Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dus ne zaman açıklanır?!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dus ne zaman açıklanır?!
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 37, 38, 39  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dtonurrr
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 3:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tus çular 2014 yerleştirilmesinin bitmesini bekliyor, dediklerine göre bugün yarın açıklanır onlarınki. Bizim yolumuz uzun.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dentmania
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 3:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence bizim ki de açıklanır çünkü horoz arkadaşımız önceki sınavları da mahkemeye vermiş ama onlar açıklandı
Başa dön
hallowed_
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 4:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2015 nisan tusunda da aynı mevzu oldu,onu geciktirmediler .. bana kalırsa sorusunun itiraz edilmesine mukavemet gösteren bir hoca var ve işi yokuşa sürüyor ..
Başa dön
semiramis
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 4:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtonurrr yazmış:
Tus çular 2014 yerleştirilmesinin bitmesini bekliyor, dediklerine göre bugün yarın açıklanır onlarınki. Bizim yolumuz uzun.

Beraber açıklarlar hacım
Başa dön
Hayatgetiren
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 4:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tus ve Dus her seferinde beraber açıklanıyor diye biliyorum.
Başa dön
burningmouth
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 4:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="nicko46"]
burningmouth yazmış:
nicko46 yazmış:
burningmouth yazmış:
Arkadaşlar zaten yasal açıklanma süresi 30 gün olan bi sınava yasal sürenin dolmasına bi hafta kala hakkın yerini bulması için açılmış davanın geri çekilmesinden bahsedip duruyosunuz. Drhoroz kaç kez demiş zaten avukatımla görüşcem diye ama hala herkeste dava çekilme furyası gidio ve sürekli dile getirilmekten benim kadar drhoroz da sıkılmıştır eminim. Ben de bi ay daha beklerim hiç farketmez demiyorum.Zaten evet hepimiz beklemekten sıkıldık çok zor belirsizlik. Ama bu kadar da hepimiz için elini taşın altına koymuş birine dava dava diye söz konusu açıp durmanın da alemi yok. Yasal açıklama süresi içinde en adil olacak şekilde sonucun gelmesini dileyelim. Davayı bi kaç güne çekmek ilk akla gelcek doğrudan çözüm değil. Hepinize sabırlar dilerim saygılar.

http://www.osym.gov.tr/belge/1-23712/2015-kpss-ogretmenlik-alan-bilgisi-oabt-sosyal-bilgiler-.html
linki inceleyiniz..30 gün dava acılmamıs bir sınav için gecerlidir..linkteki sınav için dava 2 ay sürmüş

Davasız sınavın 30 günlük süreciyle davalı sınavın 30 günlük sürecini karsilastirmam size mantıklı gelmemiş olabilir ama sizin de haksizligi dogrudan kabul etmis insanlara +1 olarak destek vermeniz bana mantıklı gelmio. Ayrıca benim demek istedigim nasılsa bekleme surecindeysek eğer; bir kaç gune avukattan gelecek cevabı beklerken bu kadar çok dava lafı edilmemesi gerektiği ve davanın sürekli sanki aleyhimizdeymis gibi izlenimler verilip durulması. Ben de dahil kimseden ne kadar beklersek bekleyelim farketmez diyen olmadı zaten. Ama davadan kesinlikle sonuc alinamiycagi da dile getirilmemeli.[

Sayfa 15

Tarih: 2015-10-13, 23:13:44    Mesaj konusu

Bu msjimi da okumanızı oneririm..yargilama yaparken isinize nasil geliyorsa degil objektif olun..ayrica bir suru arkadas aralik ayina sarkacak sinav icin magdur olacagindan bahsetmis..sizi duyarliliga davet ediyorum..zira biz hakkini arayani hakli buldugumuzu sayfa 15te yazmistik

Sayfa 15teki mesajinizi okudum ve sayfa 15ten 17ye kadarki birkac gündeki fikir degisikliginize şaşırdım zaten. Avukattan gelecek haber için bikac gun bekleyelim dedim ki drhorozun avukatindan zaten gec aciklanmasi gibi olumsuz bi yanıt gelmemiş. Buna rağmen ille de geç açıklanir sonuç alinmaz die olumsuz dusunen sizsiniz. Ayrıca bi yandan avukattan birkaç gün içinde haber bekleyelim derken bi yandan bekleme konusunda size de hak vermemin neresi objektif olamio anlamadim. O mesajimi sen de bikac sayfa geri gidip bi bak istersen. Ha yine hala ayni sekilde bisey tam kesinlesmeden sure uzunlugundan ve emin sekilde soru iptalinin olmicagindan soz ediosan bu senin objektif olamadigini,kafanin sabit kaldigini gosterir. Anlayip dinlemeden sabırsız bekleyisle senin işine geldiği gibi yazdığını düşünürüm o zaman kusura bakma
Başa dön
nicko46
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 4:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="burningmouth"]
nicko46 yazmış:
burningmouth yazmış:
nicko46 yazmış:
burningmouth yazmış:
Arkadaşlar zaten yasal açıklanma süresi 30 gün olan bi sınava yasal sürenin dolmasına bi hafta kala hakkın yerini bulması için açılmış davanın geri çekilmesinden bahsedip duruyosunuz. Drhoroz kaç kez demiş zaten avukatımla görüşcem diye ama hala herkeste dava çekilme furyası gidio ve sürekli dile getirilmekten benim kadar drhoroz da sıkılmıştır eminim. Ben de bi ay daha beklerim hiç farketmez demiyorum.Zaten evet hepimiz beklemekten sıkıldık çok zor belirsizlik. Ama bu kadar da hepimiz için elini taşın altına koymuş birine dava dava diye söz konusu açıp durmanın da alemi yok. Yasal açıklama süresi içinde en adil olacak şekilde sonucun gelmesini dileyelim. Davayı bi kaç güne çekmek ilk akla gelcek doğrudan çözüm değil. Hepinize sabırlar dilerim saygılar.

http://www.osym.gov.tr/belge/1-23712/2015-kpss-ogretmenlik-alan-bilgisi-oabt-sosyal-bilgiler-.html
linki inceleyiniz..30 gün dava acılmamıs bir sınav için gecerlidir..linkteki sınav için dava 2 ay sürmüş

Davasız sınavın 30 günlük süreciyle davalı sınavın 30 günlük sürecini karsilastirmam size mantıklı gelmemiş olabilir ama sizin de haksizligi dogrudan kabul etmis insanlara +1 olarak destek vermeniz bana mantıklı gelmio. Ayrıca benim demek istedigim nasılsa bekleme surecindeysek eğer; bir kaç gune avukattan gelecek cevabı beklerken bu kadar çok dava lafı edilmemesi gerektiği ve davanın sürekli sanki aleyhimizdeymis gibi izlenimler verilip durulması. Ben de dahil kimseden ne kadar beklersek bekleyelim farketmez diyen olmadı zaten. Ama davadan kesinlikle sonuc alinamiycagi da dile getirilmemeli.[

Sayfa 15

Bu msjimi da okumanızı oneririm..yargilama yaparken isinize nasil geliyorsa degil objektif olun..ayrica bir suru arkadas aralik ayina sarkacak sinav icin magdur olacagindan bahsetmis..sizi duyarliliga davet ediyorum..zira biz hakkini arayani hakli buldugumuzu sayfa 15te yazmistik

Sayfa 15teki mesajinizi okudum ve sayfa 15ten 17ye kadarki birkac gündeki fikir degisikliginize şaşırdım zaten. Avukattan gelecek haber için bikac gun bekleyelim dedim ki drhorozun avukatindan zaten gec aciklanmasi gibi olumsuz bi yanıt gelmemiş. Buna rağmen ille de geç açıklanir sonuç alinmaz die olumsuz dusunen sizsiniz. Ayrıca bi yandan avukattan birkaç gün içinde haber bekleyelim derken bi yandan bekleme konusunda size de hak vermemin neresi objektif olamio anlamadim. O mesajimi sen de bikac sayfa geri gidip bi bak istersen. Ha yine hala ayni sekilde bisey tam kesinlesmeden sure uzunlugundan ve emin sekilde soru iptalinin olmicagindan soz ediosan bu senin objektif olamadigini,kafanin sabit kaldigini gosterir. Anlayip dinlemeden sabırsız bekleyisle senin işine geldiği gibi yazdığını düşünürüm o zaman kusura bakma

Size siz diye hitap edene 'Sen'diye hitap ettiginiz icin soylediklerinizi onemsemiyorum.
Başa dön
burningmouth
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 5:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="nicko46"]
burningmouth yazmış:
nicko46 yazmış:
burningmouth yazmış:
nicko46 yazmış:
burningmouth yazmış:

Sayfa 15

Size siz diye hitap edene 'Sen'diye hitap ettiginiz icin soylediklerinizi onemsemiyorum.

Ha tamam o zaman. Benim de anlattıklarımın çok açık olmasına rağmen inatla anlamayıp işime geldiği gibi yazmakla suçlayanı önemsememem gerekiomuş demek ki. Isinize gelmeyince 'siz' demediniz 'sen' dediniz diyip konuyu noktaladınız. Zekice. Yine de hitabetimde saygısızlık içermek istemedigimi belirteyim
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 5:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dava zaten acildi ve beklemedeyiz itiraz.edilsin ama dava yoluyla direk surec uzamasina surecten uzadikca rahatsiz olan biri olarak davayi isteyen de istemeyen insanlarinda olmasina saygiliyim . Ama şoyle bir durum var bu ferhat532 adli arkadas 2014 eylul dus ile selcuk perio ya yerlesmis bir insan ve burda gecen gun de hakaret etti (beyin fakiri gibi ithamlarla ) bu gunde sagolsun yine sünepe münepe yok 2sorunun pesinde bilmem ne yine kendinde kendisi gibi dusunmeyene.hakaret etme hakkini.bulmus bunu ben suan hakaret etmeden yazdim gecenki arkadas hakaret ederek yazdi ki onuda şişiren zaten stresliyken 'tuzukuru bir insanin'bu provakatör ithamlaridir. Kimse kusra bakmasin haksizligi bizde savunmuyoruz ama insanlara böyle ithamlarda bulunamazsin herkes işini yapsin sende Ablok 3. Katta sekreterden hastani al tezin varsa onunla ilgien bırakta bizde sınavimiza bakalim oturdugun yerden insanlari fişekleme.
Başa dön
Derya11
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 6:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne kadar beklersek bekliyebiliriz gerekirse bir ay üç ay farketmez diyenler olmuş ben okudum. Hatta iki gün önce bunu deyip bugün ne zaman açıklanacak bari sorular iptal olsun diyenlerde var.(aynı kişi) Arkadaslar yazdıklarınız okunuyor burdan kimin ne yapmaya çalıştığı çok net anlaşılıyor ortalık karıştırmaya çalışmayın zaten herkes stresli insan olun insanın halinden anlayın ayıptır günahtır.
Başa dön
tekirci
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 8:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Adalet yok diyenler o zaman biraz sebat edecekler ki adalet yerini bulsun. Dthoroz dan ricam burada sonuçlar açıklanmıyor dayanamıyoruz diye ağlayanları bir yana bırakıp adaletin sağlanması için davasını geri çekmemesidir. Öyle iki hafta çok bekleyip de Çek davayı diye sizin hakkınızı savunan kişiye yüklenemezsiniz. Bi sis streslisiniz mübarek.
Başa dön
c5b6789
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 8:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtonurrr yazmış:
Şu kadar kişi yorum yapmış anladığım kadarıyla itiraz edilen soruları yanlış yapmışsınız sınavda, bedavadan 1-2 netin peşine düşmüşsünüz,ama hiç bir sorunun iptal edilmeyeceğinden adım gibi de eminim, açıklanınca da burda olucam. Ha bu arada babam ünide anestezi bölümünde doçent; midazolamın hem retrograd hem anteretrograd etkisinin olduğunu gösteren bir sürü kaynak var. Bu itiraz edilen kaynakların gerçekliliğini doğrulamaz.Bu süre zarfında yerleşip çalışmaya başlayıp maaşını almaya başlayan ve hayatını kurmaya çalışan arkadaşların da hiç acelesi yoktur eminim . Zamanımız bol bekleriz 2-3 ay. dip not: ben horoz arkadaşın arkasındayım , hakkını aramasını destekliyorum ama şu süreç herkesin aylarına mal olacaktır. Madem elinizde güvendiğiniz kaynak var keşke itiraz etseydiniz önce, süreç bu kadar uzamazdı. Sonuçta ösym de yanlış sorunun itirazını reddederse dava yiyeceğini düşünerek hareket edecektir.

o sorulara itiraz edildi zaten. mahkemeden haberimiz yeni oldu. dusdata o 3 soru için kaynak yayınladı. bence babanıza da söyleyin bilgilerini yenilesin
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 8:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

c5b6789 yazmış:
dtonurrr yazmış:
Şu kadar kişi yorum yapmış anladığım kadarıyla itiraz edilen soruları yanlış yapmışsınız sınavda, bedavadan 1-2 netin peşine düşmüşsünüz,ama hiç bir sorunun iptal edilmeyeceğinden adım gibi de eminim, açıklanınca da burda olucam. Ha bu arada babam ünide anestezi bölümünde doçent; midazolamın hem retrograd hem anteretrograd etkisinin olduğunu gösteren bir sürü kaynak var. Bu itiraz edilen kaynakların gerçekliliğini doğrulamaz.Bu süre zarfında yerleşip çalışmaya başlayıp maaşını almaya başlayan ve hayatını kurmaya çalışan arkadaşların da hiç acelesi yoktur eminim . Zamanımız bol bekleriz 2-3 ay. dip not: ben horoz arkadaşın arkasındayım , hakkını aramasını destekliyorum ama şu süreç herkesin aylarına mal olacaktır. Madem elinizde güvendiğiniz kaynak var keşke itiraz etseydiniz önce, süreç bu kadar uzamazdı. Sonuçta ösym de yanlış sorunun itirazını reddederse dava yiyeceğini düşünerek hareket edecektir.

o sorulara itiraz edildi zaten. mahkemeden haberimiz yeni oldu. dusdata o 3 soru için kaynak yayınladı. bence babanıza da söyleyin bilgilerini yenilesin

1- davalar itiraz süresinde acildi. itiraz edip sonucu beklenmedi. 2- dusdata kaynak gösterince o mutlak kaynak mi oluyor? belli ki bu tartisilabilir bir soru, insanlar "böyle kaynaklar da var" diyor.
mahkemenin bilir kisisi siz misiniz? siz mi karar vereceksiniz sorunun iptaline, yoksa dusdata mi?
Başa dön
fractur24
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 8:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DrHoroz abicim lütfen bakın yalvarırım şu davayı çekin artık. Ya gerçekten perişan durumdayım. Haklı gerekçeleriniz var dava için size katılıyorum fakat bir bu davanın ne zamana sonuçlanacağı muallakta, iki sonuçlandığında iptal olup olmayacağı belli değil kimse garanti edemez helede ösym ye karşı, üç kimse bu zamandan sonra 1-2 net arttırarak abad olmayacak herkez yapacağını yaptı. Kör bi yola getirisi *****ürüsünden fazla bir şekilde çıktık. Bakın lütfen hayatımı artık şekillendirmem lazım. Atamaylada bir ile atandım fakat dus sonucuna göre oraya gidicem yada gitmicem. Sonuçları bekliyorum. Ailem arkadaşlarım sordukça olan sıkıntım ikiye katlanıyor. Beni anladığınızı umarak davayı çekmenizi istiyorum. Lütfen rica ederim... Sad
Başa dön
ferhat532
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 8:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Meyre cim. Ben arkadaşım hesabını kullanan, gayet sınava yeni girmiş ve sonucu bekleyen bir insanım, sınav açıklanınca da buradayım, istersen özelden de numaramı veririm, rahat ol. Senin gibi yıllarımı vermedim buraya yeniyim. Sünepe ve beyin fakiri lafı zoruna gitmesin. Gercekler acıdır Can'ım benim, az bile söylemişim. Sanki tus açıklansa dus açıklanmasa bu kadar isyanı anlayacamda, Dus la tus aynı gün açıklandığında dr horoz dava açtığı için sınav geç açıklanıyor diye ağlayanlar ne diyecek bakalım.. Dus da yılda 2 kere falan olsa dava açıldığı diye bizi asardınız herhal.
Başa dön
dt_cndn
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 9:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Doktor beye niçin yükleniyorsunz olması gerekeni yaptı ayrıca YDS dus tan bir hafta önce yapıldı geçen hafta açıklandı dus tus da bu hafta açıklanır. . 2 soruyla kimse abat olmaz cümlesi de çok şaşırtıcı gerçekten. .
Başa dön
c5b6789
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 9:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fractur24 yazmış:
DrHoroz abicim lütfen bakın yalvarırım şu davayı çekin artık. Ya gerçekten perişan durumdayım. Haklı gerekçeleriniz var dava için size katılıyorum fakat bir bu davanın ne zamana sonuçlanacağı muallakta, iki sonuçlandığında iptal olup olmayacağı belli değil kimse garanti edemez helede ösym ye karşı, üç kimse bu zamandan sonra 1-2 net arttırarak abad olmayacak herkez yapacağını yaptı. Kör bi yola getirisi *****ürüsünden fazla bir şekilde çıktık. Bakın lütfen hayatımı artık şekillendirmem lazım. Atamaylada bir ile atandım fakat dus sonucuna göre oraya gidicem yada gitmicem. Sonuçları bekliyorum. Ailem arkadaşlarım sordukça olan sıkıntım ikiye katlanıyor. Beni anladığınızı umarak davayı çekmenizi istiyorum. Lütfen rica ederim... Sad

siz sınava girdiniz mi daha önce? 2 soru yapamazsan sınavı kazanamazsın yaparsan kazanırsın 2,5 netle 60 70 kişi oynar Smile) size niye cevap veriyorum ya
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 9:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ferhat532 yazmış:
Meyre cim. Ben arkadaşım hesabını kullanan, gayet sınava yeni girmiş ve sonucu bekleyen bir insanım, sınav açıklanınca da buradayım, istersen özelden de numaramı veririm, rahat ol. Senin gibi yıllarımı vermedim buraya yeniyim. Sünepe ve beyin fakiri lafı zoruna gitmesin. Gercekler acıdır Can'ım benim, az bile söylemişim. Sanki tus açıklansa dus açıklanmasa bu kadar isyanı anlayacamda, Dus la tus aynı gün açıklandığında dr horoz dava açtığı için sınav geç açıklanıyor diye ağlayanlar ne diyecek bakalım.. Dus da yılda 2 kere falan olsa dava açıldığı diye bizi asardınız herhal.

valla kusura bakma da "ben yazmadim, kuzenim yazmis" de bari. yeniysen interneti de yeni kullanmayi ögrendin herhalde, kendine bir hesap acamiyor musun?
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 9:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ferhat532 yazmış:

valla kusura bakma da "ben yazmadim, kuzenim yazmis" de bari. yeniysen interneti de yeni kullanmayi ögrendin herhalde, kendine bir hesap acamiyor musun?
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 14, 2015 9:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ferhat532 yazmış:

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 37, 38, 39  Sonraki
18. sayfa (Toplam 39 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız