Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - 2015 dus yabancı uyrukllarin sonuçları
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

2015 dus yabancı uyrukllarin sonuçları
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
yabansaduss
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 07, 2015 10:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtkaan sunu bı dene burdan yazılan yuksek nettlerı ve sıralamaları genel yanı turk arkadasların kı ıle bı kıyasla aradakı farkı gorebılırsın orada daha dusuk nettler daha ıyı sıralamaya gırmıs bu nasıl bı celıskıdır anlamadım
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
Dtkaan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 07, 2015 10:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yani anlaşılan buradan bir sonuç çıkmayacak yerleştirmeler açıklanınca göreceğiz kim gerçek kim trol.böyle olmasa herkes için daha iyi olacaktı ama hepimiz adına hayırlısı olsun.
Başa dön
cerrah89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 7:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son cerrah89 tarafından Sal Arl 01, 2015 10:12 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
cerrah89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 09, 2015 7:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son cerrah89 tarafından Sal Arl 01, 2015 10:12 pm tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Başa dön
cerrah89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ksm 10, 2015 1:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son cerrah89 tarafından Sal Arl 01, 2015 10:13 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
cerrah89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 11, 2015 6:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son cerrah89 tarafından Sal Arl 01, 2015 10:13 pm tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
stamatoloq1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 11, 2015 6:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cerrah89 yazmış:
bi önemli noktaya deginmek istiyorum,malum maaş konusu yabancıdan tercih yapacaklar için sıkıntı,(fazla beklentiye girmeyin maaş konusunda,maaş diyorum maaş bile degil gariban ögrenci bursu desen tam yeri)diger bir sıkıntıda universitede hocaların uzmanlık yapanların dışarıda çalışmalarına karşı olmaları ve kulagına giderse hoş olmayan durumlarla karşılaşacaksınız.(Hacettepede uzmanlık yapan bi arkadaşım ciddi anlamda sıkıntılar yaşadı)Bu nedenle çifte vatandaşlığı olan arkadaşlara hiç tavsiye etmem yabancıdan tercih yapmalarını.Diger önemli noktada yükselen yıldızlar olan pedo,endo,protez(dershanelerde hocalarında tavsiye ettiği ve onayladıkları).Piyasadan haberiniz varsa ciddi anlamda aranan uzmanlık dalları bunlar.(uzmanlık yaparkende rahatlıkla iş bulabileceginz.)İstanbulu tercih edecek arkadaşlarıma nacizhane tavsiyem:hocalar takmıyor dışarıda çalışma konusunda,piyasa kaynıyor havada kapılırsınız uzmanlık yaparken bile.Bana özelden gelen mesajlarınız için genel bir cevaplandırma yapmak istedim.

Perio en iyi hangi universitede? Yardımcı olsanız çok iyi olardı
Başa dön
cerrah89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 11, 2015 8:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son cerrah89 tarafından Sal Arl 01, 2015 10:14 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
stamatoloq1
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 11, 2015 9:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cerrah89 yazmış:
en iyiden ziyade şehirin sana sundugu avantajlar önemli,o nedenle ben olsam marmara perio derim,uzmanlık denen sadece bi fakulteden ibaret degil senin yaşantınlada alakalı,yani multifaktöriyel.Ne demişler dünya tek olsaydı başkenti istanbul olurdu,iş imkanlarınıda düşün,istanbulda kendini geliştirebilecegin teknolojik donanımlı bi sürü klinikler mevcut...ben böyle düşünüyorum bizzat kendi gözlerimle şahit oldum stamatoloq1...istanbul unisi içinde çok fazla bişey farketmez,marmaranın tek avantajı anadolu yakasında iş imkanları daha çok avrupa yakasına göre...

cok tesekkur ederim
Başa dön
cerrah89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 11, 2015 9:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son cerrah89 tarafından Sal Arl 01, 2015 10:14 pm tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
cerrah89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 11, 2015 9:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

stamatoloq1 yazmış:
cerrah89 yazmış:
en iyiden ziyade şehirin sana sundugu avantajlar önemli,o nedenle ben olsam marmara perio derim,uzmanlık denen sadece bi fakulteden ibaret degil senin yaşantınlada alakalı,yani multifaktöriyel.Ne demişler dünya tek olsaydı başkenti istanbul olurdu,iş imkanlarınıda düşün,istanbulda kendini geliştirebilecegin teknolojik donanımlı bi sürü klinikler mevcut...ben böyle düşünüyorum bizzat kendi gözlerimle şahit oldum stamatoloq1...istanbul unisi içinde çok fazla bişey farketmez,marmaranın tek avantajı anadolu yakasında iş imkanları daha çok avrupa yakasına göre...

cok tesekkur ederim

rica ederim
Başa dön
cerrah89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 12, 2015 9:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son cerrah89 tarafından Sal Arl 01, 2015 10:15 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
dentistmer
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 21, 2015 9:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çifte vatandaş olupta tercih yapacak arkadaşlarıma tavsiyem ilk 500de iseniz genelden tercih yapın,maaş olarak araştırdm dönerle ortalama 4000-5000 TL maaşınız olacak,extra iş bulma derdiniz olmayacak birde bu maaşı uzmanlık yaptığınız eğitim süresine çarpın hesap ortada,uzmanlık dallarına çok takılmayın sonuçta uzman olacaksnz,siz zaten diş hekimisinz hayatınız boyunca protezde kanalda implantta yapacaksnz özgüvenli olun.Mecbur kalmadıkça yabancıdan tercih yapmamaya çalışın ben şahsen genelden tercih yapacağım bu formu okuyunca birazda siz araştırma yapınca yazılanların çogunun dogru oldugunu farkedeceksnz başarılar
Başa dön
ayberk55
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 23, 2015 4:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentistmer yazmış:
çifte vatandaş olupta tercih yapacak arkadaşlarıma tavsiyem ilk 500de iseniz genelden tercih yapın,maaş olarak araştırdm dönerle ortalama 4000-5000 TL maaşınız olacak,extra iş bulma derdiniz olmayacak birde bu maaşı uzmanlık yaptığınız eğitim süresine çarpın hesap ortada,uzmanlık dallarına çok takılmayın sonuçta uzman olacaksnz,siz zaten diş hekimisinz hayatınız boyunca protezde kanalda implantta yapacaksnz özgüvenli olun.Mecbur kalmadıkça yabancıdan tercih yapmamaya çalışın ben şahsen genelden tercih yapacağım bu formu okuyunca birazda siz araştırma yapınca yazılanların çogunun dogru oldugunu farkedeceksnz başarılar

Yanlış anlamayın, konu benim tamamen dışımda ama cerrah neden kanal yapsın, ortodontist neden implant yapsın, radyolog neden protez yapsın? Hayır bunları yapacaksak neden uzman oluyoruz o da ayrı konu. Bakın şuanda bunlar yapılmıyor demiyorum ama bence bir uzmanın kalkıp başka bir uzmanlık alanının işini yapması anlamsız. Özgüvenli ve kendini geliştiren hekim arkadaşlarımız zaten piyasada bütün işleri kendileri yapıp çok güzel paralar da kazanıyorlar, 5000 lira için 3-4 seneyi de heba etmeye gerek yok öyle bakarsak. Neden uzman oluyoruz bence bunu da sorgulamakta fayda var, şahsen ben protez yapmam arkadaş eş dost da olsa yapmam net. Her işe bulaşmamak için çalıştım zaten bu sınava. Umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir, derdim kimseyle atışmak değil.
Saygılar.
Başa dön
baltao
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 23, 2015 7:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tercihler ne zaman baslayacak
Başa dön
cerrah89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 25, 2015 3:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son cerrah89 tarafından Sal Arl 01, 2015 10:16 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Dtkaan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 25, 2015 3:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Puanım 61,6419 ilk tercihim gazi orto
Başa dön
yabansaduss
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 25, 2015 5:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

puanim 60.8390 ilk tercih gazi cerrahi varmi baska cerrahi isteyen?
Başa dön
cerrah89
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ksm 27, 2015 5:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son cerrah89 tarafından Sal Arl 01, 2015 10:16 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
baltao
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 29, 2015 12:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

100 kişi biraz fazla olmamış mı?
duyum nerden?
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız