Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - ÖSYM den 2015 Sonbahar TUS, DUS, STS Sınav sonuçları hakkınd
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ÖSYM den 2015 Sonbahar TUS, DUS, STS Sınav sonuçları hakkınd
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Cmt Ekm 24, 2015 12:21 am    Mesaj konusu: ÖSYM den 2015 Sonbahar TUS, DUS, STS Sınav sonuçları hakkınd Alıntıyla Cevap Gönder

DUYURU
(23 Ekim 2015)

2015 TUS, DUS, STS (Sonbahar Dönemi) Sınav Sonuçları hk.

20 Eylül 2015 tarihinde uygulanan 2015-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS), Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS), Diş Hekimliği Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı (STS) Sonbahar Dönemi Sınav sonuçları, Ankara İdare Mahkemeleri nezdinde açılan soru iptali davaları hakkında ilgili Mahkemelerce verilecek uygulamayayönelikkarardan sonra açıklanacak ve resmi internet sitemizden duyurulacaktır.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
dtcdz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 24, 2015 12:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yeni bi aciklama mi yapmis osym?
Başa dön
bendede5asvar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 24, 2015 1:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sağ olsunlar biz mahkeme açıldığını bilmiyorduk
Başa dön
Dt
DentDus Moderatörü
DentDus Moderatörü

MesajTarih: Cmt Ekm 24, 2015 6:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bilmiyor muydunuz
MONOBLOCK
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 24, 2015 6:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

OSYM gecen hafta sadece twitter'dan duyurmustu, simdi birebir aynisini sitesinden duyuruyor. Zaman kazanmanin bukadar ucuzu
Başa dön
eylul90
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 26, 2015 2:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Peki bu mahkemeler ne zaman sonuçlanacak? Sonuçta yapılan sınav hekimlere yönelik bi sınav ve hastanelerin hekimlere ihtiyacı var. Var olan hekimlerin çoğunun da uzmanliklari bitecek ..yani bu sürecin çok uzamamasi gerekiyor.
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ekm 26, 2015 7:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir de bu aciklamanin nesi sok edici, nesi skandal ki? 40 gündür neyi tartisiyorduk bu forumda? Davayi actiniz ( ama OK), geri ceken olursa biz yenisini acariz, bekleyeceksiniz pasa pasa, hakkinizi ariyoruz gibi laflar ediyorsunuz (ona da OK), sonra da ösym aciklama yapinca skandal oluyor. Alemsiniz.
Başa dön
hkn27
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 6:07 am    Mesaj konusu: Re: ÖSYM den 2015 Sonbahar TUS, DUS, STS Sınav sonuçları hak Alıntıyla Cevap Gönder

İyi günler.Bir sorum olacaktı.Dus ve Sts nin soruları aynı mı? Bu konu da bilginiz var mı?
Başa dön
dtskorkmaz
Uzman Üye
Uzman Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 4:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentzey yazmış:
Bir de bu aciklamanin nesi sok edici, nesi skandal ki? 40 gündür neyi tartisiyorduk bu forumda? Davayi actiniz ( ama OK), geri ceken olursa biz yenisini acariz, bekleyeceksiniz pasa pasa, hakkinizi ariyoruz gibi laflar ediyorsunuz (ona da OK), sonra da ösym aciklama yapinca skandal oluyor. Alemsiniz.

AKPli olunca olumsuz ve yanlış şeyleri de savunmak zorunda değilsin. AKPli arkadaşlarım var senin gibisini görmedim.
Başa dön
gabiespino
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 4:50 pm    Mesaj konusu: Re: ÖSYM den 2015 Sonbahar TUS, DUS, STS Sınav sonuçları hak Alıntıyla Cevap Gönder

hkn27 yazmış:
İyi günler.Bir sorum olacaktı.Dus ve Sts
nin soruları aynı mı? Bu konu da bilginiz var mı?

Evet sinav ayni sts de yalnis dogruyu goturmuyo sadece
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 5:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtskorkmaz yazmış:
dentzey yazmış:

AKPli olunca olumsuz ve yanlış şeyleri de savunmak zorunda değilsin. AKPli arkadaşlarım var senin gibisini görmedim.

siz saka misiniz, bir bitmeyecek misiniz?
insanlari etiketlemekten ne kadar hoslaniyorsunuz! "merhaba, ben Su partiliyim ondan dolayi sunu sunu savunuyorum, sunu sunu elestiriyorum" diye bir paylasimima mi sahit oldunuz? insanlari kategorize etmenin yanlis oldugunu ve onlari birey olarak ele almaniz gerektigini ben mi anlatayim sizlere?
kac kisi dava sürecinden, sonuclarin aciklanmasinin bu kadar uzamasindan rahatsiz degil ve bu kisilerin kaci issiz ve ne yapacagini bilmez halde? bir yoklama yapin dusa girenler arasinda isterseniz? tüm bunlari hala siyasete bagliyorsaniz, bence bir psikologa görünün.
Başa dön
bendede5asvar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 8:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drtus da birisi avukat burhan beyle konuştum En geç aralık sonu olur demiş. Kasım sonu inş yalan olmaz
Başa dön
Dtgnl
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 8:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentzey yazmış:
dtskorkmaz yazmış:
dentzey yazmış:

insanlari etiketlemekten ne kadar hoslaniyorsunuz! "merhaba, ben Su partiliyim ondan dolayi sunu sunu savunuyorum, sunu sunu elestiriyorum" diye bir paylasimima mi sahit oldunuz? insanlari kategorize etmenin yanlis oldugunu ve onlari birey olarak ele almaniz gerektigini ben mi anlatayim sizlere?
kac kisi dava sürecinden, sonuclarin aciklanmasinin bu kadar uzamasindan rahatsiz degil ve bu kisilerin kaci issiz ve ne yapacagini bilmez halde? bir yoklama yapin dusa girenler arasinda isterseniz? tüm bunlari hala siyasete bagliyorsaniz, bence bir psikologa görünün.

+1
Başa dön
Dtgnl
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 8:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentzey yazmış:
dtskorkmaz yazmış:
dentzey yazmış:

+1
Başa dön
Terminator
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 8:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

El insaf artık aralık sonu nedir bi dusa girelim dedik pişman ettiniz bizi
Başa dön
interferonbeta
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 8:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tus da iptal soru daha fazla onların açıklama süreci daha uzun olacaktır... bizim davada bi gelişme varmı süreç ne durumda bugün bi gelişme varmı ?
Başa dön
interferonbeta
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 8:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tus da iptal soru daha fazla onların açıklama süreci daha uzun olacaktır... bizim davada bi gelişme varmı süreç ne durumda bugün bi gelişme varmı ?
Başa dön
interferonbeta
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 8:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başa dön
bendede5asvar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 8:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

interferonbeta yazmış:

Danıştay aşaması uzun sürer vs demiş. İnş DUS ile TUS un aynı anda açıklanması gibi bir düşünce yoktur ÖSYM de
Başa dön
Terminator
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 03, 2015 8:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu mahkeme bu hakimler ne yapıyor acaba,yahu bi tane soru doğrumu yanlışmı bu kadar mı zor bırak 1 ayı 1 gün bile değil 1 saatlik iş,neyin kafasındalar anlamadım gitti
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız