Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2015 dus netler buraya...
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2015 dus netler buraya...
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dentistsngl
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 23, 2015 5:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaslar bir arkadaşım kafamı karıştırdı tedavi yada radyoloji uzmanlık yapanlar açıkta kalıyorMuş yani bu mantıkla sadece orto ve cerrahi de mi uzmanlık yapılmalı gerisi boşuna mi bi de burada netler hep uçmuş sizin yazdıklarınıza gore yani netleri 70 lerde olan biri hiç bir yere giremez mi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
okaka_cukha
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 23, 2015 5:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar ben az once bi arkadasimla itiraz icin gerekli belgeleri yolladim.ama ogleden sonraya yetisebilecek.
osym ile konustum siz gonderin. ogleden sonra ulasirsada yuksek ihtimal degerlendirilir merak etmeyin dedi ama osym ye nekadar guvenilir bilemiyorum...

bu arada butun kargolar bayram nedeniyle ancak bayramdan sonraya ulastiririz dedi.bilginiz olsun.
Başa dön
soguk-nevale
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 23, 2015 5:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim anlamadığım nokta sadece bir kişinin itirazı yetiyor mu?
Yoksa sadece itiraz edenlerinki mi degerlendiriliyor?
Başa dön
levo
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 23, 2015 5:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar nisanda sınav yapılması planlanıyordu. Son durum nedir?
Başa dön
okaka_cukha
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 23, 2015 6:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sadece itiraz edenlerinki kabul edilcek diye bisey olamaz. sonucta soru hataliysa herkes icin hatali.ayni cevabi veren iki kisiden birininkini dogru sayilip digerinin yanlis sayilmasi gibi bisey olamaz.
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 23, 2015 6:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="okaka_cukha"]sadece itiraz edenlerinki kabul edilcek diye bisey olamaz. sonucta soru hataliysa herkes icin hatali.ayni cevabi veren iki kisiden birininkini dogru sayilip digerinin yanlis sayilmasi gibi bisey olamaz.[/quote

Zaten itiraz edilince hakliysa once komple soru iptal oluyor ondan sonra herkesinki o şekilde değerlendirilip aciklaniyor
Başa dön
dentikell
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 23, 2015 7:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bende itiraz etmek istedim ama yetistiremedik. eger bugun ulasmazsa degerlendirilmicekmis. suanda gondermek imkansiz. itiraz edenlere tesekkur ederiz. bizim hakkimizi da savunmus oldular. dusdata ile de knustum bireysel itiraz yapmiyolarmis. herkes kendi yapicakmis. aklinizda bulunsun isinizi kendiniz halledin.. sonuclar ne zaman aciklanir acaba ?
Başa dön
dtbrn
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 23, 2015 9:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sonuçlar 9 ekimde açıklanır herhalde!!!
Başa dön
Patellaglabella
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Eyl 24, 2015 12:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İtiraz süresi bitti mi
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 24, 2015 2:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Patellaglabella yazmış:
İtiraz süresi bitti mi

zannetmiyorum. itiraz süresi hakkinda net bir bilgi yok. bayram dolayisiyla biraz süreyi esnetmek zorunda kalacaklar diye umuyorum. eger itiraz süresinin bitmesi söz konusuysa sinav sonuclarini da bayram icinde aciklasinlar o zaman.
Başa dön
ferhat532
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Eyl 25, 2015 2:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geminasyon sorusunun 2 tane cevabı var, pedodonti kitabında cok net yazıyor. Tedavi de bleaching sorusunda öncesinde flour uygulanmayacağı kitapta cok net yazıyor. Fakat buna rağmen hocalar bahane buluyorlar, inanılır gibi değil. En delikanlı hoca özde hoca çıktı, kitabında ne yazıyorsa anlattığı neyse arkasında duruyor.
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 25, 2015 7:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bleaching öncesinde flor uygulanmayacagı kitaplarda açıkca yazıyor ayrıca derste de söylenildi hatta bunun gibi bir de adezyonu da bozduğu söylenildi ama sanırım kimse bunu düşünmediğinden herkes midozolam sorusuna yükleip gidiyor. mmp sprusuda evet kollajenı yıkar ama kemiktede en cok kollajen yokmu nasıl olurda kemık ve kollajenı iki ayrı şıkka koyarsın kollajen yıkılır ama kemiğin kollajenı yıkılınca kemik yapısı bozulmazmı ? kimse dile getirmiyor ama bence o soruda hatalı ama bir midozolam ve geminasyon türküsüdür gidiyor... hakkımızda hayırlısı ..
Başa dön
Patellaglabella
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Eyl 25, 2015 7:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben de anlam veremedim neden midazolama bu kadar yüklene oldu.ondan önce flor sorusu daha sıkıntılı.
Başa dön
dt_cndn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Eyl 25, 2015 7:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya şaka değil neredeyse 4 5 sorudan bahsediliyor hatali diye neler degistirir bu kadar soru olur mu bole şey yahu?
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 25, 2015 8:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bir dilekce ile itiraz ediliyorsa edelim ama midozolam sorusundaki itiraz örnegindeki gibi text book tan referans gösterme işi için hocaların ön ayak olması gerek madem düzelcek bütün sorulara itiraz edelim düzelsin ama insanın içine ister istemez kurt düşüyor acaba bu midozolam sorusuyla birilerinin derece yapmasımı sağlanıyor ? çok yazık bunca emeğin vaktin çekilen çilenin sonucu ne olacagı belirsiz 3 5 soruyla şekillencek çok yazık..
Başa dön
dt_cndn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Eyl 25, 2015 8:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bireysel dilekçe yazanlar ana sayfadaki başlıkta paylaşabilirse en azından birininhangi sorulara itiraz edip etmediğini anlarız arkadaşlar
Başa dön
Dt_fatma
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Eyl 25, 2015 4:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence burda yanlış olduğunu savunduğumuz soruları netleştirip pazartesi hepsine itiraz edelim. Büyük ihtimal ilk onu garantilediler diye şikayet etmiyolar ama bizde emek verdik bir net bile sıralamayı değiştiriyorken nerdeyse 5 sorunun yanlış olması ne demek yahu. Bir arkadaşımız itiraz dilekçesinde kaynak göstermeye gerek yok yazmıştı öyleyse eğer işimiz daha kolay olur. Bu konuda kesin bilgisi olan birsi yazarsa çok iyi olur
Başa dön
aznav
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Eyl 25, 2015 4:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

geminasyon , bleaching ve midazolam sorusunu malum nedenlerden dolayi yanlis yapan biri olarak arkadaslarin soylediklerine tamamiyle katiliyorum, bu bir ticarethane ve malesef umurlarinda degil hak hukuk adalet , tek kaygilari reklam , o yuzden pek birseyin degisebilcegine inanmiyorum, cunku sistem boyle yuruyor MEDENI ve CAGDAS cumhuriyetimiz de...
Başa dön
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cum Eyl 25, 2015 5:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sorulara itiraz edilebilecekse ancak Ankara da ki arkadaşlar itiraz edebilir. şehir dışından yetişmez artık midazolam a nerdeyse sınava girmeyen bile itiraz edeceği için beyazlatma ve geminasyon sorularına itiraz edilmeli.dershanenin tutumu da gösteriyor ki yanlış bilenler derece yapacak.
Başa dön
benben
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 26, 2015 4:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

84,5😁
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
7. sayfa (Toplam 11 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız