Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - sağlık bakanlığı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

sağlık bakanlığı
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtmelody
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ekm 17, 2014 7:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadasim sağlık bakanlığıyla girmisti emekli kabul etmediler babasını çalışan olsun dediler baya aramıştı devlet memuru olan ve kefil olabilecek birilerini zira baya yüklü bi paraya imza atiliyor oyle biliyorum ama başka bir yolu yok sb ile girerseniz kefil olmazsa baslayamiyosunuz kolay gelsin bu arada anneniz yada babanız kefil olabiliyormus sanırım akliniza olsun
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Corci
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 17, 2014 7:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kefil şartı ne karışık işmiş ya yazmıcam sanıırım sağlık bakanlığı..
Başa dön
Kuzucu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 17, 2014 8:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

birbirinize kefil olabilirsiniz arkadaşlar..
tabii her platformda rakipten öte düşman gördüğümüz meslektaşlarımızla anlaşmayı becerebilirsek..
Başa dön
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Ekm 17, 2014 11:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İlk girenlerde emekli sorunu olmamış sonraki girenlerde olmuş. Sanki diş hekimi olarak borç ödemeyip hapse girecez ne acayip saçma kurallar var anlamıyorum. Hayır belki benim babam sabancı yani memur olmadığı için borç çıkarsa ödemeyecek mi.
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 17, 2014 11:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mesela acaba araştırma görevlisi olduğum 2.sene öldüm nolacak? kefillerden mi isteyecekler verdikleri maaşları?
Başa dön
HakanA
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 18, 2014 2:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

parasempatikdentist yazmış:
mesela acaba araştırma görevlisi olduğum 2.sene öldüm nolacak? kefillerden mi isteyecekler verdikleri maaşları?

ahah ya cidden benim de aklıma geldi bu, öyle bir durumda isteyecekler sanırım Rolling Eyes
Başa dön
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 18, 2014 2:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HakanA yazmış:

ahah ya cidden benim de aklıma geldi bu, öyle bir durumda isteyecekler sanırım Rolling Eyes

arkadaslar sb de yuklenme senedi imzaladiginiz icin kefil gerekiyor..bunun sebebi yarin bir gun istifa ederseniz aldiginiz parayi tekrar odemeniz onun disinda baska birsey yok arkadaslar Smile
Ölüm konusu espri herhlde ;)soyledigim gibi yuklenme senedi sadece istifa etmeniz durumunda sizden "devletten aldiginiz parayi" geri odemeniz icin..
Ayrica bu yeni birsey degil arkadaslar bugun bolumdeki arkadaslarima sordum 2 3 sinav once gelenler bile kefil bulup imzalamisla.Cekinmenize gerek yok kanımca
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 18, 2014 3:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

skypa yazmış:
HakanA yazmış:

arkadaslar sb de yuklenme senedi imzaladiginiz icin kefil gerekiyor..bunun sebebi yarin bir gun istifa ederseniz aldiginiz parayi tekrar odemeniz onun disinda baska birsey yok arkadaslar Smile
Ölüm konusu espri herhlde ;)soyledigim gibi yuklenme senedi sadece istifa etmeniz durumunda sizden "devletten aldiginiz parayi" geri odemeniz icin..
Ayrica bu yeni birsey degil arkadaslar bugun bolumdeki arkadaslarima sordum 2 3 sinav once gelenler bile kefil bulup imzalamisla.Cekinmenize gerek yok kanımca

hocam ölüm konusunda ciddydim Smile espri deildi ölebilirz neticede nolcağı belli olmaz Smile arkamdan beddua almayayım Very Happyöldü gitti paralar bize kaldı
Başa dön
skypa
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 18, 2014 3:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

skypa yazmış:
HakanA yazmış:

hocam ölüm konusunda ciddydim Smile espri deildi ölebilirz neticede nolcağı belli olmaz Smile arkamdan beddua almayayım Very Happyöldü gitti
paralar bize kaldı

SmileÖyle birşey değil işte hocam bu Smile Allah korusun öyle birşey olursa devlet para talep etmiyor sizden Smile Söyledigim gibi bu senet ve kefil'in tek amacı eger siz istifa ederseniz size ödenen paranın geri alınması
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 18, 2014 3:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

skypa yazmış:
skypa yazmış:
HakanA yazmış:

hocam ölüm konusunda ciddydim Smile espri deildi ölebilirz neticede nolcağı belli olmaz Smile arkamdan beddua almayayım Very Happyöldü gitti
paralar bize kaldı

SmileÖyle birşey değil işte hocam bu Smile Allah korusun öyle birşey olursa devlet para talep etmiyor sizden Smile Söyledigim gibi bu senet ve kefil'in tek amacı eger siz istifa ederseniz size ödenen paranın geri alınması

NE BİLEYİM hocam o kadar art niyetliler ki aklımdan iyi bişey geçmio ösym deyince Very Happy
Başa dön
dtmelody
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 18, 2014 6:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

açıkçası geçen sınavda giren arkadasima emekli olmaz demişler bi önceki yıl arkadasim kabul ettiler dedi biraz karışık kefillerde istifaya karşı imza alıyor yani allah korusunda olurseniz para talep etmemeleri gerekir ama arkadasim koşulların olduğu kağıdı pek anladım sanki başka dille yazmışlar demişti bana ama bilemiyoruz kimsenin net bildiği yok umarım cok sorun olan birşey değildir ben açıkçası sorun olacağını düşünmüyorum sonuçta oturup kendi kararımızı verelim pisman olmamak adına hepimize hayırlı olur umarım
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız