Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - yök kontenjanı ile yerleşenler
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

yök kontenjanı ile yerleşenler
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 7:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

torki23 yazmış:
parasempatikdentist yazmış:
torki23 yazmış:
torki23 yazmış:
torki23 yazmış:
torki23 yazmış:
10 iş günü içinde istenilen belgeleri öğrenip toparlayıp başvurmak gerekiyor kayıt için.kayıt işlemini başka birisi yapamıyor internet sitelerinden istenilen belgeleri yayınlıyor fakülteler onları toparlayıp biran önce başvurun derim çarşamba zaten resmi tatil planınızı ona göre yapın

başvuru için bizzat fakülteye mi gitmek gerekiyor?(fakülte yaşadğım şehirde değil) netten yapılabilio mu?hocam bilginz var mı?

hocam internet üzeri kayıt yok duymadım kazanan tüm arkadaşlarım bizzat başvuru yaptılar.0246 211 8864 bu bizim fakültenin öğrenci işleri numarası detaylı bilgiyi yarın sabahta alabilirsiniz ama mecburen ıspartaya gideceksiniz.

ya aslında komik oldu ama Very HappyVery Happy ne bileyim teknoloji ilerliyor belki bunda da ilerlemiştir diye düşünmüştümVery Happy

öyle ama diploma vs gibi belgeleri teslim etmek gerekiyor.Daha o kadar teknoloji gelişmedi.bende salı kayseriye gideceğim bende isterdim evden oturup 10 saatlik yol çekmemek ama ne mümkün Very Happy şimdiden iyi yolculuklar tüm arkadaşlara

kayseri-antalya 8 saat fln oluo hocam kendi aracınızla geliosanız 6.5 bile olabilir..kayseri-ısparta da 9 saatmiş duyduğuma göre..size de iyi yolculuklar valla netten olsa ne güzel olurdu ama bizim işkence çekmemiz lazım illaki meşakkat gerek:DVery Happy

bizim okulumuz başlı başına meşakkat değil mi hangimiz 1. 2. sınıfta alet çantası taşımadı Very Happy bu arada hocam ben yeni öğrendim sizede söyleyeyim e devlet şifreniz varsa bu savcılık ve ikametgah işini halledebiliyormuşsunuz kendiniz yazıcıdan çıkarabiliyormuşsunuz söyleyeyim dedim Very Happy

hocam saolun şifrem vardı da unuttum ya.. biz 2.sınıfta okula tüp *****ürüoduk akril kaynatmak için Very Happy otobüsün içine tüple girerdik Very Happy

o zaman için dert olan herşey şimdi gülümsetiyor insanı inşallah asistanlığımızda böyle olur 5 sene bitirdik 3 senemiz kaldı e aynı bölümdeyiz zaten kongre filan olursa görüşürüz artık ben hocalarımın siz hocalarınızın yanına gelirsiniz Very Happy

evet Very Happy yer değiştirdik Very Happy
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dtfeslihan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 6:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar yüzüncü yıl üniversitesine yerleşip kayıt için gerekli belgeler hakkında bilgisi olan varmı?
Başa dön
dt.queb
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2014 7:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kırıkkale kazanan arkadaslar ne lazım nerden ögrendiniz?ben bişey bulamadım?
Başa dön
dusess
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 12:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

200 tl sağlık kurulu raporu için para istiyorlar. bilginize
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 3:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dusess yazmış:

ne raporu hocam? istenilen belgeler arasında öyle birşey yoktu benm kazandğm fakültede?
Başa dön
torki23
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 3:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dusess yazmış:

ne raporu hocam? istenilen belgeler arasında öyle birşey yoktu benm kazandğm fakültede?

hocam her üniversite özerk olduğu için farklı belgeler isteyebiliyor benim üniversitemde de yok sağlık raporu ama isteyenler olabilir. biz sadece bize siteden ilan ettikleri belgelrden sorumluyuz zaten sıkıntı yaşatmazlar diye düşünüyorum Very Happy
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 3:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

torki23 yazmış:
dusess yazmış:

hocam her üniversite özerk olduğu için farklı belgeler isteyebiliyor benim üniversitemde de yok sağlık raporu ama isteyenler olabilir. biz sadece bize siteden ilan ettikleri belgelrden sorumluyuz zaten sıkıntı yaşatmazlar diye düşünüyorum Very Happy

başka şehire gitcez ya kayıt için olmadı ben yine gidip evden alayım demek için biraz fazla uzun yol 9 10 saat:D ondan panik oluorum extra şeyler görnce Very Happy
Başa dön
dusess
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 4:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dusess yazmış:

isteyen fakulteler icin gecerli Smile
Başa dön
bogachan
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 4:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dusess yazmış:

+ bütün gününüzü alıyolar Very Happy
Başa dön
DntkDr
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 4:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dtfeslihan yazmış:
Arkadaşlar yüzüncü yıl üniversitesine yerleşip kayıt için gerekli belgeler hakkında bilgisi olan varmı?

Fakültesi cok aradım ama dönen olmadı hocam sizden haber gelirse iletişime gelelim
Başa dön
dusess
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 5:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar kayıt yaptırdıktan sonra prosedür 1 ay sürüyormuş göreve başlamak için. bu arada hocalar gel der mi acaba bilgisi olan???
Başa dön
ekoeko
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 6:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

akdenizde doktor tescil kaydi istediler fikri olan varmi arkadaslar
Başa dön
dusess
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 7:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ekoeko yazmış:
akdenizde doktor tescil kaydi istediler fikri olan varmi arkadaslar

doktor bilgi bankasi var saglik bakanliginin. internette yazinca cikiyo. onun ciktisini istemislerdir herhalde
Başa dön
ekoeko
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ekm 28, 2014 8:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

saolun hocam:)
Başa dön
nergis
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 29, 2014 3:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar sinav sonuc belgesini nasil yazdiricam? Goruntuledigim sayfada yazdir tuşu yok
Başa dön
parasempatikdentist
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 29, 2014 4:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nergis yazmış:
Arkadaslar sinav sonuc belgesini nasil yazdiricam? Goruntuledigim sayfada yazdir tuşu yok

internet kafede çıkarttır hocam ben öyle yaptım
Başa dön
dtymn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 29, 2014 8:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

torki23 yazmış:
torki23 yazmış:
10 iş günü içinde istenilen belgeleri öğrenip toparlayıp başvurmak gerekiyor kayıt için.kayıt işlemini başka birisi yapamıyor internet sitelerinden istenilen belgeleri yayınlıyor fakülteler onları toparlayıp biran önce başvurun derim çarşamba zaten resmi tatil planınızı ona göre yapın

başvuru için bizzat fakülteye mi gitmek gerekiyor?(fakülte yaşadğım şehirde değil) netten yapılabilio mu?hocam bilginz var mı?

hocam internet üzeri kayıt yok duymadım kazanan tüm arkadaşlarım bizzat başvuru yaptılar.0246 211 8864 bu bizim fakültenin öğrenci işleri numarası detaylı bilgiyi yarın sabahta alabilirsiniz ama mecburen ıspartaya gideceksiniz.

ya aslında komik oldu ama Very HappyVery Happy ne bileyim teknoloji ilerliyor belki bunda da ilerlemiştir diye düşünmüştümVery Happy

illa fakülteye gidip başvuru yapılmasına gerek yok,kargoyla da yollayabilirsiniz belgeleri,ben öyle yapmıştım mesela.ama emin olmak isterseniz de fakültenizi arayıp sorabilirsiniz
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız