Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Başarı Şansı
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Başarı Şansı

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 19, 2014 3:39 am    Mesaj konusu: Başarı Şansı Alıntıyla Cevap Gönder

2014 İlkbahar ve Sonbahar DUS Ortodonti kadrolarına baktım. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya için tam 19 tane YÖK tarafından ortodonti kadrosu açılmış. Isparta, Denizli, Bolu gibi büyük şehirlere yakın üniversiteleri de eklediğimizde 40'ten fazla YÖK kadrosu bulunmakta. Geçen sene kadro açmayan Kocaeli, Ege, Medipol gibi üniversiteleri de katarsak işin içine yüksek dilimde kalanların ortodonti için büyük şansı olduğunu söyleyebilirim -ki bunun daha diğer şehirlerdeki üniversiteleri ve sağlık bakanlığı kadroları var. Kısaca iyi çalışalım, bence başarı şansımızın en yüksek olacağı DUS bu DUS olacak. Cool
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
asyadent
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 19, 2014 5:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Haklısınız hocam ben de bu dus da kadronun 500 ün üzerinde olacağını düşünüyorum.Ve bu kadroda ortodonti ve cerrahinin ciddi sayılarda olacağını tahmin ediyorum
Başa dön
Furious
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 22, 2014 4:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar asıl 2013'e bakmam gerekiyormuş Very Happy Büyük şehirlerde(ist, ankara, izmir, antalya, kocaeli) açılan YÖK Ortodonti kadrosu 2013 için tam 36 tane! 2014'te neden anlamadım ama oldukça az kadro açılmış ortodonti için. 2015'te 2013'e benzer bir alım olacağını sanıyorum. Ortodonti düşünenler için 2015 DUS kaçırılmayacak bir fırsat bence. İyi çalışın Smile
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız