Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Kamuda çalışırken YÖK kadrosu kazanmak
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Kamuda çalışırken YÖK kadrosu kazanmak
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sementoma21
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 25, 2014 7:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam teşekkür ederim ismim ckys dustukten sonra 45 gun ayrilmama icin surem mi var yoksa bu 45 gunn icinde meyil iznide varmi?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtsevilla
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 06, 2015 12:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selam arkadaşlar. Başlayanlara hayırlı olsun öncelikle. Bende elden takip edip hallettim şükür ayrilisi ayın 26 sinda. Sormak istediğim 15 gün meyil muddeti ayrildigim gün dahil olmak üzere 15.gun en geç başlamak üzere değil mi? Önceki hafta cuma ayrıldım, bu cuma başlasam tam olur sanırımSmile
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2014 EYLÜL DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
6. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız