Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - dus ne zaman açıklanır?!
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

dus ne zaman açıklanır?!
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
burningmouth
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ekm 16, 2015 11:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

meyre yazmış:
Benim sana daha fazla soyleyecek sozum kalmadi her sey ortada daha 2 aydi ne ara 9 10 ay oldu diyosun kafami buluyosun hocam zaten oldu koca 26 gun 1ay de 2 ay da dava surse bu insanlar ocakta subatta mi ise basliyacak oda belki en erken. Ben sizinle daha fazla muhattap olmayacagim su tweet in ustune bile su sozleri duyduktan sonra soyleyecrk soz kalmadi.

Ya benimle aynı stresi yaşayan biriyle niye kafa bulayım. Haddin olmadan bi insanlik namindan bahsediosun bi kafa bulmaktan kendinize gelin. Isin gercek yuzunde bu olabilir bunlara gelmeyin diyorum ama anlamamakta israrcilikla siz bana beni sucladiginiz seyi yapiosunuz anlasilan. Fikirlerimizi degistiremicegimize karar verip muhattap olmama kararı almistik zaten ama yine siz laf attiniz. Gercekten muhattap olmayalim ! Yeter sıkıldım artık ben anlatmaktan yoruldugum halde sizin anlayamamaktan yorulmamanizdan.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
studentist
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ekm 16, 2015 11:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burningmouth yazmış:
Kingella_kingae yazmış:
9-10 ay diyen benim evet ama 2 ay falan yazmadım. Kendi üstüme alabileceğim tek kısım bu olduğu için buna cevap verdim.
Saygılarımla.

Uzerinize alınmış olabilirsiniz ama aralik ayindan bahsedip iki ay diyen kendileriydi. Simdi sizi +1 olarak desteklemeleri iki aydan 10 aya cevirdiklerini gosterio die yazdım. Sizin iki ay demediğinizi biliyorum Wink

2-10 ay diyorlar çünkü önceki emsal davalar en erken iki ayda açıklanmış. Nisan 2014 tus daha yeni sonuçlanmış. Sürekli netlerin düşeceğinden korktuğunu iddia ettiğiniz insanların endişesi bu. Eğer 2-3 günde veya haftada sonuçlanmış ornek verebileceginiz bir dava varsa söyleyin icimiz rahat etsin
Başa dön
Hayatgetiren
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Avukat arkadaşlarım minimum 2-3 ay süreceğini söyledi. İtiraz sürecinden sonra dava açılsa bu kadar arkadaş mağdur olmazdı ama ne yapalım vardır bir hayır diyoruz.
Başa dön
eylul90
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Minimum 2-3 ay mi ya 2-3 ay bile az değil ki ya
Başa dön
dentlondon
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cumhuriyet savcısı tanıdığıma sordum en az 3 ay sürer. Tek ihtimal yürütmeyi durdurma kararı oda kolay kolay olmaz dedi .geçmiş olsun herkese hayırlısı olsun.
Başa dön
c5b6789
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentlondon yazmış:
Cumhuriyet savcısı tanıdığıma sordum en az 3 ay sürer. Tek ihtimal yürütmeyi durdurma kararı oda kolay kolay olmaz dedi .geçmiş olsun herkese hayırlısı olsun.
yürütmeyi durdurma kararı ne alaka Smile
Başa dön
burningmouth
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

studentist yazmış:
burningmouth yazmış:
Kingella_kingae yazmış:
9-10 ay diyen benim evet ama 2 ay falan yazmadım. Kendi üstüme alabileceğim tek kısım bu olduğu için buna cevap verdim.
Saygılarımla.

Uzerinize alınmış olabilirsiniz ama aralik ayindan bahsedip iki ay diyen kendileriydi. Simdi sizi +1 olarak desteklemeleri iki aydan 10 aya cevirdiklerini gosterio die yazdım. Sizin iki ay demediğinizi biliyorum Wink

2-10 ay diyorlar çünkü önceki emsal davalar en erken iki ayda açıklanmış. Nisan 2014 tus daha yeni sonuçlanmış. Sürekli netlerin düşeceğinden korktuğunu iddia ettiğiniz insanların endişesi bu. Eğer 2-3 günde veya haftada sonuçlanmış ornek verebileceginiz bir dava varsa söyleyin icimiz rahat etsin

Kimseyi netleri duseceginden korkmakla suclamadim. Insanlarin bizim 'bikac netiniz yukselcegi icin' diye baslayan cumlelerde bikac neti kucumsemekle sucladim düzgün okuyun. Davanın su zamanda sonuclancagina dair tabii ki kesin bisey soyleyemem ben de sizin gibi merakla bekliyorum. Benim 2 ay garantisi weremicegim gibi siz de kesin 10 ay iddasinda bulunup burda zaten var olan kaosu ve telasi buyutemezsiniz. Eger ille de ne olursa olsun yeter ki olsun mentalitesindeyseniz hayatiniz boyunca herseye gozlerinizi yumun ve sonsuza kadar susun. Kendinize yedirebilirseniz tabi.
Başa dön
c5b6789
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hadi konuyu değiştirelim herkes netini yazsın. benimki 108 2 iptl olursa 110 bçk olacak inş
Başa dön
dentlondon
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

c5b6789 yazmış:
dentlondon yazmış:
yürütmeyi durdurma kararı ne alaka Smile
. Ne biliyim hakimin öle bi yetkisi varmış
Başa dön
drwho
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

c5b6789 yazmış:
hadi konuyu değiştirelim herkes netini yazsın. benimki 108 2 iptl olursa 110 bçk olacak inş

artismisin arkadaşım git artisliğini başka yerde yap banane senın netinden lan illa kufur istiyosunuz. netini git ilgili başlık altında paylaş
Başa dön
dentlondon
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazık

En son dentlondon tarafından Cmt Ekm 17, 2015 12:43 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
c5b6789
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drwho yazmış:
c5b6789 yazmış:

artismisin arkadaşım git artisliğini başka yerde yap banane senın netinden lan illa kufur istiyosunuz. netini git ilgili başlık altında paylaş
adını soyadını özel mesaj atıp küfür edebilirsiniz tabii ki
Başa dön
irrelevant618
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2016 dus sayfasına geçiş yapmak üzereyim zira seneye sınava tekrar girsem daha karlı çıkacakmışım gibi bir hisse kapılmaya başladım..SmileSmile
Başa dön
studentist
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burningmouth yazmış:
studentist yazmış:
burningmouth yazmış:
Kingella_kingae yazmış:
Saygılarımla.

Kimseyi netleri duseceginden korkmakla suclamadim. Insanlarin bizim 'bikac netiniz yukselcegi icin' diye baslayan cumlelerde bikac neti kucumsemekle sucladim düzgün okuyun. Davanın su zamanda sonuclancagina dair tabii ki kesin bisey soyleyemem ben de sizin gibi merakla bekliyorum. Benim 2 ay garantisi weremicegim gibi siz de kesin 10 ay iddasinda bulunup burda zaten var olan kaosu ve telasi buyutemezsiniz. Eger ille de ne olursa olsun yeter ki olsun mentalitesindeyseniz hayatiniz boyunca herseye gozlerinizi yumun ve sonsuza kadar susun. Kendinize yedirebilirseniz tabi.

Ben iki taraf için de netlerin üzerinden yorum yapmayı doğru bulmuyorum zaten sizin böyle bi iddoaniz yoksa da kusura bakmayın yanlış yazmisim. Asıl sormak istediğim gerçekten hızlı sonuçlanmış bi dava örneği verebilecek misinizdi. Bunu samimiyetle soruyorum çünkü varsa gerçekten bi parça olsun rahat edicem. Kaosu artırma gibi bir amacım yok insanların dava açma hakkına karışamayacağımın farkindayim. Ancak gozlerinizi yumun herseye susun vs uslubunuz hos degil. Bu sinav herkes icin ayni seyi ifade etmeyebilir. Forumlari biraz okursaniz istemesek de önceliğimiz başka şeyler olabilir. Çocuğunu anaokuluna yazdiramayan insanlar var mesela ya da zamanı gerçekten önemli başka şeylerle cakisacak kişiler. Bunları söyleyerek sizi suclamiyorum az evvel de söylediğim gibi sadece gerçekten erkenden sonuçlanmış ve bekleyenleri mağdur etmemiş bildiğiniz bi dava ornegi soruyorum. İnsallah gercekten adaletli bir sekikde hizlica sonuclanir bunu sizin kadar ben de istiyorum
Başa dön
Kingella_kingae
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

irrelevant618 yazmış:
2016 dus sayfasına geçiş yapmak üzereyim zira seneye sınava tekrar girsem daha karlı çıkacakmışım gibi bir hisse kapılmaya başladım..SmileSmile

Aynen en azından tarih belli aynısını ben de düşünmedim değil
Başa dön
meyre
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

studentist yazmış:
burningmouth yazmış:
studentist yazmış:
burningmouth yazmış:
Kingella_kingae yazmış:
Saygılarımla.

Ben iki taraf için de netlerin üzerinden yorum yapmayı doğru bulmuyorum zaten sizin böyle bi iddoaniz yoksa da kusura bakmayın yanlış yazmisim. Asıl sormak istediğim gerçekten hızlı sonuçlanmış bi dava örneği verebilecek misinizdi. Bunu samimiyetle soruyorum çünkü varsa gerçekten bi parça olsun rahat edicem. Kaosu artırma gibi bir amacım yok insanların dava açma hakkına karışamayacağımın farkindayim. Ancak gozlerinizi yumun herseye susun vs uslubunuz hos degil. Bu sinav herkes icin ayni seyi ifade etmeyebilir. Forumlari biraz okursaniz istemesek de önceliğimiz başka şeyler olabilir. Çocuğunu anaokuluna yazdiramayan insanlar var mesela ya da zamanı gerçekten önemli başka şeylerle cakisacak kişiler. Bunları söyleyerek sizi suclamiyorum az evvel de söylediğim gibi sadece gerçekten erkenden sonuçlanmış ve bekleyenleri mağdur etmemiş bildiğiniz bi dava ornegi soruyorum. İnsallah gercekten adaletli bir sekikde hizlica sonuclanir bunu sizin kadar ben de istiyorum

+1
Başa dön
burningmouth
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 12:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

studentist yazmış:
burningmouth yazmış:
studentist yazmış:
burningmouth yazmış:
Kingella_kingae yazmış:
Saygılarımla.

Net muhabbeti biz hakkimizi ariyoruz dedigimizde bize bedavadan 2.5 net pesine dusmussunuz diyenler yuzunden çıktı. Degilse netten bahseden yoktu. Dava ornegi konusunda sizin de kesin konusamicagnz gibi benim de werecegim kesin ornek olmadigini ve sizin gibi benim de merakla bekledigimi zaten yazdim. Kaosu bilincli cikarmaya yeltenmemis olabilirsiniz ama isin daha kotusune yorarak yazilan seyler de insanlari oraya surukleyebilio malesef. İnsanların yazdiklarini gorunce bunu siz de anlarsiniz. Uslub konusunda size bi saygisizligim olmadi diye düşünüyorum cunku haksızlığa goz yumuosaniz die baslayip sonsuza kadar susmaniz gerektiği gibi herkesin bildiği neden sonuc iliskisi konusunda sizi uyarmak istedim sadece. Bnden ornek istediginizi yinelemeniz konusundaki samimiyetinize göre bn de ayni samimiyetle uslubumu bozmadigimi bu sekilde belirtmek isterim. Kimsenin magdur olmasini istemem o yüzden bn de istiyorum cok yakin zamanda sonuclanmasini. Ama eger ortada dava varsa onun da sonucunu bekliycem soyliyim. Bu benim tuzum kuru digerleri umrumda değil gibi bisey değil. Sadece gitmek istedigim yere gidebilmeyi istemekten.
Başa dön
Dt_kvvtl
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 1:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hayatımda ösymnin Twitteri olduğunu bile bilmiyodum.Ta ki beni twitterdan engellediğini fark edene kadar.Aşırı kızginim arkadaşlar tahminim geçen sene sınava giremedgimiz için attığımız Twitler yüzünden. Bu kadar da ergenlerin yönettiği bi kurum olamaz sanırım. İnsanların haklarını araması bu denli suç gibi gösterilecek bir de. Konu biraz saptı ama öfkemizi birbirimize yoneltmemeliyiz.
Başa dön
nicko46
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 1:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tarih: 2015-10-13, 22:38:10    Mesaj konusu: 2015 kpss sosyal bilimler öğretmenligi alan sinav sonuclarinin aciklanma suresini baz alirsak(mahkemeye verilmis sorular), DUS ARALIK AYININ 1.veya 2.haftasi aciklanir. 
12 temmuz sinav yapilmis..mahkeme 10 eylulde sonuclanmis hicbir soruyu iptal etmemis.20 gunde osym bekletmis..1ekimde aciklanmis..yaklasik 3 ay gecmis..

Ilk defa ben DUSUN ne zaman aciklanacagi yonunde bu msji attigimda bazi arkadaslar inanmamisti..o zaman tus neden aciklanmiyor demisti..dava acan arkadas aciklanmamasinin tek nedeni dava degil demisti..neymis Osym anlatmis twitterda..
Başa dön
yabansaduss
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 17, 2015 1:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu sistem bakanini polisini zabitasini yedirmedigi gibi sorularinida yedirmemeye calisiyo helal ...
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sonraki
35. sayfa (Toplam 39 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız