Ana Sayfam Yap

Favorilerime Ekle

ANA SAYFA FORUMLAR DERS-NOTLARI DENT-VİDEO DENT-FOTO DUS QUİZ DOSYALAR DENT-İLAN
DUS Yönetmeliği Sıkça Sorulan Sorular DUS Soruları Dent-Etkinlikler Dent E-Books DUS Notları Eğitim Müfradatları
DentDUS Forum :: Başlık görüntüleniyor - Yerleştirme sonuçları pazartesi açıklanır mı ??
 SSSSSS   AramaArama   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Yerleştirme sonuçları pazartesi açıklanır mı ??
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Metu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 2:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Pek tabi..İşsiz,kazançsız,sinav sonuclansin da işe güce ona göre koyulalim diye bekliyo bi suru insan.siralamasi ilk tercihini garanti altina alan arkadaşların da bileğinin hakkidir benim kadar fazla stresle beklememek.e gıpta edilesi bi durum.ben hangi bolumu hangi sehri kazanacagimi cok merak ettigim icin stresteyim acikcasi.zira listemde istanbul da var erzurum da.odr de var endo ve tedavi de.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
interferonbeta
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 2:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ales bi dursun önce biz geldik biz ne kadar zamnadır beklioz... çemkirrim valla
Başa dön
dusx
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 2:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Linkler ne durumda
Başa dön
semiramis
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 2:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bi değişiklik yok malesef
Başa dön
polloshermanos
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 3:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Simdi yarin 5 e kadar ayni stresle bekle.. Yani ne desek hakkimizdir !
Başa dön
dusx
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 4:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Film tavsiyesi olan varmi aksiyon fantastik ..
Başa dön
disciyim
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 4:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

CiguliBiguli yazmış:
Tabi ozellikle 1. Ye yazik tabi nerden bilsin ne gelcegini cok zor...

Very Happy Very Happy
Başa dön
stmtlg
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 4:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dusx yazmış:

http://www.imdb.com/title/tt0405159/?ref_=nv_sr_1
Başa dön
disciyim
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 4:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dusx yazmış:

the godfather izlemeistim daha once. 1.si super
Başa dön
dusx
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 4:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Stmtlg disciyim tesekkurler
Başa dön
hebele
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 4:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ösymyi aradım dedim Allah rızası için açıklayın dedim. Ona bile bilmiyoruz dedi 😅 adamlar otomatiğe bağlamış bilmiyoruz diolar başka bişi demiyolar Sad
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 5:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Metu yazmış:
Pek tabi..İşsiz,kazançsız,sinav sonuclansin da işe güce ona göre koyulalim diye bekliyo bi suru insan.siralamasi ilk tercihini garanti altina alan arkadaşların da bileğinin hakkidir benim kadar fazla stresle beklememek.e gıpta edilesi bi durum.ben hangi bolumu hangi sehri kazanacagimi cok merak ettigim icin stresteyim acikcasi.zira listemde istanbul da var erzurum da.odr de var endo ve tedavi de.

Allah yardımcımız olsun. Ben de buradaki bazı insanların dereceleri juri belirlemiş gibi davranmasına anlam veremiyorum. Sanki biz birilerinin kanatları altındayız, Sanki derece yapan sonuç beklerken bunalamaz, endişelenemez.. Öyle sandıkları gibi yan gelip yatarak sonuç bekleyemiyoruz ne yazık ki... Maddi manevi işkence çekiyoruz hepimiz. Diğerleri 2,5 ay beklerken derece yapanı 1 ayda yerleştirmiyorlar, bir farkımız yok yani. Ayrıca 1. De olsan 500. De tercihimi doğru mu girdim, herşey yolunda gidecek mi diye endişelenebilirsin. İşler yolunda gitmezse bir daha sınava girecek olsan kaybettiklerini maddi manevi kim telafi edebilir ki. Benim bebeğim doğacak, ben heyecanlanıyorum doğal olarak, sonuç olması gerektiği gibi çıkacak mı diye. Gel gör ki insanlar empati kuracaklarına kafa buluyorlar paylaştıklarınla. Herşey olacağına varacak ama artık çok yorulduk. Sayılı gün olsa geçecek de, belirsizlik hepimizi üzüyor. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
Başa dön
onurdent
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 5:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentzey yazmış:
Metu yazmış:

Allah yardımcımız olsun. Ben de buradaki bazı insanların dereceleri juri belirlemiş gibi davranmasına anlam veremiyorum. Sanki biz birilerinin kanatları altındayız, Sanki derece yapan sonuç beklerken bunalamaz, endişelenemez.. Öyle sandıkları gibi yan gelip yatarak sonuç bekleyemiyoruz ne yazık ki... Maddi manevi işkence çekiyoruz hepimiz. Diğerleri 2,5 ay beklerken derece yapanı 1 ayda yerleştirmiyorlar, bir farkımız yok yani. Ayrıca 1. De olsan 500. De tercihimi doğru mu girdim, herşey yolunda gidecek mi diye endişelenebilirsin. İşler yolunda gitmezse bir daha sınava girecek olsan kaybettiklerini maddi manevi kim telafi edebilir ki. Benim bebeğim doğacak, ben heyecanlanıyorum doğal olarak, sonuç olması gerektiği gibi çıkacak mı diye. Gel gör ki insanlar empati kuracaklarına kafa buluyorlar paylaştıklarınla. Herşey olacağına varacak ama artık çok yorulduk. Sayılı gün olsa geçecek de, belirsizlik hepimizi üzüyor. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Dentzey bence bebeğinin adını dus koymalisin:)) Rabbim analı babalı büyütsün inşallah:)
Başa dön
soguk-nevale
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 5:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yerleştirme sonuçları açıklanır mi diye konu açılmasından korkuyorum
Başa dön
346nafile
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 5:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dentzey allah bağışlasın
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 5:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onurdent yazmış:
dentzey yazmış:
Metu yazmış:

Dentzey bence bebeğinin adını dus koymalisin:)) Rabbim analı babalı
büyütsün inşallah:)

Haha Smile) teşekkür ederim, bu gidişle öyle olacak, bebek zigot halinden doğana kadar benim dus stresimle büyüyor valla Smile
Başa dön
dentzey
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 5:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

346nafile yazmış:
dentzey allah bağışlasın

Teşekkür ederim, amin Smile
Başa dön
disciyim
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 6:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimse juriyle derece yaptiniz demiyor.haketmissiniz tbk. Ama bizim daha tercih yapip yapmama belirsizligi yasadigimiz bir ortamda sizin acaba yanlis kod mu girmisim demeniz antipatik sahsi fikrim.sanslisiniz 4 kisi alan bir kadroyu bekliyorsunuz. 1-2 kisi degil. Tekrar tebrik ediyorum da aglamasi gereken biziz o hakki bile kendinizde gormeyin Very Happy
Başa dön
CiguliBiguli
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 6:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Estafirullah aglamak ne haddimize töbeler olsun.1. Ağlar 5. Ağlar gerisi yalan ağlar
Başa dön
Feyzz
Çömez Üye
Çömez Üye

MesajTarih: Sal Arl 08, 2015 7:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

CiguliBiguli yazmış:
Estafirullah aglamak ne haddimize töbeler olsun.1. Ağlar 5. Ağlar gerisi yalan ağlar

337.ler ağlayamaz ne haddine töbeler olsun asdfgh
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    DentDUS Forum Forum Ana Sayfa -> 2015 DUS Tüm zamanlar GMT +10 Saat
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
7. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız