alıntıyla Cevap Gönder

DUS ile girdim diye seviniyordum ama hiçbir avantajımız olmayacak doktora yapanlara göre. Keşke doktoraya başlamış olsaydım mezun olduğumda...

Herşey yalan bu ülkede... Kazandığıma bile sevinemiyorum...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2014 7:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam ne alakası var?doktora yapmakla bir tutulamayız heralde o kadar da değildir inanmak istemıorum
Başa dön
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2014 8:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

parasempatikdentist yazmış:
hocam ne alakası var?doktora yapmakla bir tutulamayız heralde o kadar da değildir inanmak istemıorum

e-dishekimi'nde yazanlar dehşete düşürdü. Doktora kadrosunu YÖK istiyor diyorlar.

Oradan alıntıdır
""Yeni kurulan bir fakültenin endodonti doktora programını, o fakülte ile ortaklaşa yürüteceğiz. Bu fakültenin dekanı YÖK'te ilgili komisyonda çalışıyor. Geçen hafta direkt olarak ondan aldığım bilgiyi sizlerle paylaştım. Bu konuda ilan olmaz. Sadece doktora programlarının devam edeceği dişhekimliği fakültelerine bildirilir. Önümüzdeki hafta bizim fakültemizin tüm anabilim dallarının doktora sınavları yapılacak. Şu anda adı önemli olmayan bir kürsünün doktora öğrencisi almak için ilan ettiği kadro sayısı 12. Bilmem, ne demek istediğimi anlatabildim mi? ""

Emeklerimize yazık diyorum. Başka şeyler de demek isterdim ama yeri değil...
Başa dön
smtkin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2014 8:15 am    Mesaj konusu: e sımdı.. Alıntıyla Cevap Gönder

hoca noluyo ya surprızler ulkesı olduk ben anlamadım sımdı anlayamadım anlamak da ıstemıyorum ?!
Başa dön
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2014 8:19 am    Mesaj konusu: Re: e sımdı.. Alıntıyla Cevap Gönder

smtkin yazmış:
hoca noluyo ya surprızler ulkesı olduk ben anlamadım sımdı anlayamadım anlamak da ıstemıyorum ?!

Benim anladığım doktoralılara yine uzmanlık verilecek "1 kereye mahsus" diye. YÖK kendisi istiyormuş yani doktora alımlarını. Bilmiyorum bıktım artık bu ülkeden ve bu meslekten...
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2014 8:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ahiret var.adalet orda tecelli eder bu imkansız inşallah asparagastır
Başa dön
abcde
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2014 8:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

parasempatikdentist yazmış:
ahiret var.adalet orda tecelli eder bu imkansız inşallah asparagastır

İnşallah doğruluk payı yoktur hocam
Başa dön
Kuzucu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2014 1:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mahkemelik oluruz,gerçi mahkemelerden bunların kafasında,ama neyseki ankarada halen yargıçlar var..
Başa dön
dtduss
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 05, 2014 12:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam link var mı daha iyi anlayabilmek adına
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız