Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - devlette çalışıp dusla yerleşenlern uzmanlık sonrası akıbeti
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

devlette çalışıp dusla yerleşenlern uzmanlık sonrası akıbeti
Sayfaya git Önceki  1, 2

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ayayay
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Prş Ksm 26, 2015 7:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar kayıt işlerini nasıl yapacağız bilgisi olan var mı ?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
berkturgay
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 27, 2015 2:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

lykia yazmış:
arkadaşlar devlette çalışırken yök kadrosunu kazanınca memuriyetten kalan yıllık izinlerimizi aktarabiliyor muyuz yoksa yanıyor mu? bu konuda bir bilgsi olan var mı?

Izin hakkınız saklı. Aktarılıyor.
Başa dön
disciyim
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Cum Ksm 27, 2015 3:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Metu yazmış:
Arkadaşlar, şu an devlette çalişanlarin saglik bakanligi kadrosu tercih etmesi durumunda geçici gorevlendirmeye tabi tutularak uzmanlik yaptigini oğrendim.peki uzmanlik bitince, şu anki kadromuz neredeyse oraya mi uzman hekim olarak donup gorev yapacagiz, yoksa yeniden atamaya mi tabi tutulacagiz bilgisi olan var mi? Tusçularda ünvan değişikliği kurası diye bi terim duydum ama bizde de gecerli mi ayni terim?

+1
Başa dön
Sema Y
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Mar 18, 2019 4:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtbc yazmış:
Ben uzmanlık eğitimine başlamadan önce devlet hastanesinde çalışıyordum oradan nakille fakülteye geldim hatta sırf bu işlemler için benle aynı zamanda kazanan arkadaşlardan nerdeyse 2 ay sonra başladım uzmanlığa istifa etmeyip nakil olduğumdan memurluğumun devam etmesi için okadar bekledim belgelerle falan uğraştım kimse kusurabakmasın bitirdiğimde tekrardan açıktan atama bekletirlerse kazanılmış hakkımı geri almak için dava açarım ben de

bu konuyla ilgili bir gelişme ya da haber var mı arkadaşlar?
Başa dön
Sema Y
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Mar 18, 2019 5:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dtbc yazmış:
Ben uzmanlık eğitimine başlamadan önce devlet hastanesinde çalışıyordum oradan nakille fakülteye geldim hatta sırf bu işlemler için benle aynı zamanda kazanan arkadaşlardan nerdeyse 2 ay sonra başladım uzmanlığa istifa etmeyip nakil olduğumdan memurluğumun devam etmesi için okadar bekledim belgelerle falan uğraştım kimse kusurabakmasın bitirdiğimde tekrardan açıktan atama bekletirlerse kazanılmış hakkımı geri almak için dava açarım ben de

Göreve başlayabildiniz mi?
süreç nasıl sonuçlandı?
Başa dön
Sema Y
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Mar 18, 2019 5:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu konuyla ilgili son durum nedir_? Bilgisi olan var mı acaba_?

ADSM de kadrolu olarak çalışmakta iken ; DUS ile YÖK kadrosuna yerleştikten sonra MUVAFFAKAT almak suretiyle ayrıldıktan sonra Eğitim sürecinin sonunda aynı şekilde ADSM ye dönebiliyor muyuz_?
Başa dön
menelaus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt May 04, 2019 3:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

+1
Başa dön
aras
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 20, 2019 10:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar merhabalar.
Ben de bu başlıktaki çoğu kişi gibi devlet memuru iken 2015 DUS ile YÖK kadrosunda bir programa muvaffakat alarak yerleştim. Bitirme tarihim yaklaştığı için CİMER vasıtası ile akıbetimi Sağlık Bakanlığına sordum ve sonuçta aşağıdaki cevabı aldım. Umarım sizlere de faydası dokunur.

''T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)’ ne 17.04.2019 tarihinde yapmış olduğunuz ...... sayılı başvurunuz 15.05.2019 tarihinde STRATEJİK PERSONEL ATAMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI tarafından cevaplanmıştır:

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine yapmış olduğunuz başvuru değerlendirilmiş ve bilgi edinilmiştir.

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Stratejik Personel Atama Dairesi Başkanlığı tarafından başvurunuza verilen cevap aşağıda belirtildiği gibidir;
"1- Muafakat ile başka kuruma yerleştiğinizden geri dönme imkanınız bulunmamaktadır.
2- Başka bir Diş Merkezine atanma imkanın bulunmamaktadır.
3- Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün internet sitesinde ilan edilen Açıktan Atama Kurasına müracaat etmeniz gerekmektedir."
Bilgilerinizi rica ederim.''
Başa dön
menelaus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts May 20, 2019 9:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bilgilendirdiğiniz için tesekkürler
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız