Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - DUS\'ta genel kontenjandan tercih yapacak olan yurt disi mezunlari
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

DUS\'ta genel kontenjandan tercih yapacak olan yurt disi mezunlari

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> YURT DIŞI DİŞ HEK.FAK.
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ekm 06, 2015 2:02 am    Mesaj konusu: DUS\'ta genel kontenjandan tercih yapacak olan yurt disi mez Alıntıyla Cevap Gönder

merak ediyorum yurt disi mezunu olup genel kontenjandan dusa girecek olan girmis olan kimse var mi benden baska aramizda? dusa hazirlanirken digerlerinden farkli bir sürec geciriyoruz malum. ben 2015 eylül dusa girdim. bu konuda danismak isteyen arkadaslara her zaman acigim.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> YURT DIŞI DİŞ HEK.FAK. Tüm zamanlar GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız