Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2015 Dus
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2015 Dus

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mccall
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Oca 18, 2015 6:46 am    Mesaj konusu: 2015 Dus Alıntıyla Cevap Gönder

Herkese merhaba,2014 eylül dus geride kalmışken ve elimde olmayan sebeblerle çalşmayı bırakmak zorunda kalmışken şimdi 2015 için yeni bir sayfa açma zamanı..Eski motivasyonuma tekrar ulaşmak biraz zaman alacak gibi görünüyor ama ben bıraksam bile dus bırakmayacak sanırım beni:)1 hafta oldu başlayalı ve her ders 1 hafta olacak şekilde gidiyorum,gerçi biraz yavaş gibi geliyor ama uzun hazırlanma dönemini ve uzun zaman sonra tekrar çalışmaya başladıgımı düşündüğümde yavaş gitmek şimdilik mantıklı geliyor.İlk tekrardan sonra daha hızlı bir program yapmayı düşünüyorum..En zoru gün içerisinde ki iş temposu sonrasında calışmaya calışmak ama eski rüzgarımızı yakalayıp tekrar motive olabiliriz umarım arkadaşlar..Nereden başlayacagınızı bilemiyorsanız,kitaplara baktıkca nasıl olacak diye düşünüyorsanız,binlerce soru,sayfalar dolusu bilgi ve önünüzde sizi bekleyen bir 8 ay varsa,işte tam da aynı yerdeyiz,şimdi aynı yerden yürümeye devam.Bu arada kazanan arkadaşlara hayırlı olsun,tavsiyeleriyle bize yardımcı olmaları umuduyla,herkese kolay gelsin..
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
merve_20
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts Oca 19, 2015 5:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Biri bi program yapsa da uygulasak ya.bi hayir sever calisanlar icin bi program yazsa
Başa dön
mccall
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 19, 2015 9:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yine ütopik bir programla burdayım ama bu sefer 2014 e göre daha zor bastan söylüyorum:)Bu programa göre devam edecem yarından itibaren..kliniklerde 5 yada 6 günde bir ders olarak başlayayım dedim ama başlangıçta temellere o kadar zaman ayırmak istemiyorum,daha önce temel calışmışlıgım var ..bir yerden sonra motivasyonum temeller yüzünden çok düşüyor ve kliniklerin arasında uzun zamanlar olsun istemediğim için, hafta sonları daha çok çalışabilecegimi de düşünerek temellere daha az zaman ayırdım,bu programa göre başlangıç için klinikler 2 temeller 1 kere okunmuş oluyor,ilk programdan sonra 22 hafta kalıyorki tekrar hızlandırılmış programlar yaparız..bir yerinden başlayın arkadaşlar çalışmaya yeterki moral bozmayın,2015 için çok çalışmak lazım çokk:)Smile
1. HAFTA 19 ocak -25 ocak TEDAVİ (5)- ENDO(2)
2.HAFTA 26 ocak-1 şubat ENDO (3 ) - PEDO(4)
3. HAFTA 2şubat- 8 şubat PEDO( 1) - PROTEZ(6)
4 .HAFTA 9 şubat -15 şubat PERİO( 6) -CERRAHİ 1
5. HAFTA 16 şubat- 22 şubat CERRAHİ( 5)-ORAL (2)
6. HAFTA 23 şubat -1 mart ORAL(3 )-ORTO( 4)
7. HAFTA 2 mart- 8 mart TEDAVİ( 3 )-FİZYO (4)
8. HAFTA 9 mart- 15 mart ENDO( 3 )-PATO( 4)
9.HAFTA 16 mart- 22 mart PERİO( 3)- MİKROP( 4)
10.HAFTA 23 mart-29 mart CERRAHİ (3)- BİYOKİMYA (4)
11. HAFTA 30 mart5 nisan ORAL (3 )-FARMA( 4)
12. HAFTA 6 nisan 12 nisan PROTEZ( 3 )-ANATOMİ( 4)
13. HAFTA 13nisan 19 nisan PEDO (3)- ORTO( 4)
14. HAFTA DEVAM PROGRAMLARI GELECEK:)
Başa dön
athenaa00
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Mar 08, 2015 6:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Günde kaç saat çalışıyorsunuz ben devlet hastanesinde calişiyorum iş çıkışı çalışabiliyorum temel adına h bilgim yoktu o yüzden temelden başladım anatomi patoloji Farmakoloji bitirdim cerrahı ve biyokimyanın yarısına caliştim bu haftasonu fiZyolojiyi bitirmeye çalışacağım siz nasıl çalışıyorsunuz kazanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız