Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Mebde öğretmenim ama diş hrkimi olmak istiyorum
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Mebde öğretmenim ama diş hrkimi olmak istiyorum
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
slp12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr May 10, 2015 4:23 am    Mesaj konusu: Mebde öğretmenim ama diş hrkimi olmak istiyorum Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle iyi akşamlar şimdi kısaca sorum şu mebde öğretmenlik yapan biriyim lakin mesleğim gerek maddi gerek manevi zerre kadar tatmin olmuyorum!Özel bir üniversitede diş hekimliği okuyup bitirsem bu meslekte asistanlık yada uzmanlık prosedürü nasıl işliyor belli bir sınava girmek için yaş sınırı yani en son kaç yaşında girilebilir tarzı beni bilgilendirirmisiniz.Ve de mezun olur olmaz devlet hastanesine mi direkt atanırım ya da zaten devlet memuru olduğum için uzmanlığı geçene kadar bir müddet daha öğretmen olarak devam edebilirmiyim sağolun tekrar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
slp12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr May 10, 2015 5:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar bildiğiniz varsa lütfen yazınız hani yapın ya da yapmayın die ya da işte böyle olur en kötü senaryoda
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pzr May 10, 2015 10:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kurumlar arası geçiş yapabilirsin okul bitince geçişten sonra uzmanlık sınavına girersin ancak geçiş esnasında öğretmen olarak geçeceğin için ünvan değişikliği için müracaat etmen gerekecek.biraz uzun prosedür.
Başa dön
slp12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr May 10, 2015 11:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam teşekkür ederim yani herhangi bir sıkıntı çıkaz değil mi yani sen öğretmensin hekimliğe geçiş yapamazsın zaten kamu çalışanısın demezler herhalde?
Başa dön
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Pts May 11, 2015 8:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

değişik bir talep
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts May 11, 2015 2:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

slp12 yazmış:
Hocam teşekkür ederim yani herhangi bir sıkıntı çıkaz değil mi yani sen öğretmensin hekimliğe geçiş yapamazsın zaten kamu çalışanısın demezler herhalde?
. Bir arkadasım hemşirelik yaparken bizim okulu bitirdi sonra ünvan Değişikliği ile diş hekimi olarak devam etti
Başa dön
kanojoo
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal May 12, 2015 6:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pek mümkün gibi görünmedi bana
diş hekimliği ve öğrenciliği çantada keklik bi olay değil
PolatAlemdar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt May 16, 2015 3:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

devlet memuru iken nasıl diş hekimliği derslerine ve stajlarına katılacaksın. devam zorunluluğuna bakmana gerek yok zaten bir iki gün staja katılmazsan direk barajı tamamlayamazsın kalırsın. diş hekimliğini ne sanıyorsun. işletme falanmı
Başa dön
slp12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr May 17, 2015 8:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şimdi hocam cevaplar için teşekkür ederim yalnız yaz okulu olmuyor mu diş hekimliğinde o zaman gidip o dersleri alamazmıyım o kadar mı zor!?ALLAH Aşkına hiç kimse mi o derslerin yaz okulunu açmıyor eee benim de öğretmenlikte az tatilim boş değil mi:)Heee son 2 yılda gerekirse mebi terkederim de bu klinik dersini de yaz okulunda alamıomuuz onu bir söylerimisin yoksa kesin be kesin mi kalıoruz sağol POLAT.
Başa dön
slp12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr May 17, 2015 8:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hocam orada yaz tatilim olduğunu söyledim az tatilim değil kb..Very Happy
Başa dön
slp12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr May 17, 2015 8:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BEN DAHA ÖNCEDEN DİŞ HEKİMİ OLMAK İSTEDİM AMA NE YAZIK Kİ DERSHANEYE SADECE 1 KERE GİDEBİLDİM-MADDİ İMKANLAR:C- ONUN SONUCU OLARAK DA ZATEN MEBE GİREBİLECEK BİR ÖĞRETMENLİK OLAN İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİNİ OKUDUM ALAN DIŞI YAPIP EN AZINDAN ATANMA İHTİMALİ YÜZÜNDEN YA NEYSE SİZ DİĞECEĞİNİZİ DEDİNİZ SAĞOLUN..D
Başa dön
Cerrah35
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Pzr May 17, 2015 9:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaz okulundan ziyade kendi okulum için soyleyim butunlemeler var ama yaz okulu olsada gecerli sayilacagini zaten sanmıyorum devamsızlık çok sıkı ve devamsizliktan kalınca direk sinif tekrarı bütünleme gibi bi durun söz konusu değil
Başa dön
slp12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 18, 2015 3:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hocam yaa işte yaz okulu içmi açılmıyor yani 4 te başlıo di mi klinik o zamana kadar idare edemezmiyiz öğleden sonraki dersleri alsak öğleden önceki dersleri yaza ya da bir şekilde halletsek ben ing öğretmenliğinde okurken bir abimiz bu şekil yaparak dersleri bölümü bitiriyordu yani... her fakülte öylemi özel üniversitelerde okumak filan daha rahatlık sağlamaz mı bu konuda bakın
Başa dön
slp12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 18, 2015 7:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaz okulu alınamaz mı devamsızlıktan kalınan derslerden rica ederim söyleyin
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Pts May 18, 2015 8:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

son iki sene ücretsiz izin alırsın arkadaşım sen okulu kazanda gerisini sonra düşünürsün
Başa dön
dtgnty
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 18, 2015 9:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bzm fakultede yaz okulu die bi kavram yoktu bütünleme vardı kalırdık ve de Very Happy 3.sınıfın ikinci dönemi stajlara çıkmaya başlardık sonuç olarak 3. 4. ve 5.sınıflarda birer yıl 1 ve 2.sınıf için en az 8 er ayı ayırabilmek lazım eğitime
Başa dön
dtaykut
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 18, 2015 10:06 pm    Mesaj konusu: diş Alıntıyla Cevap Gönder

hocam ben suanda okuyan biri olarak diş hekimliği oyle işle beraber devam edilecek veya yaz okulunda verılecek bır bolum degılmıs cunku okudugum fakulte ıcın konusuyorum baska ıllerde okuyan arkadaslarımında cogundan ogrendıgıme gore herhangı bır dersten kalırsanız sınıfı tekrar edıyoorsunuz devamsızlık konusunda da cok cok katılar bır hafta fazla devamsızlıkta olursa bırakaılıyorsunuz ama eger cok ısteklı ısenız basarılarınızın devamını dılerım
Başa dön
slp12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 21, 2015 10:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Peki yorumlar için sağolun bi de bişi daha sorular normalde dış heki liginde en son atanma yaşı kactirr
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum May 22, 2015 1:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yaşıyor olman yeterli
Smile
Başa dön
slp12
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş May 27, 2015 7:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geç donus yaptığım için Üzgünüm yaşıyor olman yeterli derken atıyorum bölümü 36 yaşında bitirdim o zaman da devlette atanma için başvurabilirsiniz sağolun
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Soru-Cevap Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız