Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dusdata soru&konu kitaplarını satıyorum
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dusdata soru&konu kitaplarını satıyorum

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
katph
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Hzr 21, 2014 6:29 am    Mesaj konusu: dusdata soru&konu kitaplarını satıyorum Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar geçen sene dusdata bana dünyanın kitabını verdi ama çoğunu kullanmadım ve elden çıkarmaya karar verdim. elimdekiler arasında temel&klinik konu anlatımı küçük cep kitapları, dus akademi serisinin tamamı, deneme sınavlarının olduğu denttest ve dus son tekrar kitabı var. soru kitapları da olduğu gibi duruyor. ders kitaplarından ise bir ikisinde notlar var onun dışında onlar da temiz. ayrıca ekstradan radyoloji, protez, perio, orto ve cerrahinin dus kamp notları var ama hangi tarihteki kampa ait tam bilmiyorum açıkcası. Bir de oral histoloji ve embriyoloji, oral patoloji ve baş boyun anatomisi soru kitapları vermişlerdi onlar da duruyor. İlgisini çeken olursa bana ulaşabilir.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtbeyaz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Tem 22, 2014 4:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kitaplarınızı verdiniz mi
Başa dön
dtecema
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 10, 2014 5:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kitapları verdiniz mi?
Başa dön
katph
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 16, 2014 5:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kitaplar hala elimde, satmadım. ben ankaradayım ve bu yüzden aslında yine ankaradan birine satmayı istiyorum ki hem kargo sıkıntısı olmasın hem de alırken bizzat kendisi görsün kitapları.
Başa dön
Nur0306
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 29, 2018 10:20 am    Mesaj konusu: Dent Alıntıyla Cevap Gönder

Son telrar ve denttest serisi ne kadar ankaradayım
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız