Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Nasil bi kafadaydim acaba da Dis hekimliğini seçtim
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Nasil bi kafadaydim acaba da Dis hekimliğini seçtim

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Cerrah35
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 07, 2015 1:47 am    Mesaj konusu: Nasil bi kafadaydim acaba da Dis hekimliğini seçtim Alıntıyla Cevap Gönder

Teorik konusunda hiçbir sıkıntım yok ama stajlar beni mahvetti bugün yine kanal hastam geldi ama preparasyonum çok geride kalmis ve kanal tikali 1mm bile ilerlemiyor sonra yine azar azar hocadan offf Allahım off kendimden şüphe etmeye başladım benden nasil hekim olcak acaba diye..Lütfen dertlesin benle bişiler yazin şuan çok mutsuzum..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtsmile
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 07, 2015 3:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kacıncı sınıfta arkadasım Wink bunlar sadece senın basına gelen seyler deıl dıs hekımlıgınde okuyan herkesın basına geleblck seyler..zaten kanal tıkalı dıyorsn cok zorlarsan perfore edersn zaten ..dert etme oyuzden
Başa dön
Cerrah35
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Oca 07, 2015 7:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

4. Sınıf ama kanalın tikanmasinda muhtemelen benim payim var 2 kanalın preparasyonu ck geride bi tanesi sadece yerinde
Başa dön
MrRaindrop
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 07, 2015 9:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Canını sıkma yav. Ben gizli gizli hocaların yaptığı işe bakardım, kanal tedavisnide sgk nın ödeme yapması için bitim filmi şart ya. Aman Allahım onlar nası kanal ya öğrenci yapsa sınıfta bırakıllar ha , Öyle dolduru dolduru vermişler. Aletler kırılmış, guta taşmış. Çok hasta bakıp performans yapmaktan. Boşver üzülme her zaman en mükemmel tedaviyi yapamazsın. Zaten kanal ted kurtulma şansı hiçbir zaman %100 değildir. Kendi kliniğine geçince alırsın döner aletini , apex loc. , açılı gutanı süper ted. yaparsın.

Smile
Başa dön
dtsmile
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 08, 2015 12:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

4te oldugun normal zamanla ne kadar cok kanal yaparsan manuplasyonun artacak.. hıc bır zaman kotuyu ornek alma dıger arkadasa katılmıyrm hocalarda soyle yapıo fılan dıye bsy yok..yaptıgın ısten sonra vıcdan rahat olmalı bu ılkeyı benımse bence yolun cok basındasınSmile
Başa dön
MrRaindrop
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 08, 2015 2:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben zaten kötü tedavi yap demedim, herkes her zaman mükemmel tedavi yapmaz ya da yapamaz. Kimi uğraşmaz yapmaz, kimi de arkadaş gibi yapamaz kanal tıkalı kalınca üzülür , uğraşır da olmaz. Şimdi birbrirmizi kandırmayalım ne ucube tedaviler var. Ve bunu seni beni eğiten başın prof. olan adamlar bile yapıyo dedim. Maalesef hocalarımız peformans diye saçma sapan iş yaparlar, sonra da gelir bu arkadaşımız gibi bi öğrencinin kalbini kırıp aşağılarlar ' ne biçim tedavi yapmışsıni ,tıkamışsın ' diye. Hocaya gel de anlat. Yani cerrah35 hıca sana kızsa bile sen takma, adı üstünde öğrencisin. Öğreneceksin, gelişeceksin Smile

Aldığın paranın helal olmasını sağlayacaksın bu kadar, vicdanın rahat olacak.
Başa dön
dawye
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Oca 08, 2015 6:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tez zamanda uzman olmaya bak..Wink
Cerrah35
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Oca 08, 2015 6:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim rahatlattiniz beni dawye bu arada en büyük amacım zaten uzmanlığı kazanmak inşallah
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Genel Sohbet Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız