Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Kamuda çalışırken YÖK kadrosu kazanmak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Kamuda çalışırken YÖK kadrosu kazanmak
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
burayn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pts Arl 15, 2014 9:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtbc yazmış:
arkadaşlar benim yazı geçen hafta geldi. bugün işten ayrılış yapmaya çalışıyorum ama mutemet nasıl ayrılış yapacağını bilemiyor tamamen mi ayıracak yoksa ben ham maaşı burdan almaya devam mı edeceğim?? bilgisi olan yardımedebilir mi acaba?? teşekkürler

Benimde yazim geldi.. Yarin ayrilis yapacagim.. Nakil yoluyla 15 inden sonra oldugu icin maas + yollugu kendi kurumumdan alacmisim..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
alee367
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Arl 15, 2014 10:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burayn yazmış:
dtbc yazmış:
arkadaşlar benim yazı geçen hafta geldi. bugün işten ayrılış yapmaya çalışıyorum ama mutemet nasıl ayrılış yapacağını bilemiyor tamamen mi ayıracak yoksa ben ham maaşı burdan almaya devam mı edeceğim?? bilgisi olan yardımedebilir mi acaba?? teşekkürler

Benimde yazim geldi.. Yarin ayrilis yapacagim.. Nakil yoluyla 15 inden sonra oldugu icin maas + yollugu kendi kurumumdan alacmisim..

yolluk sağlık bakanlığından mı alınacakmış hocam?
Başa dön
Kuzucu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Arl 15, 2014 11:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yönetmeliğe göre yolluk gidilecek kurumdan yani üni'den alınır arkadaşlar.
Ama şu an bulunduğunuz kurum da verebilir.

Nakil kağıdında yazar,maaş-yolluk verildi veya verilmedi diye.
Başa dön
dtsevilla
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 16, 2014 5:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alee367 yazmış:
arkadaşlar var mı çkysye ismi düşen

Hocam benim ismim hala çkys ye düşmedi. dün genel sekreterliği aradım,yazımda yok. Ankara dan muvaffakat birimini arayın dediler. onu da aradım,20. denemede falan ulaşabildim Smile neyse orda ki bayanda daha kasım evraklarıyla ilgilendiklerini haftaya tekrar arayın dediler Confused çünkü en son 5 aralıkta Ankara üniversitesi rektörlüğüyle konuşmuştum... ben anlamadım bu işi,herkesin yazısı ulaşmaya başlamış,biz neden bu kadar geride kaldık Crying or Very sad
Başa dön
modulus35
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 16, 2014 6:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Baslamak icin 15 is gunu mu bekleyecez yoksa 15 gun mu..
Başa dön
alee367
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Arl 16, 2014 6:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsevilla yazmış:
alee367 yazmış:
arkadaşlar var mı çkysye ismi düşen

Hocam benim ismim hala çkys ye düşmedi. dün genel sekreterliği aradım,yazımda yok. Ankara dan muvaffakat birimini arayın dediler. onu da aradım,20. denemede falan ulaşabildim Smile neyse orda ki bayanda daha kasım evraklarıyla ilgilendiklerini haftaya tekrar arayın dediler Confused çünkü en son 5 aralıkta Ankara üniversitesi rektörlüğüyle konuşmuştum... ben anlamadım bu işi,herkesin yazısı ulaşmaya başlamış,biz neden bu kadar geride kaldık Crying or Very sad

hocam bnm ismimin düştüğünü söylediler ama daha resmi yazı ulaşmadı...bu hafta içinde ilişik kesecem bende kısmetse
Başa dön
alee367
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Arl 16, 2014 6:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

modulus35 yazmış:
Baslamak icin 15 is gunu mu bekleyecez yoksa 15 gun mu..

15 gün hocam...bu 15 gün ilişik kestiğiniz gün dahil olmak üzere başlar ve en son 15. gün başlangıç yapmanız lazım
Başa dön
burayn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 16, 2014 7:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alee367 yazmış:
burayn yazmış:
dtbc yazmış:

yolluk sağlık bakanlığından mı alınacakmış hocam?

Hocam yanlis biliyormusum.. Yolluk universiteden aliniyormus.. Bakanliktan sadece son maas aliniyor..
Başa dön
dtsevilla
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 18, 2014 12:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar işi tek ters giden ben miyim Crying or Very sad benim yazım hala rektörlükte imzadaymis Sad sabahtan beri aramadigim yer kalmadı. Taa 5 inde rektörlükten yazınız hazır demişlerdi oysa yazı çıkmamış bile. Ben gibi sorun yaşayan yazısı gelmeyen kaldı mı?
Başa dön
dtsevilla
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 18, 2014 12:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar işi tek ters giden ben miyim Crying or Very sad benim yazım hala rektörlükte imzadaymis Sad sabahtan beri aramadigim yer kalmadı. Taa 5 inde rektörlükten yazınız hazır demişlerdi oysa yazı çıkmamış bile. Ben gibi sorun yaşayan yazısı gelmeyen kaldı mı?
Başa dön
Kuzucu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 18, 2014 12:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim de halen ses seda yok,acelem de yok bekliyorum Smile
Başa dön
dtsevilla
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 18, 2014 5:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burayn yazmış:
dtbc yazmış:

arkadaşlar siz yazılarınızı elden mi takip ettiniz? benim yazım hala rektörlükte,eğer imzadan çıkabilirse artık elden takip etmeye karar verdim,çok uzayacak yoksa Sad
Başa dön
burayn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Arl 18, 2014 5:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtsevilla yazmış:
burayn yazmış:
dtbc yazmış:

arkadaşlar siz yazılarınızı elden mi takip ettiniz? benim yazım hala rektörlükte,eğer imzadan çıkabilirse artık elden takip etmeye karar verdim,çok uzayacak yoksa Sad

Ben sadece son kisimi elden aldim.. Yani Ankaradaki kamu hastaneleri birliginden yazimi elden aldim hastaneme goturup ayrilis yaptim.. Diger kisimlari bekledim.. Atama yazim ise yaklasik 10 gun once fakulteme ulasmis.. Sizde elden alin bence.. Cunku bu iste en uzun suren kisim postada bekleme kismi ..
Başa dön
Kuzucu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 23, 2014 4:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

başlayan var mı arkadaşlar?
Başa dön
burayn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 23, 2014 9:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kuzucu yazmış:

1 hafta meyil izni kullandim pazartesi basladim hocam..
Başa dön
Kuzucu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 23, 2014 9:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burayn yazmış:
Kuzucu yazmış:

1 hafta meyil izni kullandim pazartesi basladim hocam..

yeni yerde başarılar hocam;
benim yazım daha hastaneye ulaşmadı,beklemedeyim.
Başa dön
sementoma21
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 24, 2014 1:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba arkadaşlar benim yazimda hala hastaneme gelmedi hatta aradim il genel sekreterligine de gelmemiş ayin 16 sinda ankaradan cikms, ismim ckys düşmüş ancak genel sekreterlik yazim gelmeden Ayrılış yapamayacagimi söyledi, arkadaslar şimdi sorum şu dus mevzuatinda kayit ve baslama islerinn skn kait tarihinden itibaren 45 gün içinde başlaması gerektigi soyleniyor bizdeki bu gecikmelerle 45 gunugecirisek bi sorn olurmu ya da naklen atamalarda bu kural geçerli degilmi ilgili arkadaşlar acil cevaplarsa çok sevinirim saygilarmla
Başa dön
alee367
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Arl 24, 2014 3:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çkysye düştüyseniz ayrılış yapabilirsiniz hocam...ankarayı arayın belgenizi size fakslasınlar o faks ve çkys çıktısı ile destek şube ile görüşün ayrılışınızı hallederler
Başa dön
sementoma21
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 24, 2014 4:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam yapamiyacagimi soylediler, peki ben normal nakil yazimi beklersem bi sıkıntı olur mu
Başa dön
Kuzucu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 24, 2014 4:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sementoma21 yazmış:
Merhaba arkadaşlar benim yazimda hala hastaneme gelmedi hatta aradim il genel sekreterligine de gelmemiş ayin 16 sinda ankaradan cikms, ismim ckys düşmüş ancak genel sekreterlik yazim gelmeden Ayrılış yapamayacagimi söyledi, arkadaslar şimdi sorum şu dus mevzuatinda kayit ve baslama islerinn skn kait tarihinden itibaren 45 gün içinde başlaması gerektigi soyleniyor bizdeki bu gecikmelerle 45 gunugecirisek bi sorn olurmu ya da naklen atamalarda bu kural geçerli degilmi ilgili arkadaşlar acil cevaplarsa çok sevinirim saygilarmla

ayın 16'sında ankaradan çıktıysa 4-5 gün genel sekreterliğe,4-5 günde sekreterlikten hastaneye ulaşması toplam 10iş gün desek, haftasonalrıyla eder 2 hafta. yani ocağın başı gibi yazı ulaşır.

+

isminiz çkys'ye düştükten sonra 45 gün müddetiniz var başlamak için,nakil yazısını aldıktan sonra 2 hafta meyil izniniz var.
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
5. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız