Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Dus kitaplarımı satıyorum uygun fiyata
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Dus kitaplarımı satıyorum uygun fiyata

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
nurefsan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Tem 19, 2015 4:17 pm    Mesaj konusu: Dus kitaplarımı satıyorum uygun fiyata Alıntıyla Cevap Gönder

Geçen yıl bi arkadastan almıştım çalışamadığım için satıyorum ilgilenen arkadaşlar mesaj atabilirler
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
symacr
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Tem 20, 2015 6:15 am    Mesaj konusu: Dus kitapları Alıntıyla Cevap Gönder

Hangi kıtaplar var ve ücreti ne kadar acaba?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
nurefsan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Tem 28, 2015 9:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dusdatanın kitapları bn de burda bi arkadastan almıştım ama hiç dokunmadan geri satıyorum çalışmadım soru bankaları tertemiz konu anlatım kitaplarının önemli yerleri çizilinsadece ortonun soru bankası yok ayrıca iki tane tus çıkmış sorular kitaplarını ilave olarak göndereceğim fiyat 350 yaptım taşınacağım için elimden çıkarmaya çalışıyorum
Başa dön
nurefsan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 06, 2015 5:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Soru bankaları satılmıştır konu anlatım kitaplarını almak isteyen arkadaşlar ulaşabilir
Başa dön
Tabb
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 08, 2015 3:39 am    Mesaj konusu: Dus kitabı Alıntıyla Cevap Gönder

kıtapla dusdatanınmı konu anlatımlı kıtaplar ıcn ne kadar ıstyrsunuz
Başa dön
nurefsan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ağu 14, 2015 5:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kitaplar satılmıştır
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> Dent-İlan Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız